PageRage حذف

Browser Hijacker

بسیاری از کاربران رایانه PageRage را به عنوان ویروس فیس بوک تلقی می شد. در واقع، PageRage ابزاری است که اجازه می دهد تا کاربر را تغییر دهید یا طراحی مجدد صفحات مشخصات است. واقعیت است که اجازه می دهد تا کاربر به اشتراک های کاربری و دانلود برنامه نشان می دهد که مداخله کاربر مورد نیاز است. قبل از آن را لود می تواند رضایت کاربر به دنبال است.

پس از شما ثبت نام برای حساب PageRage، شما را به دانلود پلاگین در آن به درخواست تم برای حساب کاربری خود فیس بوک امکان دهید. آن این کار را با یک کلیک یک دکمه. PageRage شبیه دیگر ابزار مانند FaceTheme افزایش Facebok Styler و عاقلی سوئیچ است.

حتی این PageRage مدیریت برای تغییر تم مشخصات، ابزار تغییرات واقعی به حساب فیس بوک خود را. بنابراین با استفاده از یک مرورگر اینترنت دیگر برای مشاهده مشخصات خود را نشان می دهد قدیمی و دست نخورده در پروفایل فیس بوک در مرورگر شما اعمال می شود.
حتی اگر بسیاری از مردم در نظر PageRage به عنوان یک ویروس فیس بوک، نرم افزارهای مخرب جامعه هنوز توصیف آن به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. آن به عنوان یک ابزار ارائه می دهد فیس بوک تم از طریق مرورگر افزونه که تصور شده است. با این حال، برخی می داند که نصب این افزونه می تواند منجر به عفونت های مخرب دیگر.

PageRage را از مرورگر خود حذف، شما می توانید فهرست به بخش ویژه در صفحه ای که تکل راهنمای قطعی از حذف نصب تمام قطعات کاشته شده توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. مهم است که شما را اسکن کامپیوتر با استفاده از ابزار ضد بدافزارها به منظور رفع سوء ظن هر که شما را تروجان در کامپیوتر است.

چگونه می توانم حذف PageRage

شما می توانید PageRage را از طریق افزودن/حذف ویژگی در ویندوز حذف کنید. شما نیاز به حذف این پسوند مرورگر و نوار ابزار از هر مرورگر وب به طور جداگانه.

برای لغو نصب PageRage نوار ابزار از Internet Explorer در رایانه رفتن به شروع ویندوز menu و سپس به کنترل پنل > افزودن/حذف (“برنامه ها و ویژگی های” در ویندوز ویستا و ویندوز 7) و “حذف” را کنار “نوار ابزار PageRage” کلیک کنید. سپس رفتن به شروع ویندوز menu بر روی کامپیوتر شما و سپس به کنترل پنل > افزودن/حذف (“برنامه ها و ویژگی های” در ویندوز ویستا و ویندوز 7) و کلیک بر روی “حذف” در کنار “لایه Yontoo.” در نهایت، باز کردن مرورگر وب خود و حذف برنامه های افزودنی از مرورگر دستی اگر هنوز هم وجود دارد. این یک ایده خوب برای اسکن کامپیوتر خود را با برنامه ضد نرم افزارهای جاسوسی و حذف هر نوع نرم افزار Yontoo PageRage مرتبط است. اگر شما فایل های Yontoo PageRage را پیدا کند، حذف دستورالعمل زیر را مشاهده کنید.

حذف خودکار Yontoo PageRage:

دانلود ابزار حذفبرای حذف PageRage

پاسخ دهید