حذف Norpalla

دسته‌بندی نشده

Norpalla حذف

Norpalla است آگهی پشتیبانی افزونه، که توسط یک شرکت به خوبی شناخته شده به نام SuperWeb LLC توسعه داده شد. این شرکت در حال حاضر ده ها مشابه خلق که همه به دنبال چیز تنها–به درایو ترافیک به سایت های مرتبط و افزایش ترافیک وب سایت یا فروش خود را منتشر کرده است. اگرچه Norpalla برچسب است به عنوان یک ویروس بسیاری از برنامه های ضد ویروس قابل اعتماد هستند تشخیص این برنامه به عنوان یک تهدید بالقوه. اگر hijacks Norpalla مرورگر خود، شما احتمالا آزار دهنده تبلیغات را تجربه کنند. اگر شما می خواهید به آنها مراجعه کنید یا نه آنها به طور معمول بدون توجه نشان داده می شوند. علاوه بر این، ویروس Norpalla به عنوان کوکی ردیابی عمل ممکن است. به عبارت دیگر, آن ممکن است عادات مرور خود را برای استفاده از این اطلاعات برای تبلیغات هدفمند نماید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Norpalla

اگر شما در حال تجربه Norpalla تغییر مسیر با توجه به تبلیغات که به عنوان تبلیغات توسط Norpalla، با برچسب برای شما به ارمغان آورده Norpalla، مجهز به Norpalla، معاملات Norpalla، و غیره، نادیده گرفتن این پیام های بازرگانی و حذف بی فایده این پلاگین از کامپیوتر شما. Norpalla را به همان سرعتی که شما می توانید حذف کنید.

چگونه ربودن Norpalla می توان کامپیوتر من?

Norpalla اغلب به عنوان یک ابزار مفید برای خریداران آنلاین ترویج است. ظاهرا این برنامه باید اطلاعات مربوط به کوپن و تخفیف برای افرادی که می خواهید برای ذخیره کردن مقداری پول را نمایش دهد. اگر چه این یک معامله بزرگ می رسد, ما قویا توصیه این برنامه ناخواسته اجتناب از آنجا که آن را به سختی می تواند ارائه آنچه در آن وعده داده. در واقع شما تن از تبلیغات تحریک کننده و بی ربط آب گرفتگی می شود ممکن است. علاوه بر این، برنامه های رایگان نیز می شود علت Norpalla هستند نفوذ. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، شما باید از برنامه های رایگان از وب سایت های نا امن اجتناب از.

norpalla حذف NorpallaYou باید همچنین جلوگیری از به روز رسانی از وب سایت های مشکوک و همیشه شرایط توافق قبل از نصب هر گونه تردید را بخوانید. از آنجا که شما ممکن است Norpalla را نادیده می گیرند و آن را نصب ناخواه علاوه بر این، کلیک بر روی دکمه بعدی تمام وقت اجتناب از. لطفا نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و تمام مراحل نصب قدم به قدم دنبال کنید.

چگونه برای حذف Norpalla از کامپیوتر من?

گاهی Norpalla و یا برنامه های مشابه ناخواسته لغزش ممکن است خسته شده اید. نگران نباشید، که اغلب اتفاق می افتد. اگر ویروس Norpalla در حال حاضر اضافه شده است که به سیستم کامپیوتر خود را، ما بیش از شاد برای کمک به شما در حذف این مزاحم ناخواسته است. مراحل زیر را دنبال و دریافت خلاص شدن از شر Norpalla:

حذف نرم افزار، که مربوط به Norpalla:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Norpalla و مشابه نوشته ناشناخته به دنبال.
 • “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

Norpalla از مرورگر حذف:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 • در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

اسکن کامپیوتر خود را با SpyHunter. این کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که سیستم شما رایگان فایل های مخرب و پوشه ها است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Norpalla

پاسخ دهید