حذف Only-search.com

Browser Hijacker

Only-search.com چیست؟

Only-search.com hijacker مرورگر است که می تواند وارد سیستم شما و تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما است. پس چگونه شما با hijacker به پایان رسید اگر شما به تازگی دریافت نرم افزار از صفحات مانند softonic.com cnet.com brothersoft.com و دیگران، که ممکن است این برنامه معمولا با نرم افزار، همراه است.

Only-search.com شبیه به یک صفحه وب معمولی ممکن است، اما حاضر به عنوان هدف اصلی این برنامه این است که ترویج وب سایت های خاص آن نیست شما با نتایج قانونی خواهد شد. ما توصیه نمی نگه داشتن آن را بر روی کامپیوتر شما. اگر شما می خواهید برای حذف Only-search.com حق دور شما به آخرین فصل توانید جست و خیز.

only search  حذف Only search.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Only-search.com

Only-search.com چگونه کار می کند؟

Only-search.com قرار است به عنوان صفحه اصلی خود صفحه برگه جدید و پیش فرض موتور جستجو به طور خودکار. وب سایت خود را شبیه به doko search.com است و کاملا طبیعی به نظر می رسد. این جعبه جستجو، زن و شوهر از تبلیغات جستجو دکمه پارامتر مانند وب، تصاویر، فیلم و لینک به سایت های بالا. هنگامی که شما شروع به استفاده از آن با این حال، شما را متوجه که اصلا قابل اعتماد نیست. نتایج جستجوی شما شامل لینک به تغییر خواهد شد. آگهی های مختلف پنجره های بازشو آگهی های بینابینی و انواع دیگری از تبلیغات بخش بزرگی از مرور خود را تبدیل خواهد شد. آنچه بدتر است، این adverts نمی تواند اعتماد. آنها ممکن است شما را به نرم افزارهای مخرب و دیگر مجازی کلاهبرداری قرار دهد. این یکی از دلایل اصلی که چرا شما باید Only-search.com را خاتمه است.

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده Only-search.com با برنامه های دیگر همراه است. این اغلب سفر با دلتا نوار ابزار CleanerPro و دیگر برنامه های مشابه. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته شما نیاز به توجه بیشتر در حین فرآیند نصب نرم افزار. معمولا شما باید دو گزینه را انتخاب کنید: نصب و راه اندازی “منظم” یا “سریع” و “پیشرفته” یا “سفارشی”. شما همیشه باید برای گزینه دوم بروید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به تمام برنامه های ناآشنا از لیست بردارید.

چگونه به حذف Only-search.com

آن آسان به Only-search.com دستی به عنوان برنامه حذف فایل های مخرب است که شما ممکن است جلوگیری از بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را ایجاد که ممکن است. است که چرا ما توصیه می کنیم برای اجرای یک ابزار قدرتمند ضد بدافزارها که سیستم شما را اسکن، شناسایی تمام اجزای Only-search.com و آنها را به طور کامل از بین بردن. این نرم افزار همچنین حفاظت رایانه شما از مسائل مشابه در آینده خواهد شد. اگر با این حال، شما می توانید به Only-search.com به صورت دستی حذف کنید تعیین می شود شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر استفاده کنید. به سادگی از بین بردن hijacker آمد همراه با برنامه های کاربردی که شما از Only-search.com برای همیشه خلاص را تضمین نمی کند. اگر برنامه بازسازی باید حذف تروجان استفاده کنید.

حذف Only-search.com

ویرایش خط هدف

  • راست کلیک بر روی میانبر مرورگر
  • رفتن به خواص و میانبر زبانه را انتخاب کنید
  • حذف همه متن پس از “exe” در هدف
  • برای ذخیره تغییرات روی OK کلیک کنید

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Only-search.com

پاسخ دهید