حذف News.Net

دسته‌بندی نشده

نوار ابزار حذف News.Net

News.Net موتور جستجو جعلی است که کاربران شبکه برای استفاده از آن را به مرورگر اطلاعات مورد علاقه، از جمله وب سایت ویدیو موسیقی و اخبار، و غیره News.Net نوار ابزار کپی پرونده خود را به دیسک سخت شما کلاهبرداری است. نام نمونه فایل آن npapi.dll است. سپس کلید راه اندازی جدید را با نام News.Net نوار ابزار و ارزش npapi.dll ایجاد می کند. شما همچنین می توانید آن را در لیست فرآیندهای خود را با نام npapi.dll یا نوار ابزار News.Net.

News net redirect حذف News.Net

دانلود ابزار حذفبرای حذف News.Net

توضیحات از تغییر مسیر News.Net

این موتور جستجو جعلی ظاهرا توابع برای شما به مرورگر اطلاعات بیشتری ارائه می دهد. این هیچ چیز مفید باشد اما hijacker مرورگر مخرب است. به محض این که عفونت hijacker رایانه اهداف، بلافاصله بر روی مرورگر وب خود مثل گوگل کروم و فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر و غیره لازم. عفونت مخاطره آمیز هدایت موتور جستجوی پیش فرض صفحه خانگی مرورگر و تنظیمات حیاتی در تصادفی خود را اصلاح می کند.

چگونه News.Net کار?

با چنین hijacker مرورگر، شما بسیاری از وب سایت تصادفی نمایش داده شده در صفحه نمایش خود را فقط به عنوان نشانی از Online.loginwinner.com هر بار که می خواهید جستجو برای صفحات وب مشخص شده خود را دریافت کنید. است که عفونت hijacker شما ریدایرکت به http://News.Net و مرتبط با وب سایت های مضر است که شما برای نصب نرم افزار مضر یا حتی ممکن است بخواهید فریب شما را به خرید برخی از محصولات آگهی های ناخواسته. و نکته کلیدی هدایت به فعال کردن حمله کنندگان بالقوه به رایانه شما بدون اجازه هر گونه سرقت اطلاعات حیاتی خود را بر روی هدف. در این مورد فوری شما نیاز به حذف hijacker خطرناک News.Net از کامپیوتر خود را کاملا به زودی.

چگونه برای حذف News.Net

بسیاری از کاربران سعی کنید برای خلاص شدن از هدایت News.Net توسط مرورگر خود را بازنشانی یا حتی نصب مجدد آن. حتی اگر شما به روز رسانی یا نصب مجدد مرورگر وب به عنوان hijacker مرورگر تند و زننده نیز حملات به سیستم خود را به آن ضعیفی را با این حال، هیچ تفاوتی باعث. برای نشان دادن، هدایت بدیهی است آهسته عملکرد سیستم خود را به کامپیوتر خود را به راحتی در وب مرور کارهای انجماد تر. از آنجا که برنامه های امنیتی خود را توسط مرورگر hijacker مبتلا هستند، آنها فقط انجام بد و موفق به گرفتن هر نوع تهدیدات رایانه به طور کامل. بنابراین، دستي به دوباره یک محیط تمیز کامپیوتر شما قادر خواهد ساخت.دانلود ابزار حذفبرای حذف News.Netremoval instructions en حذف News.Net

پاسخ دهید