حذف NJax

دسته‌بندی نشده

NJax چیست؟

NJax برنامه سخت روی حیله و تزویر است که همچنین ویژگی های ناخواسته دیگر مانند هدایت کاربران به صفحات غیر قابل اعتماد است. نرم افزار پشتیبانی می تواند همراه با نصب مخرب است که زبان پرتغالی آمده. عمدتا در کاربران از ایالات متحده, پرتغال و برزیل هدف قرارداده است. NJax مرورگر شما با داده های مختلف تجاری است که بخش بزرگی از گشت و گذار شما را پر می کند. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در تمام مرورگرهای محبوب ظاهر می شود. خود مخرب ممکن است، با این حال، قطعا وجود دارد هیچ چیز مفید درباره آن هم. ما توصیه می کنیم به محض این که شما می توانید شما NJax را از سیستم خود را از بین بردن.

NJax چگونه کار می کند؟

تفاوت اصلی بین NJax و برنامه های پشتیبانی دیگر که آن نیز قادر به هدایت جستجوهای گوگل خود است. هر زمان که شما سعی می کنید برای جستجو برای چیزی است که با استفاده از موتور جستجوی گوگل شما را به یاهو جستجو هدایت و با تغییر نتایج ارائه شده. سخت نیست خود ارائه دهندگان جستجو و یا پسوند به مرورگر خود اضافه کنید. در عوض، در حال اجرا روند جلب مورد جستجو و تغییر مسیر شما به یاهو از طریق سرورهای NJax.

njax removal حذف NJax دانلود ابزار حذفبرای حذف NJax

روشن است که شما باید هر گونه اطلاعات است که توسط این نرم افزار رایگان برای شما آورده اعتماد است. نشانی نیست کلی محتوایی است که آن را فراهم می کند و بنابراین شما به راحتی می تواند به معرض تبلیغات جعلی و لینک ها خراب شده. به همین دلیل بسیار مهم است برای خلاص شدن از شر NJax به محض این که شما می توانید است. ورود به صفحه خراب شده توسط حادثه، حتی می تواند منجر به عفونت های مخرب. و اگر یک برنامه مخرب می شود دسترسی به سیستم خود را، شما تجربه malfunctions کامپیوتر جدی و به طور بالقوه, از دست دادن داده ها. علاوه بر این، شما باید به خاطر داشته باشید که برنامه های تبلیغی جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را داشته باشد. آنها همچنین بسیاری از منابع سیستم شما استفاده کنید بنابراین شما می توانید انتظار که کامپیوتر خود را به عنوان سریع به عنوان آن استفاده می شود به عمل خواهد شد. همان می رود برای سرعت اتصال به اینترنت.

چگونه NJax را از رایانه خود حذف کنید؟

اگر شما می خواهید برای حذف NJax از کامپیوتر شما، شما می توانید از دو گزینه را انتخاب کنید. ممکن است به فسخ سخت دستی از طریق کنترل پنل و یا به استفاده از ابزار حذف تروجان است. اگر شما برای اولین گزینه شما می توانید دستورالعمل زیر مقاله ارائه شده استفاده کنید. اگر با این حال، نه تنها از بین بردن NJax از سیستم خود، اما همچنین مطمئن شوید که آن در آینده ایمن باقی می ماند را می خواهید، شما قطعا باید یک ثانیه را انتخاب کنید. اجرای برنامه ضد تروجان به کامپیوتر شما به طور کامل پاک شما قادر خواهد ساخت. این برنامه همچنین به عنوان یک ابزار پیشگیری از نرم افزارهای مخرب است که قطعا چیزی است که شما باید بر روی کامپیوتر خود را اگر شما می خواهید آن را به رایگان به عفونت عمل می کند.

حذف دستی NJax

حذف NJax از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • NJax را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف NJax از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

از بین بردن NJax از ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف برنامه
  • عزل را انتخاب کنید و بر روی NJax کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف NJax

پاسخ دهید