حذف NSA Virus

Malware

NSA Virus چیست؟

کامپیوتر شما است که توسط NSA Virus قفل شده است؟ NSA Virus شما را از کامپیوتر شما را قفل و درخواست برای جریمه برای باز کردن قفل رایانه? اخطار اخطار NSA اینترنت منشور برنامه نظارت Computercrime دادستان بخش بیان “قفل کامپیوتر شما شده است!” است?

NSA Virus نام نیز به عنوان یک برنامه نظارت NSA اینترنت ویروس است حمله ransomware است که قفل کامپیوتر و بیان که کاربر خوب 300 دلار ظرف 48 ساعت به منظور دسترسی به کامپیوتر دوباره باید پرداخت پیام جعلی را نمایش می دهد. پیام برای فریب کاربران کامپیوتر به تفکر است که در حال آمدن است به طور مستقیم از سرویس امنیتی آژانس امنیت ملی و مرکزی طراحی شده است و آن ایالت است دلیلی برای کامپیوتر بلوک متعدد نقض کپی رایت، اسپم ایمیل، همچنین توزیع مواد آنلاین پورنوگرافی. -در بیشتر ببینید: http://www.nsavirus.com/#sthash.dfVtwApE.dpuf

NSA Virus تصویر

PRISM Virus1 حذف NSA Virus

اگر کاربر تلاش برای باز کردن مرورگر اینترنت و یا راه اندازی برنامه ای است که آنها را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید پس از راه اندازی آن به ویروس غیر فعال می کند تمام توابع آن، انجام نخواهد شد. پیام هشدار بسته خواهد شد و حتی اگر کامپیوتر دستی خاموش شده و در حالت امن راه اندازی مجدد آن هنوز تمام توابع رایانه قفل خواهد شد. این تمایل به کاربر کامپیوتر کمی بیشتر نگران. این می تواند سرویس امنیتی آژانس امنیت ملی و مرکزی مسدود رایانه هایی که آنها را به شرکت در فعالیت های غیر قانونی آنلاین تشخیص داده اند واقعا است؟ این مورد در تمام دولت ایالات متحده هرگز فقط یک کامپیوتر را مسدود کند و آنها تقاضا خواهد کرد که جریمه پرداخت شود از طریق کامپیوتر نیست.

NSA Virus خطرناک است؟

NSA Virus خواسته که 300 دلار جریمه پرداخت است با استفاده از کارت اعتباری Greendot MoneyPak. این فرم پرداخت تنها یکی است که هکرها در پشت این ویروس را قبول کند زیرا آنها محافظت از پشت شارژ و معاملات مورد مناقشه است. پیام ایالات هنگامی که پرداخت تایید شده و فرستاده شده در ظرف 48 ساعت مهلت که بلوک قرار داده شده بر روی کامپیوتر حذف خواهد شد. متاسفانه این است نه چگونه کار می کند و یک بار پرداخت می شود کاربر هرگز از هکرها دوباره می شنوید. رایانه مسدود شده باقی خواهد ماند و تنها راه برای حذف که با حذف همه فایل های NSA Virus است که در کامپیوتر نصب شده است. این پیام است که کاربرانی که با این ویروس آلوده شده می دید بر روی صفحه نمایش نمایش داده شود

به رایانه را باز کند و برای جلوگیری از پیامدهای قانونی دیگر، شما موظف به پرداخت انتشار 300 دلار است. قابل پرداخت از طریق GreenDot Moneypak. پس از پرداخت موفق، کامپیوتر شما به طور خودکار باز خواهد شد.

عدم پایبندی به این درخواست اتهامات جنایی و زندانی شدن ممکن است شامل می شود.

برای انجام پرداخت, کد GreenDot Moneypak به دست آورد در زمینه پرداخت تعیین شده وارد کنید و دکمه “ارسال” را فشار دهید.

لطفا توجه داشته باشید: اگر شما تصویب چپ 48 ساعت بدون پرداخت، امکان بازکردن کامپیوتر منقضی پیدا کردن این فقط ممکن است ظرف 48 ساعت، پرداخت می شود. در این صورت پرونده جنایی علیه شما به طور خودکار ادامه خواهد داد.

