حذف OnlineMapFinder Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف OnlineMapFinder Toolbar

OnlineMapFinder Toolbar نرم افزار ناخواسته بالقوه توسعه یافته توسط Mindspark شبکه تعاملی است. این صفحه رسمی در onlinemapfinder.com که در آن شما برنامه را دانلود کنید. در این صفحه آن شرح داده شده است به عنوان یک ابزار است که شما اجازه می دهد دسترسی نمای نقشه خیابان، زمین زنده مشاهده تصاویر، تصاویر ماهواره ای ناسا و نقشه ها.

همچنین شما متوجه خواهد شد که نوار ابزار توسط بپرسید و آن شده است شما جستجو در وب، صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض ارائه می دهد. این ابزار جستجو است که اغلب دلیل اصلی کاربران کامپیوتر می خواهند به فسخ OnlineMapFinder Toolbar.

OnlineMapFinder Toolbar screenshot حذف OnlineMapFinder Toolbarدانلود ابزار حذفبرای حذف OnlineMapFinder Toolbar

OnlineMapFinder Toolbar چگونه کار می کند؟

OnlineMapFinder Toolbar با این نسخهها کار در تمام مرورگرهای محبوب. شبیه به سایر پلاگین ها Mindspark FilmFanatic نوار ابزار سودمند سینه نوار Zwinky نوار ابزار و بسیاری دیگر است. آیا شما آن را از صفحه رسمی آن دانلود و یا آن را همراه با نرم افزار رایگان می آید, شما می توانید انتظار که نرم افزار با نرم افزار اضافی نصب خواهد شد. اگر دانلود نوار ابزار را از صفحه اصلی خود شما را به تغییر تنظیمات مرورگر خود و تنظیم home.tb.ask.com و درخواست جستجو به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را ارائه. بنابراین شما ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از آن ایده خوبی است اگر به طرز جالبی، متوقف این موتور جستجو در سال 2011 شد.

با ورود نوار ابزار، شما همچنین ممکن است متوجه افزایش مقدار آگهی است که شما را در مرورگر خود ببینید. ما مصرانه از شما برای هدایت روشن از آنها به عنوان آنها ممکن است خیلی خوب گمراه کننده یا کاملا جعلی. اگر شما می خواهید برای حفظ کامپیوتر شما امن, شما باید برای جلوگیری از همه تبلیغات و لینک های که در صفحه نمایش خود را حمایت. علاوه بر این، نوار ابزار ممکن است همچنین اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را جمع آوری و فروش آن به اشخاص ثالث. ما پیشنهاد می کنیم به محض این که شما می توانید که شما از OnlineMapFinder Toolbar خلاص.

چگونه به حذف OnlineMapFinder Toolbar

برای از بین بردن OnlineMapFinder Toolbar از سیستم خود شما نیاز به حذف آن را از طریق کنترل پنل. یک کار پیچیده ای نیست. اگر تنظیمات مرورگر خود را اصلاح شده اند، با این حال، شما باید آنها را به خوبی بازسازی داشته باشد. دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در زیر ارائه شده و شما خوش آمدید به استفاده از آنها. پس از آن، شما ممکن است بخواهید نیز برای اسکن کامپیوتر شما با اسکنر تروجان به مطمئن شوید که آن است که در حال حاضر پاک است. وجود دارد، با این حال، یک راه حل متفاوت برای مشکل خود را. دانلود و نصب ابزار حذف تروجان است که رایانه خود را اسکن و شناسایی تمام تهدیدات احتمالی. نرم افزار OnlineMapFinder Toolbar و نرم افزار ناخواسته دیگر بدون هیچ مشکلی حذف خواهد کرد و شما قادر به گشت و گذار در وب با خیال راحت و ایمن یک بار دیگر.

حذف OnlineMapFinder Toolbar

OnlineMapFinder Toolbar را از سیستم خود پاک کنید

 • کلیک بر روی شروع یا پیروزی + C را فشار دهید و تنظیمات را کلیک کنید
 • به کنترل پنل بروید و حذف یک برنامه را کلیک کنید
 • OnlineMapFinder Toolbar را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

N.B. در ویندوز XP، به جای حذف یک برنامه را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.

بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را

Internet Explorer

 • روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و باز کردن گزینه های اینترنت
 • به بند “پیشرفته” بروید و دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید
 • حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید و تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • در منو کلیک کنید و انتخاب کنید علامت سوال
 • به اطلاعات عیب یابی را کلیک کنید
 • Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید و تایید آن

Google Chrome

 • در منو کلیک کنید و تنظیمات را باز کنید
 • روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
 • تنظیم مجدد تنظیمات را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف OnlineMapFinder Toolbar

پاسخ دهید