حذف OurSearching.com

Browser Hijacker

OurSearching.com چیست؟

OurSearching.com hijacker مرورگر است که مانند هر دیگر از طریق نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. OurSearching.com می توانید سیستم خود را وارد کنید و تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه یا اطلاع. آن همچنین می توانید مرورگر خود را با تبلیغات جعلی پر کنید. برنامه است شبیه به qone8.com، lab.search.conduit.com، search.com پیش فرض و به همین ترتیب. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. اگر می خواهید به بازگشت به مرور عادی باید OurSearching.com را حذف کنید.

چگونه OurSearching.com کار می کند؟

OurSearching.com وارد سیستم خود را همراه با نرم افزار رایگان. این روش بسیار محبوب توزیع برای مرورگر هواپیماربایان و دیگر برنامه های ناخواسته است. هنگامی که شما نصب نرم افزار رایگان توجه بیشتر به فرایند نصب و شما متوجه خواهد شد چه چیز دیگری شما را همراه با برنامه انتخاب شما نصب هستند. نصب و راه اندازی پیشرفته را انتخاب کنید و خلاص شدن از شر هر چیزی شما لازم نیست.

دانلود ابزار حذفبرای حذف OurSearching.com

OurSearching.com تنظیمات مرورگر خود را با تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را اصلاح می کند. در حالی که hijacker در سیستم شما شما نمی قادر به تغییر آن خواهد شد. هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود ببینید خواهد شد OurSearching.com. اگر شما در جستجوی چیزی با این موتور جستجو اصطلاح شما نتایج که شامل تبلیغات و حمایت مالی لینک تغییر می یابد. همانطور که شما ممکن است به وب سایت مخرب هدایت کلیک کردن بر روی هر لینک ارائه شده توسط OurSearching.com بهتر است نیست. اگر شما دانلود هر گونه نرم افزار از آن صفحات رایانه ممکن است مخرب آلوده دریافت کنید.

our حذف OurSearching.com

مرورگر هواپیماربایان چیزی جز دردسر برای کاربران کامپیوتر است. مطلقا هیچ چیز مفید در مورد آنها وجود دارد. این برنامه ها برای تنها هدف از ساخت سود در هزینه های کاربران کامپیوتر ایجاد می شوند. به محض این که شما می توانید OurSearching.com را از رایانه خود پاک کنید.

چگونه برای حذف OurSearching.com از کامپیوتر شما?

شما می توانید OurSearching.com به طور خودکار و یا دستی خاتمه دهد. کتابچه راهنمای کاربر از hijacker حذف هر گونه مشکلات مطرح باید اگر شما آن را از طریق کنترل پنل و افزودن یا حذف و یا حذف گزینه های برنامه پر است. اگر شما می خواهید به حذف hijacker مرورگر کامل و اسکن کامپیوتر خود را برای دیگر تهدیدات احتمالی شما باید یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها از مانند Spyhunter دانلود کنید. اگر می خواهید فایل های خود را در آینده نگه داشتن امن و جلوگیری از عفونت های شبیه به یک ابزار پیشگیری و حذف تروجان قدرتمند سرمایه گذاری ایده خوبی است. هنگامی که شما خلاص شدن از hijacker مرورگر در هر صورت شما نیز OurSearching.com از تمام مرورگر خود را پاک می باید. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است. لطفا توجه داشته باشید اگر می خواهید به مزاحم به صورت دستی حذف کنید طوری که شما کامپیوتر شما می توانید مطمئن شوید که شما کامپیوتر خود را با اسکنر تروجان رایگان اسکن باید تمیز باشد.

OurSearching.com حذف

خلاص شدن از OurSearching.com از اینترنت اکسپلورر

1. ابزار و سپس گزینه های اینترنت کلیک کنید
2. انتخاب زبانه پیشرفته
3. تنظیم مجدد را کلیک کنید.
4. برو به تنظیمات بازنشانی Internet Explorer
5. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید.
6. تنظیم مجدد را کلیک کنید.

پاک کردن hijacker مرورگر از موزیلا فایرفاکس

1. فشار دهید Alt + H
2. انتخاب اطلاعات عیب یابی
3. در فایرفاکس تنظیم مجدد چند بار کلیک کنید
4. پایان را کلیک کنید.

حذف hijacker مرورگر از گوگل کروم

1. Alt + F را فشار دهید.
2. تنظیمات را انتخاب کنید
3. روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
4. تنظیم مجدد را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف OurSearching.com

پاسخ دهید