حذف PassShow ads

دسته‌بندی نشده

PassShow برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که باعث “تبلیغات توسط PassShow” و اطلاعیه های تجاری مشابه است. به محض این که مردم شروع به مرور خود را در اینترنت این تبلیغات به طور معمول در داخل اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و مرورگرهای دیگر نمایش داده می شود. اگر شما آنها را ببینید، این نشانه که کامپیوتر شما توسط یک افزونه مرورگر وب که توسط scammers سوء استفاده برای افزایش ترافیک وب سایت خود را تحت تاثیر قرار شد است. PassShow ویروس ممکن است همچنین فریب شما به برنامه های دیگر که متعلق به همان دسته ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا به سادگی شروع به کاهش پایین مرورگر شما دانلود. همین دلیل است که همواره اجتناب از PassShow ads و هرگز آنها را جدی گرفتن توصیه می کنیم. ما پیشنهاد می کنم شما آن را با ضد جاسوس افزار قابل بررسی کنید اگر فکر می کنید که کامپیوتر خود را نیز توسط این برنامه ناخواسته تحت تاثیر قرار بود.

چگونه می توانید PassShow ads به نظر می رسد بر روی کامپیوتر من?

PassShow برنامه ای که به عنوان سخت طبقه بندی است. این به این معنی که نفوذ آن از نزدیک به رایگان برنامه هایی که به دنبال به مقداری پول برای فریب مردم به نصب چند برنامه به جای یک درآمد مربوط است. برای چه برنامه های که می خواهید به نصب در کامپیوتر شما حتما شما باید فقط نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید. گام دوم است به لغو انتخاب همه کادر که می گویند که شما با نصب PassShow را توافق می کنید که فراموش نکنید که پس از انجام این کار. به گفته کارشناسان، این سخت است که فعالانه در بسته نرم افزاری با سازندگان پی دی اف، مدیران دانلود و نرم افزار رایگان مشابه گسترش. اگر شما متوجه “تبلیغات توسط PassShow” بر روی کامپیوتر شما، این نشانه که کامپیوتر شما تحت تاثیر قرار است نمایش است. لطفا اجازه ندهید این برنامه اگر شما می خواهید برای جلوگیری از مرورگر تغییر مسیر آرام ماندن در آن فراز و مسائل مشابه است.

چگونه برای حذف PassShow ads

مشخصات فنی, PassShow یک ویروس نیست. با این حال، این برنامه ناخواسته یا سخت محسوب شود. اگر شما با تبلیغات، تغییر مسیر و فعالیت های مشابه ناخواسته اذیت هستند، این مراحل را دنبال کنید و PassShow را از سیستم حذف:

 • نرم افزار ناشناخته از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا، PassShow، LyricsViewer، LyricXeeker، 1.3 پلاس HD، LyricsGet، BetterSurf، Downloadkepper، SurfEnchance، Feven 1.7، LyricsWoofer، LyricsFan، SimpleLyrics و دیگر نرم افزار رایگان به تازگی نصب شده نگاه کنید.
 3. “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • در نهایت، مرورگر خود را تنظیم مجدد:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PassShow ads

پاسخ دهید