حذف News Alert Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف News Alert Ads

News Alert Ads برنامه تبلیغات پشتیبانی شده توسط برنامه های کاربردی ریاضی را توسعه داده و به عنوان نرم افزار است که کاربران در حال حاضر می توانید با اخبار و جدیدترین رویدادهای جهان آگهی است. در حالی که سرویس چنین به نظر می رسد مفید ممکن است، نه اعتماد این برنامه توصیه می کنیم.

با وجود وعده های فریبنده خود سخت قطعا نه انتظارات زندگی تا و بیشتر از همه مهمتر، می تواند افشا شما در محتوای مخرب. اگر شما تبلیغات متعدد مشخص شده به عنوان ‘تبلیغات توسط شکستن اخبار هشدار’ هنگامی که شما در فهرست, ما توصیه به News Alert Ads را از سیستم خود حذف کنید.

News Alert Ads 1 حذف News Alert Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف News Alert Ads

News Alert Ads چکار می کند؟

دلیل که چرا News Alert Ads به عنوان سخت طبقه بندی وجود دارد. در حالی که آن ممکن است به عنوان یک نرم افزار مفید ترویج، در واقع هدف اصلی آن برای افزایش ترافیک به صفحات اشخاص ثالث است. بنابراین، به محض این که آن رایانه ارتشاح، برنامه شما سیل با کوپن های بی شماری، آگهی ها، پاپ آپ، و غیره رقص که شما را کلیک کنید و افزایش ترافیک. کاربران همواره شکایت که تبلیغات بسیار آزار دهنده و سرزده است. اگر می خواهید به آنها را متوقف، شما نیاز به خاتمه News Alert Ads.

دلیل جدی تر برای حذف News Alert Ads اشخاص ثالث را قبل ذکر شده است. از نرم افزار است که نه مسئول محتوای تبلیغات، آن نه آنها و یا وب سایت که شما بعد از کلیک کردن آنها را وارد کنید بررسی کنید. این مجرمان اینترنتی دسترسی آسان به سیستم شما می دهد. اگر شما وارد یک سایت مخرب، شانس هستند که شما آلوده به بدافزارها را دریافت خواهد کرد. بسیار مراقب باشید و خطرات غیر ضروری با ایمنی کامپیوتر شما را ندارد. توصیه می کنیم برای خلاص شدن از شر News Alert Ads، قبل از آن کامپیوتر شما خسارت.

در حالی که ممکن است به صورت News Alert Ads از trackbreakingnews.com وب سایت رسمی آن در بسیاری از موارد کاربران این برنامه پس از نصب نرم افزار پیدا کنید. این نشان می دهد که ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز با توزیع شده است رایگان نرم افزار شارژ. به خاطر داشته باشید که امروزه رایگان با اضافه کردن برنامه های کاربردی نامطلوب خود را بسته نرم افزاری monetized اغلب و بنابراین، شما باید خیلی مراقب باشید. همیشه انتخاب نصب پیشرفته یا سفارشی و عدم انتخاب همه برنامه های ناخواسته.

چگونه به حذف News Alert Ads

اگر می خواهید برای به دست آوردن یک برنامه است که شما که اطلاع رسانی در مورد حوادث جدیدترین، شما قطعا می توانید گزینه ای بهتر از News Alert Ads را انتخاب کنید. پس از خواندن مقاله ما باید آن را روشن است که این سخت قابل اعتماد است و این نمی تواند اقامت در کامپیوتر شما. توصیه می کنیم به دنبال آموزش حذف News Alert Ads زیر این مقاله ارائه شده. گزینه خود را برای خرید قانونی ضد جاسوس و اجازه دهید آن را از بین بردن News Alert Ads برای شما است.

پاک کردن News Alert Ads

ویندوز 8

  • راست صفحه نمایش منوی مترو UI و تمام برنامه را ضربه بزنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب یک برنامه را باز کنید.
  • پیدا کردن نرم افزار نامطلوب و کلیک راست.
  • حذف News Alert Ads.

ویندوز ایکس پی

  • حرکت مکان نما را در نوار وظیفه و دکمه شروع را فشار دهید.
  • در منوی کنترل پنل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
  • جاسازی برنامه کاربردی نامطلوب و حذف News Alert Ads.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • دسترسی به نوار وظیفه و فشار دکمه ویندوز.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه کلیک کنید.
  • نرم افزار شما می خواهید برای خلاص شدن از شر و حذف News Alert Ads کلیک راست کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف News Alert Ads

پاسخ دهید