حذف Open Software Updater

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Open Software Updater

Open Software Updater به عنوان یک نرم افزار ناخواسته یا سخت طبقه بندی شده است. آن است که توسط شرکت فناوری نصب منتشر شده است آن قرار است به بررسی کنید اگر هر به روز رسانی برای برنامه های خود را و شما از آنها اطلاع دهد. برنامه سایت رسمی opensoftwareupdater.com، اگر شما سعی کنید به باز کردن این صفحه در حال حاضر آن را به دلایل امنیتی مسدود جایی که شما آن را، با این حال، دانلود می تواند بود.

این بدان معنی است که شما احتمالا آن با دیگر نرم افزار رایگان را دریافت. این برنامه با برنامه های مختلف است که شما قطعا نمی باید بر روی کامپیوتر خود شناخته شده است. اگر شما قصد نصب آن هرگز, شما باید Open Software Updater را خاتمه دهد.

Open Software Updater 1 حذف Open Software Updater

دانلود ابزار حذفبرای حذف Open Software Updater

Open Software Updater چگونه کار می کند؟

Open Software Updater با کمک نرم افزار همراه توزیع و دریافت شاخه. آن را به عنوان پیشنهاد اختیاری است که شما باید در طول نصب، کاهش یافته است، اما موفق به انجام اینکار وارد شدند. اگر شما نصب و راه اندازی این برنامه را متوجه، علاوه بر این، شما همچنین نرم افزار ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما ممکن است. Updater به خصوص ارتباط داده شده است برای محافظت از مجرا جستجو، PCspeedfix، کامپیوتر فناوری تدریس خصوصی در خانه، وزوز این گوریل قیمت ارزش برنامه ها و برخی دیگر.

دلیل رایانه کاربران حذف Open Software Updater معمولا به دلیل اعلان ها ثابت است. برخی از آنها ممکن است قانونی، با این حال، دیگران را از اشخاص ثالث غیر قابل اعتماد می آیند. داشتن مشکوک پیشنهادات ارائه شده به شما هرگز یک تجربه لذت بخش است. یاد داشته باشید اگر شما از دیگر برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما، که شما علائم آزار دهنده بیشتر متوجه خواهد شد مانند تبلیغات و آگهی ها و پنجره های بازشو و لینک هر کجا که شما بروید آنلاین ظاهر می شود. این مطلب به تجاری را می توان همچنین غیر قابل اعتماد. آن ممکن است شما را به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هواپیماربایان مرورگر و نرم افزارهای مخرب حتی قرار دهد. ما توصیه می کنیم تا Open Software Updater را از کامپیوتر شما حذف شما هدایت روشن از تمام آگهی.

چگونه به حذف Open Software Updater

Open Software Updater کتابچه راهنمای کاربر حذف یک فرایند پیچیده نیست. از آنجا که بسیار محتمل است که شما نیز باید برنامه های بی فایده دیگر بر روی کامپیوتر شما، با این حال، آن را دانلود و پیاده سازی یک ابزار پیشگیری و حذف تروجان بهتر خواهد بود. ضد بدافزار سیستم خود را اسکن و تشخیص همه تهدیدها است که آن را شامل. هنگامی که آن را ندارد، شما قادر خواهید بود برای خلاص شدن از شر Open Software Updater و عفونت های دیگر. یکی دیگر از مزیت های حذف خودکار است تا زمانی که شما در آن نصب شده که نرم افزار امنیتی کامپیوتر شما حفاظت خواهد شد. اگر شما می خواهید سعی کنید به Open Software Updater به صورت دستی حذف کنید، با این حال، شما دستور زیر استفاده کنید.

Open Software Updater به حذف دستی

حذف Open Software Updater از ویندوز 8/7 و ویستا

  • در پایین سمت چپ گوشه/کلیک بر روی دکمه Start راست کلیک کنید
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حرکت برای لغونصب یک برنامه،
  • Open Software Updater را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

از بین بردن Open Software Updater از ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل
  • یک بار وجود دارد، کلیک کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
  • Open Software Updater را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Open Software Updater

پاسخ دهید