حذف Outfox

دسته‌بندی نشده

Outfox را حذف کنید.ربودن تلویزیون (راهنمای حذف ویروس)

Outfox تلویزیون برنامه ناخواسته است که ترویج از طریق دیگر دریافت رایگان، و پس از نصب آن را اضافه کنید Outfox.نوار ابزار تلویزیون و تغییر صفحه خانگی مرورگر به Outfox.تلویزیون. احساس ترس هنگامی که بالا میآید روی صفحه نمایش شما Outfox.تلویزیون ناگهان و اغلب? کامپیوتر شما آهسته و عجیب و غریب به تازگی است؟ می تواند به شما برای پیدا کردن علل عفونت و آدرس ریشه این مشکل? اگر شما در پایان شوخ طبعی خود را، سپس شما آمده باید به جای حق. ما به شما چگونه به سرعت حذف Outfox به من بگویید.ویروس تلویزیون گام به گام در این پست.

Outfox TV virus حذف Outfox

دانلود ابزار حذفبرای حذف Outfox

Outfox.تلویزیون ویروس سخت مزاحم و ناخواسته است که توسعه یافته توسط کلاهبرداران سایبری به فاسد دستگاه هدفمند است. به طور گسترده ای از طریق ایمیل های ناخواسته مشکوک لینک وب سایت های مخرب بارگیری نرم افزار رایگان یا شاخه برنامه های نظیر به نظیر و دیگر شبکه های محافظت نشده توزیع شده است. می توانید آن را هر گونه احتمال لغزش را به کامپیوتر شما ضعیف و سپس به طور خودکار بر روی کامپیوتر خود بدون اجازه نصب کنید.

این قابلیت به افت پتانسیل انگل بر روی کامپیوتر شما دانلود نرم افزار رایگان از وب سایت های غیر قابل اعتماد است. آن می تواند کاهش سرعت اتصال به اینترنت و بلوک شما را از دسترسی به وب سایت مشروع و معتبر. این یک تهدید بزرگ به سیستم خود و حفظ حریم خصوصی است. آن نیز تغییر مسیر اغلب می شود. زمانی که شما آنلاین هستید، شما به وب سایت های مخرب دیگر بدون هیچ دلیل مرتبط است. آن توانایی سازش سیستم شما آسیب پذیر و سرقت اطلاعات شخصی شما با ارزش است. همین دلیل است که شما نیاز به اندازه گیری برای خلاص شدن از شر Outfox.تلویزیون ویروس کاملا یک بار و برای همه.

چگونه برای حذف Outfox.تلویزیون (راهنمای حذف ویروس)

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. به صفحه کنترلبروید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید.
 4. در برنامه کاربردی که می خواهید حذف کنید کلیک کنید.
 5. دکمه حذف کلیک کنید.

ویندوز ویستا و 7

 1. با کلیک بر روی دکمه شروع .
 2. به صفحه کنترلبروید.
 3. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 4. راست در برنامه است که می خواهید حذف کنید.
 5. دکمه حذف کلیک کنید.

ویندوز 8

 1. حرکت مکان نما به لبه سمت راست پایین صفحه نمایش.
 2. وقتی نظر می رسد جذابیت نوار جستجورا انتخاب کنید.
 3. در نوع ‘کنترل پنل ‘ و کلید enter را فشار دهید.
 4. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 5. راست کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته.
 6. دکمه حذف کلیک کنید.

Outfox.تلویزیون برنامه مفید ترین نیست. آن خواهد شد نه تنها اشعار نشان می دهد اما همچنین صفحه نمایش آگهی های مختلف. چون بیشتر اشکالات شما قطعا به آن اعتماد باید: آن ممکن است نقض حریم خصوصی شما و شما منجر به تهدیدات بالقوه، به همین دلیل است که 2 removevirus.com متخصصان توصیه می کنند که شما آن را حذف.دانلود ابزار حذفبرای حذف Outfox

پاسخ دهید