Nuesearch.com – چگونگی حذف?

Browser Hijacker

Nuesearch.com چیست؟

Nuesearch.com جعلی موتور جستجوی اینترنتی ادعا به منظور افزایش کیفیت با تولید نتایج جستجو مربوطه مرور وب کاربر است. قضاوت بر ظاهر Nuesearch.com نه از گوگل و یاهو و بینگ یا هر گونه دیگر مشروع موتور جستجوی اینترنتی متفاوت است. بنابراین، کاربران اغلب Nuesearch.com که مشروع هم فکر می کنم. با این وجود، آن را ذکر که توسعه دهندگان تبلیغ این سایت با استفاده از نصب نرم افزار مشکوک است که تغییر تنظیمات مرورگر وب را بدون رضایت کاربران است. گذشته از آن، Nuesearch.com به طور مستمر انواع مختلفی از اطلاعات جمع آوری می کند.

Nuesearch Nuesearch.com   چگونگی حذف? دانلود ابزار حذفبرای حذف Nuesearch.com

Delusive نصب setups تغییر مرورگرهای وب (Internet Explorer، Google Chrome، Firefox موزیلا) جدید زبانه آدرس/صفحه اصلی/پیش فرض تنظیمات جستجو موتور توسط آنها اختصاص به Nuesearch.com. آنچه در زیر نصب و راه اندازی اشیاء یاور است. کاوشگر شخص ثالث و/یا برنامه های کاربردی (اشیاء یاور) منظور برای جلوگیری از کاربران از این تغییرات عقبگرد. اشیاء یاور به دادید، به طور خودکار تنظیمات فوق هر زمانی که کاربران سعی در تغییر آنها طراحی شده اند، از این رو، مرورگرهای بازگشت به حالت قبلی غیر ممکن می شود. این منجر به تغییر مسیر مستمر مرورگر ناخواسته و در نتیجه، کاهش قابل توجهی در کیفیت در حال دیدن سایت وب کاربر. یکی دیگر از حرکت نزولی از Nuesearch.com ردیابی داده است. این سایت ساختگی جستجو نمایش داده شد، آدرس های آی پی، وب سایت های بازدید و داده های مشابه دیگر جمع آوری می کند. این اطلاعات ممکن است اطلاعات خصوصی باشد. بنابراین، کاربران که توسعه دهندگان Nuesearch.com به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با اشخاص ثالث باید مطلع. شانس که این افراد سوء استفاده خواهد کرد اطلاعات خصوصی بالاست. بنابراین، داده های ردیابی در نهایت منجر به مسائل مربوط به حریم خصوصی جدی یا حتی سرقت هویت ممکن است. به این دلایل کاربرانی که به طور مداوم تغییر مسیر غیر منتظره به Nuesearch.com برخورد باید تمام برنامه های مشکوک را پاک کنید و هرگز این وب سایت مجدداً دیدن.

ده ها تن از موتورهای جستجوی اینترنتی تقلبی شبیه به Nuesearch.com است. مثالها عبارتند از: search.snapdo.com search.searchwag.com search.searchsmg.com و بسیاری دیگر. مشکل این است که هیچ یک از این سایت ها را ارزش واقعی برای کاربر است. هر تک جعلی موتور جستجوی اینترنتی برای کسب درآمد تنها برای توسعه دهندگان به معنای. بنابراین، به جای ارائه هر مقدار قابل توجهی برای کاربر این سایت باعث تغییر مسیر ناخواسته مرورگر، جمع آوری داده های خصوصی و گاهی اوقات تبلیغات آنلاین سرزده تولید.

چگونه Nuesearch.com نصب بر روی کامپیوتر من?

همانطور که ذکر شد، Nuesearch.com با استفاده از روش بازاریابی delusive به نام “بسته بندی” تبلیغ می شود. توسعه دهندگان مخفی کردن تمام جزئیات مربوط به تغییر گزینه های مرورگر در تنظیمات “سفارشی” پیشرفته/دانلود و یا هر فرآیند نصب. مشکل این است که اکثریت قریب به اتفاق کاربران پروندۀ جست و خیز این بخش نتیجه سهوا نمیشود اعطای مجوز برای تغییر تنظیمات مختلف. این می تواند نه تنها منجر به عفونت های کامپیوتر بیشتر اما همچنین مسائل مربوط به حریم خصوصی جدی می شود. درآمد توسعه دهندگان وابسته به ترافیک موتور جستجو اینترنتی جعلی است، بنابراین، نصب و راه اندازی هرگز درست فاش شده است.

چگونه برای جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته

این وضعیت را به راحتی با در نظر گرفتن چند مرحله ساده می توان جلوگیری کرد. اولا هرگز عجله هنگامی که دانلود و نصب نرم افزار – تنظیمات/پیشرفته”سفارشی” را انتخاب کنید و از نزدیک هر مرحله تنها تجزیه و تحلیل. ثانیا، برنامه علاوه بر این شامل تمام کردن و هرگز اجازه نصب setups تغییر تنظیمات کاملا بی ربط به نصب.دانلود ابزار حذفبرای حذف Nuesearch.comremoval instructions en Nuesearch.com   چگونگی حذف?

پاسخ دهید