حذف OneSoftPerDay

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف OneSoftPerDay

OneSoftPerDay برنامه ای که متعلق به رده سخت و تنوع ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به عنوان freeSOFTtoday شناخته شده است. معمولا این کامپیوتر شما همراه با نرم افزار وارد است. این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم کاربر برای کمک به صرفه جویی در هزینه با ارائه یک نرم افزار رایگان در هر روز وعده. همچنین آگهي که کاربر سفارشی را نمایش می دهد. هر چند به نظر می رسد امید، دلیل آن به عنوان یک دروازه برای تروجان به داخل سیستم شما استفاده می شود در واقع این سخت خطرناک و مخاطره آمیز است. شما به سرعت حذف OneSoftPerDay توصیه می کنیم.

OneSoftPerDay چگونه کار می کند؟

هر چند به نظر می رسد OneSoftPerDay برنامه مفید باشد، آن به زودی شروع به آزار کاربر. هر بار که شما گشت و گذار در اینترنت شما را با پنجره های بازشو ثابت ارائه. از هر گونه الحاقات را نصب این سخت کمی متفاوت از سایر adwares است. از آنجا که آن را ایجاد یک سرویس به نام OneSoftPerDay_widget.exe که همراه با ویندوز با این وجود، آن هنوز بی ارزش تبلیغات تجاری و بازشو نشان می دهد. این اجازه می دهد تا ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برای اتصال به اینترنت و کاربر را با تبلیغات ارائه. با این حال آن خود را در چند دقیقه تجدید فرآیند می تواند متوقف شده از طریق مدیر وظیفه. واقعا از آن خلاص, شما نیاز به پاک کردن OneSoftPerDay.

onesoftperday  حذف OneSoftPerDay

دانلود ابزار حذفبرای حذف OneSoftPerDay

OneSoftPerDay همچنین جمع آوری اطلاعات حساس شخصی خود را از جمله ایمیل و نام کاربری و کلمه عبور خود را. آن میتوانید تنظیمات وب سایت شما چقدر زمان شما صرف در آنها اطلاعات را وارد کنید. این است که چگونه آن تصمیم می گیرد که تبلیغات که مورد علاقه شما است. که به تنهایی به اندازه کافی به شما را متقاعد می کند که شما نیاز به حذف OneSoftPerDay باید. اما بزرگترین مشکل با این سخت است که لینک در این آگهی امن نیست. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول محتوای تبلیغات است. شما به راحتی یک لینک از مجرمان اینترنتی تلو تلو خوردن بر ممکن است و دریافت آلوده به تروجان ها و ویروس ها و دیگر بدافزارها. حتی اگر شما از آن آگاه و تصمیم به دنبال هر گونه لینک ارائه شده شما را هنوز هم امن است. OneSoftPerDay تغییر مسیر انجام می دهد. این بدان معنی است که شما را در سایت مورد نظر بدون توجه به خواسته های خود را زمین.

همانطور که قبلا ذکر شده, OneSoftPerDay معمولا وارد کامپیوتر شما همراه با نرم افزار شارژ رایگان. با این حال، نصب مستقیم نیز ممکن است. برای جلوگیری از آن شما باید در این نوع از برنامه ها با احتیاط زیادی نگاه. علاوه بر این، در صورت اطمینان به نصب نرم افزار تنها از صفحات قابل اعتماد و با دقت مراحل نصب را دنبال کنید. جعبه که سفارشی و یا نصب پیشرفته را انتخاب کنید و پیشنهاد برنامه های اضافی بردارید.

چگونه به حذف OneSoftPerDay

OneSoftPerDay برنامه های بی فایده است که شما تجربه مرور مختل است. دائما annoys کاربر با آگهي و پایین هر مرورگر به طور قابل ملاحظه ای را کند می کند. این سخت نیز می تواند توسط برنامه های مخرب مورد استفاده برای وارد کامپیوتر شما. ما قویا توصیه شما را به خلاص شدن از شر OneSoftPerDay ASAP. مطمئن شوید برای اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوسی معتبر پس از آن. دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق از چگونگی حذف OneSoftPerDay، زیر این مقاله داده شده.

حذف OneSoftPerDay از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

1. فشار کلید ویندوز و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. حذف برنامه OneSoftPerDay را انتخاب کنید را انتخاب کنید و آن را پاک کنید.

خاتمه OneSoftPerDay از ویندوز 8

1. به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.
2. کنترل پنل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
3. OneSoftPerDay را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

حذف OneSoftPerDay از ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها ها.
3. را انتخاب کنید و حذف OneSoftPerDay.

دانلود ابزار حذفبرای حذف OneSoftPerDay

پاسخ دهید