حذف Nymaim

Malware

توصیه در حذف Nymaim

Nymaim ویروس ransomware بسیار خطرناک است که می تواند هر چیزی را برای پول خود را فریب می باشد. در بسیاری از موارد، آن وانمود به پیام مشروع از برخی از نهاد های دولتی. این ویروس مربوط به Cryptolocker ویروس اف بی آی و بسیاری دیگر از تهدیدات که تگرگ از Ukash ویروس خانواده است. اگر Nymaim آلوده رایانه شما دریافت خواهید کرد تمام صفحه اعلان ادعا که شما مجبور به پرداخت هزینه به منظور اجتناب از اتهامات جنایی جنایت که شما گفته، مانند دانلود محتوای غیر قانونی توزیع هرزه نگاری کودک، و غیره. به منظور اجتناب از این اتهام شما به پرداخت $100-$300 یا جریمه €100-200 € ارائه خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Nymaim

از آنجا که آنها را در ransomware توزیع کشور بستگی دارد زبان آرم و ارز می تواند متفاوت باشد. اگر شما آگاه شدن از طریق مشابه، زیرا کلاهبرداری از صد واحد پرداخت نمی. Nymaim می تواند همچنین جلوگیری از دسترسی به دسکتاپ شما و آغاز فعالیت های خطرناک دیگر را بر روی سیستم. اگر هر کدام از آنها را متوجه شما باید اجرا اسکن کامل سیستم با معتبر ضد نرم افزارهای جاسوسی و حذف Nymaim.

چگونه نفوذ Nymaim می توان کامپیوتر من?

مشابه ویروس نفوذ به رایانه ها در راه های مختلف. شما به راحتی می توانید آلوده کامپیوتر خود را با ویروس Nymaim پس از باز کردن اسپم نامه با پیوست خراب یا دانلود فایل آلوده با برنامه های غیر قانونی و/یا جعلی. در بسیاری از موارد، این ویروس توسط تروجان گسترش تروجان.Nymaim.ب است که می تواند به راحتی وارد سیستم خود خسته شده اید و دانلود فایل های مخرب بدون شما نمایش هر نشانه ای که در مورد. هر چند اطلاعیه ها Nymaim ممکن است واقعی نگاه جعلی هستند زیرا آنها فریب نیست. اگر شما متوجه هشدار های مشابه بر روی دسکتاپ کامپیوتر شما، که از پلیس یا دیگر مقامات دولتی نیست حتما. از scammers که به دنبال برای کسب مقداری پول آسان است. برای جلوگیری از ویروس ها مثل این یکی، شما باید معتبر ضد نرم افزارهای جاسوسی نصب ابزار سیستم خود را نگه می دارد که همه زمان محافظت. اگر این ویروس در حال حاضر از آن آلوده است، ما شما را به آن را حذف کنید.

چگونه برای حذف Nymaim

شما هرگز برای چنین کلاهبرداری قرار می گیرند باید و درصد تک برای مجرمان اینترنتی این است که ایجاد آنها پرداخت نمی! اگر شما متوجه Nymaim ویروس بر روی کامپیوتر شما، شما باید آن را با SpyHunter اسکن کنید. اگر شما نمی تواند راه اندازی هر یک از این برنامه ها، ممکن است که Nymaim آنها را مسدود می کند است. در این مورد، شما باید این راهنما را دنبال کنید:

* چگونه به صورت دستی حذف Nymaim:

  • راه اندازی مجدد کامپیوتر شما را به “حالت ایمن با خط فرمان’ به غیر فعال کردن ویروس (این با تمام نسخه های این تهدید باید کار) آلوده
  • Regedit را اجرا کنید
  • برای ورود به سیستم جستجو و نوشتن تمام فایل هایی که explorer.exe یا خالی نیست.
  • آنها با explorer.exe جایگزین.
  • جستجوی رجیستری این فایل شما نوشته شده است و کلید های رجیستری ارجاع پرونده ها را حذف کنید.
  • راه اندازی مجدد و اجرا اسکن کامل سیستم با SpyHunter انتشار به باقی این ویروس را حذف کنید.

* روش درایو فلش:

  • دستگاه دیگری را و استفاده از آن برای دانلود SpyHunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب.
  • برنامه به روز رسانی و به درایو یواس بی و یا سی دی ساده قرار دهید.
  • در عین حال، راه اندازی مجدد دستگاه شما آلوده به حالت ایمن با خط فرمان و چوب USB درایو در آن.
  • اسکن کامل سیستم اجرا و راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده به ویروس Nymaim یک بار دیگر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Nymaim

پاسخ دهید