حذف PageRage

Browser Hijacker

PageRage تبلیغات چیست؟

PageRage همچنین شناخته شده به عنوان Yontoo PageRage تم نرم افزار سفارشی سازی که پس از نصب افزونه شده است، شما را قادر به انتخاب از بسیاری از تم های فیس بوک و آن را با کلیک یک دکمه فعال است. PageRage است سازگار با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس و سافاری و گوگل کروم و RockMelt. معمولا این افزودنی از طریق دانلود رایگان تبلیغ می شود. PageRage است بنابراین برای آن پدر و مادر شرکت Yontoo که Yontoo لایه های مشتری پلت فرم آن نمایش تبلیغات ساخته شده پوشش هزینه های رایگان و ویژه ارائه در صفحات وب که شما فهرست:

The Software is free to use and supported by various types of advertising, including but not limited to search, banner, inline text and transitional ads. Ads and features that appear on websites by using the Software are not associated with or endorsed by underlying websites.

سخت به عنوان بسیاری از, این افزونه توزیع شده است که همراه با نرم افزار رایگان و شاخه به عنوان مثال، FLV پلیر. یکی او دومی نیاز به فکر می کنم ممکن است برنامه و آن را از اینترنت دریافت کنید. اگر یک کاربر کامپیوتر انتخاب گزینه نصب خودکار نرم افزار، برنامه های اضافی پیش فرض اضافه نشده باشد ممکن است. پس از آن یکی پایان می رسد تا با داشتن تبلیغات نمایش داده شده توسط PageRage. اگر نرم افزار رایگان برنامه لغو نصب علاوه بر این، افزودنی باعث جوایز به نشان داده می شود نه با آن حذف خواهد شد.

PageRage (دستورالعمل حذف Yontoo PageRage):

  1. دانلود و نصب برنامه آنتی ویروس است که موثر در از بین بردن هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر است. ما توصیه می کنیم با استفاده از Spyhunter (اگر شما انتخاب می کنید برای استفاده از هر چیز دیگری، از قبل بررسی ویژگی های آن). رایانه خود را اسکن کنید. آن را حذف PageRage و دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به طور خودکار فایل های.
  2. -> کنترل پنل برای ویندوز به منوی شروع ویندوز–> افزودن/حذف (یا برنامه ها و ویژگی های ویندوز ویستا و ویندوز 7). اگر شما هر چیزی مربوط به Yontoo، حذف را در کنار آن کلیک کنید.
  3. مک – رفتن به ابزار–> افزودنی در منوی بالا. اگر شما Yontoo عالی وجود دارد، آنها را حذف کنید.
  4. بررسی کنید اگر هیچ دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در مرورگر هواپیماربایان در همان روز به عنوان PageRage نصب شده وجود دارد.
  5. برنامه های افزودنی مرورگر خود را بررسی کنید و حذف هر چیز نا آشنا.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PageRage

پاسخ دهید