گاو نر d.adxmediaone.com حذف ویروس

Browser Hijacker

Ox-d.adxmediaone.com ویروس چیست؟

بسیاری از کاربران شکایت در مورد دریافت پرهای Ox-d.adxmediaone.com ظاهر شدن در اینترنت از جایی شروع کرده اند. در واقع این پیام نمایش داده می شده در کامپیوتر است که با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده کردم. آنها در اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر ظاهر می شود. دانلود ابزار حذفبرای حذف Ox-d.adxmediaone.com

هدف از این برنامه برای ایجاد ترافیک برای برخی از وب سایت است. اگر شما بر روی پرهای Ox-d.adxmediaone.com را آنها بلافاصله با تغییر مسیر شما به این وب سایت ها و در عین حال کسب درآمد برای سازندگان آنها را از لینک های وابسته. علاوه بر این، برنامه های تبلیغی جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را، به عنوان مثال، چه شما در حال دیدن سایت، و غیره. بعد این برای اهداف مرتبط با بازاریابی استفاده می شود.

Ox-d.adxmediaone.com پرهای به طور معمول شروع به ظاهر شدن پس از برخی از برنامه های رایگان از اینترنت نصب می شده است. این اتفاق می افتد چرا که بسیاری از برنامه های ناخواسته به نهاد همراه هستند. اگر شما مراحل نصب به دقت پیروی نمی کنند شما به راحتی ممکن است قبول به نصب برنامه های اضافی بدون دانستن حتی در مورد آن.

چگونه برای حذف ویروس Ox-d.adxmediaone.com

هنگامی که شما آنها را در هر یک از مرورگرهای خود را شناسایی پرهای Ox-d.adxmediaone.com را از رایانه خود حذف کنید. اسکن کامپیوتر خود را با برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter یا هر قانونی ابزار دیگر. فراموش نکنید که این ارتقا به جدیدترین نسخه آن را برای اطمینان از بهترین تشخیص و حذف برنامه های ناخواسته.

Ox-d.adxmediaone.com ممکن است توسط برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که شما به تازگی بر روی کامپیوتر شما نصب شده نمایش داده شود. در مورد پنجره های بازشو Ox-d.adxmediaone.com با BrowseToSave، SuperLyrics، DownloadTerms 1.0، BrowserDefender، TidyNetwork.com و برنامه WebCake 3.0 نصب شده بود.
در این مرحله اول ما سعی به شناسایی و حذف هر گونه برنامه مخرب است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما نصب شده.

 1. برای لغو نصب برنامه ها که مسئول Ox-d.adxmediaone.com از رایانه دکمه شروع را کلیک کنید و سپس صفحه کنترلرا انتخاب کنید و بر روی نصب برنامه لغو.
  اگر شما با استفاده از ویندوز 8 به سادگی اشاره گر ماوس خود را به لبه سمت راست از روی صفحه نمایش بکشید، جستجو را از لیست و جستجو برای “کنترل پنل” را انتخاب کنید. یا شما می توانید در گوشه پایین سمت چپ داغ (که قبلا به عنوان دکمه شروع شناخته شده) راست کلیک کنید و کنترل پنل را از وجود دارد، را انتخاب کنید و سپس لغو نصب برنامهرا انتخاب کنید.
 2. افزودن/حذف برنامه ها یا حذف یک برنامه صفحه نمایش داده می شود، حرکت از طریق لیست در حال حاضر برنامه های نصب شده و LyricsSay-1 LyricXeeker پلاس HD 1.3 Browse2Save WebCake 3.00 DownloadTerms 1.0 -LyricsBuddy-1 TidyNetwork.com ElectroLyrics 1 a2zLyrics 1 SimpleLyrics و هر برنامه دیگر ناخواسته و یا به تازگی نصب شده را از رایانه خود حذف.

بسته به چه برنامه عفونت Ox-d.adxmediaone.com نصب شده است، برنامه های فوق ممکن است نام دیگری یا بر روی کامپیوتر شما نصب نشده باشد.
اگر شما نمی توانید برنامه که مسئول هدایت Ox-d.adxmediaone.com، شما می توانید با گام بعدی ادامه.دانلود ابزار حذفبرای حذف Ox-d.adxmediaone.com

حذف Ox-d.adxmediaone.com از اینترنت اکسپلورر

 1. Internet Explorer باز روی آیکون چرخ دنده (ابزار برای کاربران ویندوز XP) در بالای صفحه (سمت راست) کلیک کنید و سپس دوباره بر روی گزینه های اینترنتکلیک کنید.
 2. در کادر گفتگوی گزینه های اینترنت در زبانه پیشرفته کلیک کنید و سپس دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید.
 3. در بخش تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر جعبه تنظیمات شخصی را حذف کنید و سپس روی بازنشانیکلیک کنید.
 4. هنگامی که اینترنت اکسپلورر پس از اتمام بازنشانی، نزدیک در کادر گفتگوی تأیید، کلیک کنید و سپس “موافق”را کلیک کنید.
 5. بستن و باز کردن اینترنت اکسپلورر.

Ox-d.adxmediaone.com از موزیلا فایرفاکس حذف

 1. در بالای پنجره فایرفاکس Firefox دکمهکلیک کنید، به کمک زیر منو (در ویندوز ایکس پی, منوی “راهنما” را در بالای پنجره فایرفاکس کلیک)، و عیب یابی اطلاعاترا انتخاب کنید.
 2. فایرفاکس تنظیم مجدد را کلیک کنید در گوشه سمت راست بالای صفحه اطلاعات عیب یابی .
 3. برای ادامه به تنظیم مجدد فایرفاکس در پنجره تایید است که باز می شود کلیک کنید.
 4. فایرفاکس را ببندید و مجدداً تنظیم شود. It انجام شده است یک پنجره لیست اطلاعات وارد شد. کلیک کنید پایان

Ox-d.adxmediaone.com را از Google Chrome حذف کنید

 1. Ox-d.adxmediaone.com حذف الحاقات از Google Chrome.
  کروم منوی دکمه در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید، ابزار را انتخاب کنید و سپس بر روی پسوندکلیک کنید.
 2. در سربرگ الحاقات حذف (با کلیک کردن روی سطل زباله) LyricsSay-1، LyricXeeker، HD به همراه، GetLyrics DownloadTerms 1.0 Browse2Save SuperLyrics WebCake و هر پسوند ناشناخته از گوگل کروم.
  اگر شما یک پسوند نصب شده، در واقع، آن را از مرورگر وب خود را حذف باید.

پاسخ دهید