حذف OptiShopper

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف OptiShopper

OptiShopper برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که تلاش شده بود برای دسترسی به کامپیوتر شما در حال حاضر از سال 2013 است. زیرا این نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات که بیشتر احتمال دارد به تروجان به کامپیوتر شما از شما را با هر گونه اطلاعات واقعا با ارزش مورد ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین محصولات آنلاین ارائه OptiShopper را حذف کنید.

که ما مطمئن شوید که شما می توانید پیدا کردن یک راه امن تر به منظور ارتقاء تجربه آنلاین خود خرید اجتناب از OptiShopper، توصیه می شود.

optishopper حذف OptiShopper

دانلود ابزار حذفبرای حذف OptiShopper

این غیر معمول که کاربران OptiShopper و دیگر نرم افزار مضر یا ناخواسته نصب بر روی رایانه های خود را به علت عدم توجه است. این معمولا اتفاق می افتد زمانی که نصب خودکار ترجیح داده است; با این حال، به یاد داشته باشید، بیشتر سفارشی نصب فرایند ممکن است نه تنها به شما اجازه می دهد تا شما را به مقصد نرم افزار نصب شده را مشخص کنید، اما همچنین اجزای که شما می خواهید برای نصب بر روی کامپیوتر خود را انتخاب کنید. در مورد OptiShopper رو در دستگاه شما با این وجود، آن را از طریق کنترل پنل حذف کنید، و سپس چک اگر بود آن را در مرورگر پیش فرض خود فعال نیست. شناخته شده است که شما نیاز به OptiShopper به خاتمه دستی اگر شما با استفاده از Firefox موزیلا و گوگل Crome.

OptiShopper JustPlugIt بر اساس نرم افزار مرورگر (شبیه به TicTacCoupon، LuckyCoupon، SharkManCoupon) که توزیع عمده همراه با نصب InstallRex (گاهی اوقات Amonetize، Vittalia) شناخته شده است. یکی از راه های چگونه شما می توانید به این نصب اجرا ممکن است که نصب نرم افزار در unmonitored سایت های شخص ثالث (به عنوان مثال، نصب تورنت مشتریان از torrent یا سایت های p2p دیگر) در بر داشت. نرم افزار رایگان و شاخه نه تنها محتوای اضافی بر روی کامپیوتر شما نصب ممکن است بلکه با تروجان ها و دیگر تهدیدات آمده ممکن است; بنابراین همیشه انتخاب برنامه های ایجاد شده توسط توسعه دهندگان نرم افزار اعتماد توصیه می شود.

همچنین اطلاعات بیشتر در مورد OptiShopper در وب سایت رسمی خود OptiShopper.netشما ممکن است; با این حال، شما لینک دانلود وجود دارد را پیدا کنید. این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم هدف اصلی آن به مرورگر اینترنت خود را با معاملات ظاهر جذاب است که شما به ندرت جالب سرریز کاملا بی فایده است. ما مطمئن اگر شما تصمیم به آن را حذف کنید شما نمی خواهد از دست OptiShopper است; در مقابل شما خواهد بود خوشحالم که در نهایت تحریک کننده تبلیغات حواس او را پرت از مرورگر اینترنت خود را بدست رهایی از داشتن.

اگر شما برخی از زمان برای خواندن شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی در سایت رسمی خود را، شما متوجه خواهد شد که برنامه در فعالیت های بیشتر ماهیت مشکوک درگیر از شما انتظار آن را به. توصیه می شود برای حذف OptiShopper دلیل آن ممکن است شروع به جمع آوری اطلاعات درباره انتخاب مرور اینترنت خود را، و حتی ممکن است سعی کنید برای دسترسی به داده های حساس تر، که ممکن است حتی بر علیه شما استفاده می شود. همچنین, اجتناب از نصب ابزارهای تبلیغات در مرورگر شما اگر شما نمی خواهید به خطر هدایت شدن به سایت های شخص ثالث که ممکن است دارای محتوای زیانبخش هرگاه منتقل می شود کامپیوتر خود را به یکی از سایت های ترویج سعی در وارد کردن باشند.

هنگامی که شما به دنبال دستورالعمل های ما در مورد چگونگی حذف OptiShopper از کامپیوتر شما، مطمئن شوید که شما قابل اعتماد antimalware نرم افزار نصب شده شوید. آن را ذخیره کنید وقت خود را در دراز مدت می شود قابل اعتماد نرم افزار طراحی شده برای کامپیوتر خود را از تهدیدات اینترنتی مختلف همیشه یک سرمایه گذاری خوب است. به یاد داشته باشید به اسکن رایانه شما به طور مداوم، به خصوص پس از حذف چنین برنامه های تبلیغاتی مزاحم به عنوان OptiShopper.

حذف OptiShopper

حذف OptiShopper از ویندوز 8 و 8.1

 • نوار جذابیت در گوشه سمت راست پایین صفحه را باز کنید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس برنامه ها و ویژگی های را انتخاب کنید.
 • برنامه را انتخاب کنید.
 • لغو نصب/تغییر برای حذف را کلیک کنید.

حذف OptiShopper از ویندوز 7 و ویستا

 • باز کردن منوی شروع، و کنترل پانل را انتخاب کنید.
 • برنامه ها را کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید.
 • لغو نصب/تغییر برای حذف را کلیک کنید.

از بین بردن OptiShopper از ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • باز افزودن یا حذف برنامه ها.
 • برجسته کردن برنامه می خواهید از کامپیوتر خود حذف کنید.
 • روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف OptiShopper

پاسخ دهید