حذف Offerswizard

دسته‌بندی نشده

Offerswizard چیست؟

اگر شما شده اند به مرور وب و توجه بیشتر و بیشتر تبلیغات آنلاین Offerswizard بر روی کامپیوتر خود نصب کرده اید ممکن است. Offerswizard برنامه پشتیبانی است که بدان معنی است که آن شما را با تخفیف های مختلف ارائه خواهد شد که آیا شما آن را دوست دارم یا نه. اگر بدانم که چگونه Offerswizard دسترسی به کامپیوتر شما آن است که احتمالا چون شما به تازگی نصب شده نرم افزار آزاد کردم. Offerswizard اغلب همراه با برنامه های رایگان می آید. Offerswizard است شبیه به برنامه های تبلیغی دیگر که همه در یک راه تقریبا یکسان عمل می کنند. آنها به جمع آوری اطلاعات در مورد شما و نمایش تبلیغات مختلف در مرورگر خود را که مفید به نظر می رسد ممکن است در ابتدا. ریسک غیر ضروری است که شما را در حالی که Offerswizard بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. ما پیشنهاد می کنیم Offerswizard را از رایانه خود حذف کنید.

چگونه Offerswizard کار می کند؟

اگر بدانم که چرا چنین برنامه هایی در وهله اول ایجاد شده، پاسخ ساده است–به سود است. هر بار که شما بر روی یک تبلیغ ارائه شده به شما توسط Offerswizard، آنها پول. Offerswizard تنها وجود دارد برای تولید ترافیک برای وب سایت های آن را ترویج. آن نه به بهتر تجربه توسعه یافته است. علاوه بر این، پس از نصب Offerswizard شروع به جمع آوری سابقه مرور خود را به منظور ایجاد تبلیغات است که جالب تر به نظر می رسد و مفید به شما وقتی که در واقع آنها چیزی خواهد بود اما وعده های کاذب.

شما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که Offerswizard صفحات وب آن را ترویج بنابراین تایید مسئول محتوای آن صفحات نیست. این بدان معناست که به جای دست آوردن چیزی ارزشمند شما مخرب ممکن است بر روی کامپیوتر خود دانلود و یا به محتوای توهین آمیز در معرض.  بنابراین ما در هر یک از پنجره های بازشو، آگهی ها، با کلیک بر روی لینک حمایت مالی و یا ارائه آگهی دیگری توسط Offerswizard را توصیه نمی. آنچه شما باید انجام دهید است جای خلاص شدن از Offerswizard روی هم رفته.

چگونه برای حذف Offerswizard

شرح داده شده در بالا باید دلیل به اندازه کافی برای شما مایل به حذف Offerswizard از کامپیوتر شما. دو راه که می توانید انجام وجود دارد. اول این است که با نصب ابزار مطمئن ضد بدافزار است. آن قادر به شناسایی و از بین بردن Offerswizard با خیال راحت از کامپیوتر شما خواهد بود. این نیز اسکن کامپیوتر برای عفونت های دیگر و آن حفاظت از حملات آنلاین آینده. اگر می خواهید به کامپیوتر شما و اطلاعات شخصی امن نگه سرمایه گذاری در یک ابزار پیشگیری و حذف تروجان همیشه یک ایده خوب است. راه دیگری برای خلاص شدن از شر Offerswizard آن دستی حذف است. این کار بسیار پیچیده ای نیست و شما باید بدون مشکل تکمیل آن را اگر شما استفاده از دستورالعمل زیر را داشته باشد.

Offerswizard حذف

حذف Offerswizard از ویندوز ایکس پی

  1. دسترسی به کنترل پنل (واقع در منوی شروع)
  2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
  3. علامت Offerswizard و حذف را کلیک کنید

حذف Offerswizard از ویندوز 7 و ویستا

  1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
  2. لغو نصب برنامه بر روی
  3. Offerswizard را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Offerswizard از ویندوز 8 حذف

  1. کلید ویندوز به مترو UI منو را فشار دهید
  2. روی پس زمینه کلیک راست کنید و تمام برنامه را انتخاب کنید
  3. به کنترل پنل بروید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید
  4. عزل را انتخاب کنید و راست کلیک بر روی Offerswizardدانلود ابزار حذفبرای حذف Offerswizard

پاسخ دهید