حذف PastaLeads

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف PastaLeads

PastaLeads تبلیغات پشتیبانی نرم افزار سازگار با Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا است. به گفته سازندگان این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، که قادر به شما در پیدا کردن “بهترین خدمات حرفه ای در منطقه” این برنامه بسیار مفید است.

شما فقط نیاز به درخواست خود را مشخص کنید و برنامه را به بقیه انجام خواهد شد. آن حرفه ای و ارسال یک پیام از شما او. اگر شخص موافق با کار پیشنهاد شده و قادر است به شما کمک کند، او می خواهد شما تماس بگیرید. با این حال، صرفنظر از اینکه چگونه این برای تلفن های بزرگ، این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز بسیاری از ویژگی های منفی است به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای از بین بردن PastaLeads.

pastaleads removal حذف PastaLeads

دانلود ابزار حذفبرای حذف PastaLeads

PastaLeads چکار می کند؟

در حالی که سخت در دسترس در وب سایت رسمی خود PastaLeads.comاول از همه، این نیز اغلب همراه با نرم افزار رایگان سفر. حتی اگر سازندگان PastaLeads ادعا می کنند که نرم افزار با نرم افزار رایگان است که کاربر را در مورد برنامه اضافی اطلاع توزیع است، اگر شما برنامه جادویی نصب را دنبال همچنین ممکن است که شما نمی خواهد متوجه مزاحم نامطلوب است. یادگیری برای هر مرحله از فرایند نظارت و گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید. هنگامی که با توافقنامه مجوز کاربر نهایی ارائه خواندن آن از ابتدا به پایان و همه برنامه های نامطلوب بردارید.

علاوه بر خدمات ارائه شده این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز شما را با تعداد زیادی تبلیغات آزار دهنده به عنوان ‘PastaQuotes کاسب خرده فروش برچسب حاضر ممکن است. پنجره های بازشو تجاری آگهی ها در متن آگهی، و غیره در تقریبا در هر پنجره ای که باز می شوند. شما لازم نیست برای خاتمه دادن به آنها را متوقف PastaLeads اگر شما با این برنامه راضی هستید اما تبلیغات شما را تحریک. در عوض یک افزونه مرورگر برای غیر فعال کردن تبلیغات و ادامه استفاده از این برنامه باید استفاده کنید.

آخرین چیزی که شما باید بدانید در مورد این نرم افزار است که فعالیت های آنلاین خود را به این شرح است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم سوابق خود را نمایش داده شد جستجو مرور تاریخچه کلیک جغرافیایی صفحات مورد علاقه و غیره. این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آگهی های شخصی, اما آن نیز می توانید با اشخاص ثالث وابسته به اشتراک گذاشته. در حالی که برنامه اصرار دارد که این آثار فقط با شرکای قابل اعتماد، تنها شما می توانید تصمیم بگیرید اگر شما راحت با گسترش چنین رایگان از اطلاعات شما است. اگر شما احساس می کنید که نرم افزار نقض حریم خصوصی شما را پاک PastaLeads در یک بار.

چگونه به حذف PastaLeads

اگر شما تصمیم گرفت که شما مایل به PastaLeads را از سیستم خود حذف کنید، شما ممکن است گزینه حذف خودکار یا دستی را انتخاب کنید. برای گزینه اول شما نیاز به خرید نرم افزار امنیتی کامپیوتر مشروع و سیستم خود را با آن اسکن. بعد از برداشتن PastaLeads چنین ضد جاسوس افزار همچنین در کامپیوتر خود را به محافظت از آن را از تهدیدات آینده بماند. انتخاب خود را به دستورالعمل های زیر را دنبال کنید و PastaLeads به صورت دستی پاک کردن است.

حذف PastaLeads

ویندوز 8

 • کلید ویندوز + X فشار دهید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویستا

 • دسترسی به منوی شروع.
 • کنترل پنل را ضربه بزنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • لغو حذف PastaLeads را انتخاب کنید.

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • حذف PastaLeads.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PastaLeads

پاسخ دهید