ویروس حذف PassShow

دسته‌بندی نشده

ویروس PassShow (نیز به عنوان ویروس تصویب نشان یافت، طراحی شده توسط PassShow، به ارمغان آورده PassShow PassShow معاملات یا تبلیغات توسط PassShow؛ هر چند هنوز از نظر فنی یک ویروس کامپیوتری) بالقوه مخرب طبقه بندی به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و hijacker مرورگر است که به سیستم های کامپیوتری مایکروسافت ویندوز را نصب می کند و به گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر به عنوان یک افزونه مرورگر شیء کمکی کاوشگر (BHO) متصل است، و پسوند با و یا بدون رضایت کاربر. PassShow در درجه اول نرم افزاری با آیتم های شخص ثالث و سایر نرم افزارهای مخرب احتمالی است که ممکن است بیشتر باعث عوارض.

PassShow ویروس حذف PassShow

چه هستند تبلیغات PassShow (PassShow معرفی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)؟

اول از همه، شما نیاز به دانستن چه PassShow است. PassShow یک افزونه مرورگر یا پلاگین برای شیء راهنمای مرورگر برای اینترنت اکسپلورر یا موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. در واقع، PassShow به عنوان سخت برای صفات مخرب آن ترویج تن تبلیغات ایجاد ترافیک برای سایت های مشکوک باعث تاییدیه و بدون هر گونه اجازه نصب طبقه بندی شده است. PassShow خود را به عنوان ویروس های کامپیوتری به عنوان مخرب نیست. با این حال، شما بسیار توصیه برای جلوگیری از هر گونه پرهای از PassShow. دانلود ابزار حذفبرای حذف PassShow

پس از نصب بدافزار PassShow به جای موجود مرورگر تنظیمات و نمایش ناخواسته پاپ آپ تبلیغات، پاپ تحت تبلیغات، تبلیغات زبانه جدید در متن تبلیغات اینترنتی تبلیغات بنر و به خصوص کوپن های کشویی در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت آغاز خواهد شد. بسیاری از آگهي زمان PassShow به نظر می رسد پس از کلیک کاربر لینک در حالی که اینترنت در هر وب سایت در حال دیدن سایت. به عنوان بسیاری از تبلیغات بازکردن زبانه مرورگر جدید و هدایت کاربر به یک وب سایت شخص ثالث تبلیغات مانند یک ویروس تغییر مسیر به نظر می رسد ممکن است.

چرا باید تبلیغات PassShow حذف کنید

سبز Jollywallet topbar نیز که می گوید صفحه PassShow در بالای پنجره مرورگر اینترنت باز می شوند. PassShow سخت تلاش خواهد کرد برای نشان دادن کوپن های هدفمند و پیشنهادات برای موارد جستجو شده و یا در حال حاضر مشاهده محصولات در وب سایت های خرده فروشی با نمایش کشویی نوار منو که می تواند متن است که می گوید کاربر شناسایی مقدار عددی کوپن. تبلیغات ممکن است رها کردن از بالا راست از باز پنجره مرورگر اینترنت در نور آبی لیست کشویی است که حاوی پیوندهایی به کوپن. یک بار کلیک کوپن ممکن است به صفحه وب بازدید اعمال.

برخی از پنجره های بازشو PassShow را می توان توسط یک آبی، سبز و یا سفید برگه را در پنجره مرورگر بالا و همچنین آگهی ها و آسمان خراش ها که می گویند با یک لینک به وب سایت ناشر آگهی توسط PassShow یا گفتنیها توسط PassShow شناسایی شده است. هنگامی که یک برنامه است که برای کمک به در نمایش تبلیغات PassShow استفاده می شود نصب شده است برای تغییر تنظیمات راه اندازی ویندوز مایکروسافت آغاز خواهد شد و تنظیمات مرورگر اینترنت. علاوه بر این، نرم افزار ناخواسته مورد استفاده برای ترویج تبلیغات PassShow ممکن است نقض حریم خصوصی کاربر با جمع آوری و توزیع اطلاعات کاربر حساس و خراب کردن عملکرد یک کامپیوتر و اینترنت تجربه (اغلب همراه با تاییدیه ناخواسته مرورگر و صفحه اصلی تغییر تنظیمات) مرور.

PassShow فرمت در Google Chrome اجازه برای دسترسی به داده های شما در تمام وب سایت و دسترسی به برگه ها و مرور فعالیت دارد. PassShow نرم افزارهای مخرب و شخص ثالث نیز برای ارسال اطلاعات کاربر جمع آوری شده به شخص ثالث بازاریابی و لیست های پستی بدون رضایت کاربر و یا دانش مستقیم گزارش شده است. برخی از کاربران ایمیل های ناخواسته اسپم، ایمیل های ناخواسته را گزارش کرده اند و حتی از تماس های تلفنی ناخواسته از telemarketers مربوط به تاریخچه و فعالیت های اخیر مرورگر خود شکایت کرده است.

PassShow به هم خیره به حذف و کاربران سیستم خود را راه اندازی مجدد و یا کد امنیتی را وارد کنید و یا قبل از adware درست برداشته شود می تواند از طریق یک سری از این دهید موجب خواهد شد.

چگونه سخت PassShow را بر روی یک کامپیوتر را؟

PassShow اغلب بسته های نرم افزاری با نرم افزار شخص ثالث و شاخه از وب سایت های مانند download.com. در برخی از موارد کاربران این فرصت را به قبول یا رد پیشنهاد نصب سخت PassShow و سایر موارد داده می شود; با این حال، درخواست برای رد این پیشنهاد را اغلب نادیده گرفته شده یا ارائه شده به شیوه ای بسیار گیج کننده. دکمه قبول ظاهر می شود که در آن دکمه Next در طول فرایند نصب به منظور فریب کاربران به نصب بیش از حد bloatware و مخرب کند.

چگونه برای حذف تبلیغات بازشو PassShow (راهنمای حذف ویروس)

PassShow ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز دستی و به طور داوطلبانه از انواع منابع غیر اخلاقی از جمله وب سایت شرکت دریافت می شود.

ویندوز ایکس پی

 1. با کلیک بر روی دکمه شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
 4. انتخاب نرم افزار نامطلوب.
 5. دکمه حذف کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویستا

 1. با کلیک بر روی دکمه شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. راست DownSave و سپس با کلیک بر حذف آن را کاملا حذف کنید.

ویندوز 8

 1. کلید ویندوز + Rرا بزنید.
 2. کنترل پنل را وارد کنید در جعبه باز.
 3. “موافق”را کلیک کنید.
 4. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 5. راست کلیک بر روی برنامه های مشکوک.
 6. انتخاب را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PassShow

پاسخ دهید