حذف OoVoo Toolbar

Browser Hijacker

OoVoo Toolbar چیست؟

OoVoo Toolbar برنامه ای که می شود به اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس مرورگر و ارائه می دهد عملکرد ویدیو چت است. هر چند برخی ممکن است آن را جالب و مفید پیدا کنید، به ویژه به دلیل برخی اقدامات ناخواسته باعث معمولا کاربران کامپیوتر در مورد گرفتن نوار ابزار از جایی، تعجب کنید. OoVoo Toolbar هنگامی که شما از نصب چند برنامه از اینترنت به مرورگر شما اضافه می شود. معمولا آن را ممکن است برای اجتناب از آن را در طول نصب، با این حال بسیاری از کاربران هنوز دنبال هر مرحله در هنگام نصب برنامه و در نهایت برنامه های اضافی را به طور خودکار نسخه برداری است.

OoVoo Toolbar برخی از تغییرات در مرورگر که oovoo را جستجو موتور جستجوی پیش فرض خود سازد و ایجاد برخی از دکمه های دیگر در مرورگر خود، از جمله دکمه چت تصویری که در بالا ذکر شد. این ویدیو چت تابع اصلی این برنامه قرار است اما در حالی که برخی از شما ممکن است برایمان مفید، دیگران فقط درباره دکمه های اضافی اضافه شده بر روی مرورگر شما بدون اجازه شما اذیت دریافت می تواند. به همین دلیل بسیاری از کاربران در نظر حذف OoVoo Toolbar.

OoVoo Toolbar حذف

آنچه مهم است به ذکر است به عنوان آن شامل بسیاری از وب سایت های تحت حمایت که موتور جستجوی این برنامه نتایج قابل اطمینان ترین ارائه نمی کند است. بسیار آزاردهنده برای شما هم موتور جستجوی پیش فرض تغییر بدون اجازه شما. اگر شما می خواهید برای حذف OoVoo Toolbar، توصیه می کنیم انجام مراحل زیر برای حذف این برنامه به سرعت و به آسانی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف OoVoo Toolbar

پاسخ دهید