حذف OptiDiscount

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف OptiDiscount

OptiDiscount نيمه تصادفی نام آگهی پشتیبانی نرم افزار که ساخته شده در JustPlugIt بر اساس موتور است. این برنامه مخفیانه وارد کامپیوتر شما و شروع به نشان دادن تبلیغات تجاری در Google Chrome های موزیلا Firefox مرورگر Internet Explorer.

کاربران به زودی شروع به شکایت که تبلیغات مداوم بسیار منحرف و آزار دهنده است. اگر شما تبلیغات از این نرم افزار در سیستم شما، ما قویا توصیه به خلاص شدن از شر OptiDiscount ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، قبل از شما مشکلات جدی باعث می شود.

OptiDiscount حذف OptiDiscount

دانلود ابزار حذفبرای حذف OptiDiscount

OptiDiscount چکار می کند؟

نرم افزار تبلیغات پشتیبانی تولید درآمد برای هر کلیک بر روی تبلیغات حمایت می کند. هدف خود را به مستقیم ترافیک به عنوان بسیاری که ممکن است به اشخاص ثالث صفحات است. با این حال، ما که شما نیست باید اعتماد این تبلیغاتی یا تبلیغات آن ارائه شما با اطلاع شما باید. از آنجا که این برنامه دارای هیچ مسئولیتی در بیش از محتویات صفحات اشخاص ثالث و یا تبلیغات خود را، شما به راحتی به وب سایت مخرب پس از کلیک کردن بر روی هر یک از آگهی های داده شده روت دریافت می تواند. اگر شما وارد یک سایت مخرب، شانس هستند که شما آلوده به بدافزارها را دریافت خواهد کرد. شما به خطر امنیت سیستم خود و برای حذف OptiDiscount قبل از این مدیریت به شما افشای محتوای بدخیم توصیه می کنیم. به یاد داشته باشید که آن خواهد شد بسیار سخت تر به خلاص شدن از شر ویروس های مختلف، کرم ها، تروجان ها، و غیره در مقایسه با این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم.

متاسفانه، در حالی که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در کامپیوتر شما، نه تنها شما همواره در معرض خطر آلوده شدن با نرم افزارهای مخرب خواهد بود، اما اطلاعات شما نیز پیگیری می شود. برنامه جمع آوری داده های خود را و آن را به تبلیغات جالب تر و جذاب برای شما استفاده می کند. علاوه بر این، مزاحم نیز دانش به دست آمده با اشخاص ثالث سهام. برای جلوگیری از این گسترش غیر مجاز از اطلاعات خود را به OptiDiscount خاتمه دهد.

در اکثر موارد، OptiDiscount از طریق Installrex Amonetize یا Vittalia نصب توزیع شده است. شما می توانید آنها را با کلیک کردن روی دکمه های تقلبی downland در تورنت صفحات روبرو می شوند. توصیه می کنیم برای به دست آوردن نرم افزار تنها از وب سایت های رسمی از هم اکنون یک. یکی دیگر از گزینه است به توجه نزدیک به روش نصب. گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و هر بار که شما نصب رایگان نرم افزار با دقت مطالعه توافقنامه مجوز کاربر نهایی. علاوه بر این، شما نیز باید در نظر که این سخت به سفر اغلب با Websearch.goodforsearch.info، mystartsearch.com و یا توله سگ داشت. EZDownloader برنامه های کاربردی، بنابراین بعد از برداشتن OptiDiscount شما نیاز به اسکن کامپیوتر خود را برای آنها بیش از حد.

چگونه به حذف OptiDiscount

ساده ترین راه برای حذف OptiDiscount با نرم افزار امنیتی کامپیوتر مشروع است. همان ابزار می همچنین بقیه برنامه های ناخواسته را حذف کنید و از کامپیوتر شما در آینده مراقبت. راه دیگری برای مقابله با این مسئله به دنبال دستورالعمل در مورد چگونگی از بین بردن OptiDiscount زیر ارائه شده است. راه هر کدام شما انتخاب می کنید، دیگر هیچ تاخیر و خاتمه OptiDiscount از سیستم شما به زودی به عنوان شما می توانید.

پاک کردن OptiDiscount

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • باز کردن شروع منو و دکمه کنترل پنل.
 • دسترسی به برنامه را پاک کنید و خلاص شدن از شر OptiDiscount.

ویندوز 8

 • راست کلیک بر روی منوی مترو UI و تمام برنامه را ضربه بزنید.
 • دسترسی به کنترل پنل و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 • OptiDiscount راست کلیک کنید و حذف.

ویندوز ایکس پی

 • کلیک کنید شروع و به کنترل پنل انتقال دهید.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
 • حذف OptiDiscount.

OptiDiscount را از مرورگر خود حذف کنید

موزیلا Firefox

 • Ctrl + Shift + A را همزمان ضربه بزنید و باز کردن برنامه های افزودنی.
 • تعیین محل و حذف تمام پسوند های مشکوک. زبانه را ببندد.

Google Chrome

 • Alt + F را کلیک کنید و حرکت را به ابزار.
 • پسوند حرکت و حذف نرم افزار ناخواسته (کلیک کنید می توانید سطل زباله).

دانلود ابزار حذفبرای حذف OptiDiscount

پاسخ دهید