حذف Online Video Promoter

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Online Video Promoter

Online Video Promoter، همچنین به عنوان شناخته شده مدیا پلیر یا WinPL.exe، نرم افزار ناخواسته است که توسط eLink صنعت، شرکت چاپ است نرم افزار با کمک تبلیغات جعلی و غیر قابل نصب توزیع می شود. شما ممکن است همچنین به برنامه دانلود پس از کلیک کردن بر روی لینک های خراب شده ارائه.

پس از نصب، بازیکن اصطلاح در پوشه %APPDATA%TWV ذخیره می شود. آن باعث اختلالات گوناگون ناخواسته است که چرا شما باید نمی اتلاف وقت خود را بر روی آن و حذف Online Video Promoter از سیستم شما بدون تردید.

Online Video Promoter removal حذف Online Video Promoter

دانلود ابزار حذفبرای حذف Online Video Promoter

Online Video Promoter چگونه کار می کند؟

توابع Online Video Promoter در شیوه ای مشابه به اسکنر آگهی آنلاین. پس از آن نصب می شود, آن می افزاید: یک فرآیند به نام WinPL.exe به شما مدیر وظیفه. همانطور که بالا ذکر شده است، برنامه می تواند وقفه های مختلف. به عنوان مثال، نرم افزار می توانید نمایش های ویدئویی بدون اجازه شما را انجام دهد. که بدن افت می کند کردن سرعت سیستم و اتصال اینترنت شما. برنامه دائما متصل به funwithvids.com، که چگونه توسعه دهندگان آن را به سود است. که هدف اصلی آن است و آن را به نفع شما به هیچ وجه نخواهد. شما نمی باید برنامه های غیر قابل استفاده بر روی کامپیوتر شما، به همین دلیل است که ما نشان می دهد که شما خاتمه Online Video Promoter باشیم.

علاوه بر این، برنامه سفر همراه با نرم افزار رایگان دیگر شناخته شده است. بسیار محتمل است که Online Video Promoter نمی باشد فقط برنامه های ناخواسته در سیستم شما است. برنامه های ناخواسته خود مخرب ممکن است، اما آنها می تواند شما را به محتوای نا امن آنلاین است که شما می تواند منجر به بدافزار نفری، سایت افشا. شما می تواند کامپیوتر شما را آلوده و یا قربانی بار مشاهده شده است تا برخی از کلاهبرداری مجازی. اگر میخواهید مطمئن شوید که شما هرگز اجازه می دهد برنامه های ناخواسته به دسترسی به کامپیوتر شما را به توجه هر بار که شما نصب نرم افزار رایگان دارید. برنامه های ناخواسته است که معمولا به عنوان اضافی ارائه می دهد معرفی شده اند. باید به کاهش این ارائه می دهد اگر شما مایل به حفظ کامپیوتر شما عاری از عفونت.

چگونگی حذف Online Video Promoter

شما Online Video Promoter از سیستم شما به طور خودکار و یا دستی پاک کردن می تواند. از احتمال که شما باید برنامه های اضافی و ناخواسته را بر روی کامپیوتر شما، ما نشان می دهد که شما را با حذف خودکار بروید. دانلود و نصب ابزار ضد بدافزارها. استفاده از آن برای انجام اسکن سیستم و آن همه برنامه های کاربردی که از رایانه شما حذف شود باید تشخیص دهد. شما سپس می خواهد قادر به از بین بردن Online Video Promoter و دیگر تهدیدات از کامپیوتر شما. علاوه بر این، ابزار نیز از دیگر خطرات آنلاین محافظت از سیستم شما خواهد شد. متناوبا، شما می توانید سعی خاتمه Online Video Promoter با استفاده از دستورالعمل فرضيه ارائه شده زیر.

Online Video Promoter به صورت دستی حذف کنید

Online Video Promoter را از ویندوز 8 حذف

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Online Video Promoter پاک

حذف Online Video Promoter از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Online Video Promoter پاک

پاک کردن Online Video Promoter از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Online Video Promoter →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Online Video Promoter

پاسخ دهید