حذف OurSurfing.com

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف OurSurfing.com

OurSurfing.com hijacker مرورگر معمولی طراحی شده برای افزایش ترافیک به وب سایت های تحت حمایت است. این حملات Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome و تنظیمات خود را تغییر می دهد. اگر می بینید که صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را ناگهان به OurSurfing.com بدون اجازه شما تغییر, شما می توانید مطمئن شوید که شما hijacker مرورگر در سیستم شما.

این نوع عفونت معمولا وارد کامپیوتر خود را به شیوه ای مخفی و شروع به ترویج منافع اشخاص ثالث. مقاله زیر برای پیدا کردن همین دلیل توصیه می کنیم برای حذف OurSurfing.com و چرا شما هرگز می تواند اعتماد اطلاعات ارائه شده توسط این نرم افزار را بخوانید.

OurSurfing.com  حذف OurSurfing.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف OurSurfing.com

OurSurfing.com چگونه کار می کند؟

به محض OurSurfing.com وارد سیستم شما فعالیت مشکوک را آغاز می شود. اول از همه، شما متوجه تغییر مرورگر تنظیمات. از آنجا که هدف اصلی مزاحم برای ایجاد ترافیک به وب سایت های وابسته، نه شما که آن طول می کشد کنترل جستجوهای خود را متعجب باید. به این ترتیب نرم افزار قادر به ارائه شما را با لینک های که شما می توانید مسیر است صفحات ترویج. موتور جستجو است که شما را مجبور به استفاده از اگر OurSurfing.com ارتشاح سیستم شما، شما را با نتایج جستجو تغییر ارائه. کنار لینک مربوطه شما آگهی های بی شماری را مشاهده خواهد شد. هر بار که شما تلاش برای انجام جستجو به احتمال زیاد شما با این کوه پر هرج و مرج غیر قابل اعتماد اطلاعات ارائه خواهد شد. نیازی به گفتن نیست، کاربران با خدمات ارائه شده راضی نیستند و شما بیش از حد به زودی به دنبال راه هایی برای حذف OurSurfing.com شروع خواهد شد.

متاسفانه hijacker همچنین مشکل دیگر, حتی بیشتر جدی به ارمغان می آورد. در حالی که مزاحم اشخاص ثالث می كند؛ آن هر گونه تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد آنها را نمی کند. یعنی تا زمانی که این نرم افزار در سیستم شما، پس از کلیک روی تبلیغ تصادفی است که شما یک وب سایت کاملا ناشناخته داده شده باشند. اگر این وب سایت مخرب باشد معلوم می شود، شما احتمالا آلوده به بدافزارها را دریافت خواهد شد. شما باید همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از چنین نتیجه انجام دهید. تروجان جدی (مانند تروا, ویروس, keylogger) بسیار دشوار است را حذف و باعث آسیب بسیار بیشتر از hijacker عادی. اجازه دهید برخی از نرم افزار های مشکوک شروع زنجیره ای از وقایع است که کامپیوتر شما را خراب خواهد کرد. به محض این که شما می توانید از بین بردن OurSurfing.com.

این نرم افزار نیز نقض حریم خصوصی شما. این شرح است فعالیتهای اینترنتی خود را مرور تاریخچه نمایش داده شد جستجو کلیک صفحه مورد نظر و غيره. این اطلاعات برای سفارشی کردن آگهی های امید آنها را جذاب تر به کاربر استفاده می شود. در حالی که درست است که بسیاری از برنامه ها به دنبال این اطلاعات به منظور بهبود خدمات خود را، شما باید به یاد داشته که OurSurfing.com غیرقابل اعتماد است و نه همان امتیاز اعطا می شود باید. اگر همه است که به اندازه کافی نخواهد بود، به عنوان مزاحم نیز بدتر عملکرد کامپیوتر شما و اتصال به اینترنت را کند می کند. این نرم افزار چیزی جز علت شما مشکل می کند. OurSurfing.com را از سیستم خود حذف کنید.

چگونه OurSurfing.com را وارد کنید سیستم شما?

OurSurfing.com وارد رایانه در بسته نرم افزاری نرم افزار رایگان و یا شاخه. اگر شما به تازگی نصب شده رایگان شارژ نرم افزار از برخی از منبع غیر قابل اعتماد، آن به راحتی به سیستم خود را در طول نصب slithered که ممکن است. کاربران به ندرت به اندازه کافی توجه به روش دانلود که در نتیجه در همه انواع برنامه های ناخواسته داخل کامپیوتر پرداخت. در آینده، پیشرفته و یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و با دقت هر کلمه توافقنامه مجوز نرم افزار تجزیه و تحلیل. اگر شما به دنبال القای دقت، شما قادر خواهید بود به اطلاع برنامه های اضافی و فرصت به آنها را از حالت انتخاب داشته باشد

چگونه به حذف OurSurfing.com

طبق این ماده تیم تحقیقات ما آماده گام به گام دستورالعمل در مورد چگونگی خاتمه OurSurfing.com از کامپیوتر شما. اگر شما جای ترک این کار برای حرفه ای ها, خرید معتبر ضد جاسوس و OurSurfing.com با آن را حذف کنید. چنین ابزار همچنین امنیت سیستم شما در آینده مراقبت خواهد شد.

پاک کردن OurSurfing.com

ویندوز 8

1. در گوشه سمت راست پایین دسکتاپ شما، منتظر حلقه نوار به نظر می رسد.
2. تنظیمات کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و از بین بردن OurSurfing.com.

ویندوز ایکس پی

1. شروع در نوار وظیفه را انتخاب کنید و شیر کنترل پنل.
2. باز کردن افزودن یا حذف برنامه ها و OurSurfing.com را حذف کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. دسترسی به منوی “آغاز” و باز کنترل پنل.
2. انتخاب برنامه حذف و OurSurfing.com از کامپیوتر خود حذف کنید.

پاک کردن OurSurfing.com از مرورگرهای خود را

موزیلا Firefox

1. باز کردن منو و گزینه ها ضربه بزنید.
2. دسترسی به زبانه عمومی و جایگزین صفحه اصلی خود با یکی شما ترجیح می دهید.
3. رفتن به زبانه جستجو و تغییر/ارائه دهنده جستجوی خود را حذف.
4. باز منو دوباره و افزودنی را کلیک کنید.
5. خاتمه دادن پسوند مشکوک.

Google Chrome

1. دسترسی به منو و تنظیمات را انتخاب کنید.
2. انتخاب مجموعه صفحات و بازنویسی صفحه اصلی خود.
3. در زیر جستجو، موتور جستجو مدیریت را ضربه بزنید.
4. تغییر و حذف ارائه دهنده جستجو.
5. به پسوند و حذف افزودنی های بی فایده.

Internet Explorer

1. شیر نماد چرخ دنده و بازکردن گزینه های اینترنتی.
2. جایگزین صفحه اصلی خود را با یکی جدید در زبانه عمومی.
3. نماد چرخ دنده یک بار کلیک کنید و افزودنی مدیریت کنید.
4. در نوار ابزارها و پسوندها افزودنی های ناخواسته را حذف کنید.
5. به ارائه دهندگان جستجو برای تنظیم یک موتور جستجوی جدید بروید. پاک کردن یک ساله.

دانلود ابزار حذفبرای حذف OurSurfing.com

Incoming search terms:

پاسخ دهید