  • آدرس آی پی: میزبان خود را:
    شما می توانید به وضوح توسط آدرس IP و نام میزبان همراه حل شناسایی.
  • همه پرونده های شما شده رمزگذاری شده, هر گونه تلاش برای باز کردن کامپیوتر شما توسط خودتان، باعث از دست دادن تمام اطلاعات خود را.
  • این برنامه توسط دفتر اداری سرویس امنیتی آژانس امنیت ملی و مرکزی نگهداری می شود.”

هکرها NSA Virus از طریق انواع روش گسترش. اول این است که با ارسال مقادیر زیادی از ایمیل های ناخواسته است که حاوی ویروس های پنهان در داخل یک پیوست است که همراه با پیام فرستاده است. پیام های ایمیل در راه است که گیرنده برای باز کردن پیوست را تشویق می کند ساخته شده است. اغلب پیام خواهد شد که عکس های قدیمی و یا خبر که داشت وجود دارد و که آنها باید آن را باز کنید و نگاهی به دولت. به زودی به عنوان پیوست که باز است، NSA Virus بر روی کامپیوتر نصب خواهد شد. این حرکت به سرعت، به عنوان آن شروع به تغییر بلافاصله پرونده های سیستم و رجیستری. این است که برای جلوگیری از هر برنامه و یا برنامه های کاربردی از باز شدن به محض این که کامپیوتر آغاز شده است انجام می شود. بلوک رخ می دهد به زودی به عنوان کامپیوتر شروع شده و آن را بدون در نظر گرفتن کاربر کامپیوتر سعی کردم در به کار باقی می ماند.

چگونه می شود NSA Virus به کامپیوتر?

راه دیگری که این ransomware پخش شده از طریق دانلود و وب سایت های به اشتراک گذاری فایل است. این نوع وب سایت ها یک هدف بزرگ هستند چرا که آنها میلیون ها نفر از بازدید کنندگان هر روز دريافت و تمرکز اصلی هنگام فرود بر روی یکی از این سایت ها به سرعت دانلود فایل ها و ترک. هنوز بسیاری از مردم است که این نوع از سایت ها با ویروس های بالقوه نگران هستند. آنها تمایل به اعتماد که فایل های آنها دانلود و نصب بر روی رایانه های خود را امن هستند. این کار هکر بسیار ساده تر, به عنوان آنها فقط بسته خواهد شد NSA Virus همراه با محبوب موسیقی و ویدئو باعث. در حالی که آنها فکر می کنم آنها به سادگی نصب جدید موسیقی یا فیلم بر روی کامپیوتر خود، آنها واقعا نصب ویروس ransomware است که به زودی کل رایانه و خواست که آنها را به پرداخت $300 خود را قفل خواهد شد!

از آنجا که اکثر کاربران کامپیوتر از طریق این سایت که در آن آنها به طور غیرقانونی دانلود فایل های آلوده هستند، پیام تمایل به ترساندن آنها را بیشتر، به خصوص اتهامات نقض کپی رایت است. بسیاری تنها به سرعت 300 دلار ظرف 48 ساعت زیرا آنها ترس و خطر جریمه اضافی و یا اتهامات جنایی که پیام هشدار داد اگر خوب پرداخت نشده در زمان خواهد آمد خواهند ارسال خواهد شد.

چگونه برای حذف NSA Virus

تنها یک راه برای حذف بلوک وجود دارد، و است که با حذف و حذف تمام ویروس فایل های که بر روی کامپیوتر نصب شده اند. دستورالعمل های زیر راه رفتن کاربران را از طریق فرایند گام به گام، به طور کامل حذف NSA Virus از کامپیوتر و از بین بردن بلوک.

removal instructions en حذف NSA Virus

-در بیشتر ببینید: http://www.nsavirus.com/#sthash.dfVtwApE.dpuf

One thought on “حذف NSA Virus

پاسخ دهید