حذف only-search.com

دسته‌بندی نشده

only-search.com چیست؟

only-search.com وب سایت است که با استفاده از hijacker مرورگر که در مرورگر اینترنت کاربر (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) را نصب می کند که به ترویج است قادر به استفاده از دریافت نرم افزار رایگان است. پس از نفوذ موفق صفحه اصلی این مرورگر hijacker تغییرات کاربر و موتور جستجوی پیش فرض برای only-search.com این وب سایت با تبلیغات فریبنده شلوغ و آن را با استفاده از سایه موتور جستجوی اینترنتی که ارائه نتایج جستجو مشکوک. توجه کنید که با کلیک کردن بر روی تبلیغات و یا نتایج جستجو حمایت ارائه شده در این وب سایت می تواند منجر به نصب برنامه های ناخواسته یا مخرب حتی.

که قبل از این وب سایت با استفاده از نوار ابزار مرورگر “تنها” نوار ابزار”نامیده می شود که به ترویج است اظهار داشت، آن را با استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش بسته بندی به نام نرم افزار رایگان نصب می کند. کاربران اینترنت باید آگاه باشند از این واقعیت است که امروزه اکثر وب سایت های دانلود دانلود مشتریان برای مدیریت فرآیند دانلود نرم افزار رایگان استفاده می کنند. این دانلود مشتریان برای ترویج رایگان مرورگر پلاگین ها و نوارهای ابزار استفاده می شود, علاوه بر این برخی از آنها بسیار فریبنده هستند و دکمه “رد” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نصب کردن آگهی مرورگر فایرفاکس پنهان است. only-search.com وب سایت فریبنده و استفاده از آن برای یک اینترنت جستجوهای روزانه توصيه شده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف only-search.com

در حالی که شما در حال دانلود بعضی از پی دی اف سازندگان، کلیپ بازیکن یا برنامه های مشابه و معمولا آن را به سیستم خود را ارتشاح. آن می تواند همچنین به سفارشی نصب بر روی برخی از وب سایت دانلود همراه است. شما حتی زمانی که شما توافق می کنید به تغییر مرورگر ارائه دهنده جستجو و صفحه اصلی خود را به ویروس only-search.com در حالی که برخی از برنامه نصب متوجه خواهد شد. است که چرا به دنبال مراحل نصب هر نوع نرم افزار شما در حال دانلود و رد هر گونه ابزار اضافی است که شما با نصب بسیار توصیه می شود.

only search حذف only search.com

اگر چه برنامه آسیبی بر روی کامپیوتر شما را نداشته باشند، آن مقدار زیادی از صفات مخرب در سیستم نمایش دهید. only-search.com ویروس شامل مقدار زیادی از تبلیغات در نتایج جستجوی خود را. با ساختن کاربران روی آنها کلیک کنید، آن ترافیک برای این وب سایت می سازد. همچنین می توانید جمع آوری اطلاعات مورد درخواست جستجوی خود و دیگر عادات مرور و استفاده از آن برای نمایش آگهی های شخصی بیشتر بر روی کامپیوتر شما.

تنها نوار ابزار شبیه به سایر برنامه های ناخواسته است که مورد استفاده برای ربودن تنظیمات مرورگر اینترنت و رایانه کاربران به بازدید از وب سایت های خاص، به عنوان مثال SearchGol نوار ابزار، نوار ابزار دلتا و بسیاری دیگر مجبور است. از نوار ابزار ذکر شده نصب بدون رضایت کاربر همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده. کاربران کامپیوتر است که می خواهند برای جلوگیری از نصب و راه اندازی چنین هواپیماربایان مرورگر باید توجه به هر مرحله دانلود و نصب نرم افزار را نگه دارید. اگر مدیریت دانلود خود را توسط برخی از مشتری دانلود حتما به رد هر گونه ارائه می دهد از نصب و راه اندازی رایگان مرورگر فایرفاکس. هنگامی که نصب نرم افزار رایگان برای استفاده از گزینه های نصب “سفارشی” یا “پیشرفته” به جای “سریع” یا “معمولی” حتما، این هیچ گزینه نصب پنهان آشکار خواهد شد. اگر مرورگرهای اینترنت در حال حاضر هدایت شما را به استفاده از only-search.com دستورالعمل ارائه شده حذف و از بین بردن تنها مرورگر hijacker از رایانه خود جستجو کنید.

چگونه برای حذف only-search.com

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

ویندوز 8 کاربران:

کلیک راست کنید در گوشه پایین سمت چپ صفحه را در صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

در حذف برنامه های پنجره: نگاه کنید “BitGuard”، “تنها Chrome” نوار ابزار “ و “تنها نوار ابزار” هر یک را انتخاب کنید و روی”حذف”یا”حذف”کلیک کنید

پس از حذف نصب بالقوه برنامه های ناخواسته است که باعث تغییر مسیر مرورگر only-search.com وب سایت رایانه شما را برای هر گونه قطعات ناخواسته چپ اسکن کنید. توصیه به استفاده از کامپیوتر شما اسکن نرم افزار ضد جاسوس افزار. حذف همه ورودی که تشخیص این برنامه حاصل کنید که کامپیوتر خود را پاک از هر گونه نرم افزارهای جاسوسی ممکن است و عفونت های مخرب است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف only-search.com

چگونه برای حذف ویروس only-search.com از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. only-search.com را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس only-search.com از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس only-search.com از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید