حذف Nomore Ads

دسته‌بندی نشده

Nomore Ads چیست؟

Nomore Ads است برنامه ای است که به عنوان یک ابزار است که کمک خواهد کرد که شما خلاص شدن از شر همه تبلیغات آزار دهنده است که شما بر روی صفحه نمایش خود را ترویج. مانند آن در توضیحات آن وعده داده شده است، اما در واقع دیگر تبلیغات به مرورگر شما اضافه می کند جالب اینجاست که نرم افزار نه تنها adverts مسدود نمی کند. معمولا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه برنامه های سفر. Nomore Ads در JustPlugIt بر اساس موتور است و شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند SaferWeb RightCoupon RealDeal SaveOn TicTacCoupon و غيره است. این کار در تمام مرورگرهای محبوب. توضیحات این برنامه کاملا گمراه کننده است و آن در واقع شما با همان چیزی که شما می خواهید برای خلاص شدن از شر فراهم می کند، روشن است که شما Nomore Ads از کامپیوتر خود را باید از بین بردن است.

Nomore Ads حذف Nomore Adsدانلود ابزار حذفبرای حذف Nomore Ads

Nomore Ads چگونه کار می کند؟

اگر شما اغلب دانلود رایگان نرم افزار، شما در حال حاضر باید بدانید به که آن اغلب همراه با برنامه های ناخواسته می آید. Nomore Ads عمدتا از طریق نصب InstallRex در نرم افزار شخص ثالث میزبانی وب سایت ها استفاده می شود که توزیع شده است. اگر شما عجله از طریق فرایند نصب، شما ناخواسته تبلیغاتی یا hijacker مرورگر به دست آوردن. اگر چه این برنامه ها خود مضر نیست، به عنوان آنها را به بسیاری از مسائل غیر ضروری آنها هنوز هم باید اجتناب شود. دفعه بعد شما نصب نرم افزار رایگان, مطمئن شوید که شما آن را از یک منبع قابل اعتماد دانلود و نصب سفارشی به کنترل بیش از فرآیند نصب را انتخاب کنید.

چرا که با تبلیغ برای صفحات وب مختلف توسعه دهندگان این برنامه را سود Nomore Ads آگهی را در مرورگر شما نمایش می دهد. مهم نیست که به آنها دقیقا همان چیزی آنها را ترویج. این بدان معناست که شما به مطالب نادرست و یا توهین آمیز در معرض می تواند. شما می توانید به دانلود نرم افزارهای مخرب به عنوان یک ابزار مفید آگهی فریب. شما همچنین می تواند به قرعه کشی جعلی و یا نظر سنجی هدایت شود. توصیه می کنیم برای جلوگیری از همه محتوای تجاری ارائه شده به شما توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و حذف Nomore Ads در اسرع وقت است.

چگونه به حذف Nomore Ads

شکی نیست که شما Nomore Ads از سیستم شما باید از بین بردن وجود دارد. بنابراین شما می توانید آن را از طریق کنترل پنل حذف خوشبختانه, یک برنامه مخرب نیست. در صورتی که شما به آنها نیاز دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است. با این حال، شما همچنین باید در ذهن است که وجود ممکن است عفونت های دیگر بر روی کامپیوتر شما به عنوان نگه دارید. اگر شما به می خواهید مطمئن شوید که شما خاتمه Nomore Ads و دیگر برنامه های ناخواسته, شما باید دانلود و نصب برنامه ضد مخرب. ابزار حذف تروجان خواهد رایانه خود را اسکن، شناسایی همه تهدیدها و از بین بردن آنها یکبار و برای همه. آن نیز محافظت سیستم شما در آینده خواهد شد.

حذف دستی Nomore Ads

حذف Nomore Ads از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Nomore Ads →

حذف Nomore Ads از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Nomore Ads پاک

از بین بردن Nomore Ads از ویندوز 8

  • حذف تنظیمات → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Nomore Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Nomore Ads

پاسخ دهید