Paysafecard Virus حذف

Malware

آیا می دانید چه Paysafecard Virus

Paysafecard Virus یک برنامه مخرب دیگری به عنوان پلیس ویروس، ویروس بخش تحقیقات، Ukash دن Svenska Polisen آن sakerhet شناخته و به همین ترتیب است. این یکی از نامهای برنامه ransomware بدنام است که تعداد زیادی از کامپیوترهای آلوده شده است در چند ماه گذشته است. Paysafecard Virus نسخه های بسیاری است زیرا آن را برای انطباق با محیط زیست آن ایجاد شده است-در نتیجه، آن “در انگلیسی آلمانی فرانسوی اسپانیایی ایتالیایی و بسیاری از زبان های دیگر مذاکرات”.

با این حال، پیام اصلی که شما روبرو می شوند هنگامی که شما را با Paysafecard Virus، آلوده می است شبیه به این:

اگر شما از نسخه دیگری از Paysafecard Virus قوانین کانادا، بریتانیا و یا هر کشور دیگری استناد نیز ممکن است. مقدار آن را بخواهید شما را به پرداخت پول نیز می تواند متفاوت باشد. ممکن است 50 پوند 100 یورو است. این همه بستگی به locale. حتی اگر ادعا می کنند که شما ممکن است تا 4 یا 10 سال حبس به دلیل نقض قانون کپی رایت رو، چون دروغ مطلق است با این وجود, شما نه توسط Paysafecard Virus، احساس خطر می کنند باید. حتی اگر شما چیزی دانلود غیرقانونی، Paysafecard Virus به قدرت برای تحمیل هر گونه محدودیت قانونی بر شما ندارد.

چگونه کار می کند Paysafecard Virus

همه این ransomware می خواهد پول است. متاسفانه، بسیاری از کاربران به وحشت و پرداخت جریمه قرار مایل به دسترسی به رومیزی بازگشت اسرع تسلیم. اما این می رود بدون گفت که البته چنین عمل یک گزینه نیست زیرا Paysafecard Virus کند نه ناپدید می شوند و شما از دست دادن پول سخت به دست آورده.

بر خلاف سرکش حذف، حذف Paysafecard Virus کار بیشتر در قسمت کاربر به دلیل آن شما را از دسترسی به دسکتاپ شما مسدود و شما باید آن را به منظور حذف برنامه نیاز است. بنابراین، به منظور دسترسی به دسکتاپ شما، شما نیاز به بارگذاری سیستم شما در حالت ایمن با شبکه (کامپیوتر شما راه اندازی مجدد و در حالی که بارهای سیستم F8 را فشار دهید). سپس دانلود برنامه امنیت کامپیوتر شما قصد استفاده از در از بین بردن Paysafecard Virus و آن را نصب کنید. به یاد داشته باشید، چرا که مجرمان اینترنتی بسیار مشتاق در بهره برداری از کاربران اشتباه و بی تجربه هستند که شما هرگز در مورد چنین عفونت وحشت باید.

Paysafecard Virus برنامه ای که نمایش یک پیام امنیتی جعلی توسط قفل کردن کامپیوتر کاربر است. این کاربر برای پرداخت جریمه برای چیزی است که او نمی کرد. لطفا از دستورالعمل بالا به منظور Paysafecard Virus را از رایانه خود حذف به محض این که شما می توانید استفاده کنید.

1. چگونگی حذف Paysafecard Virus

اول از همه، این مراحل به رایانه را دنبال کنید:

فلش درایو روش:

  1. دستگاه دیگری را و استفاده از آن برای دانلود SpyHunter یا دیگر برنامه های معتبر ضد بدافزارها.
  2. برنامه به روز رسانی و به درایو یواس بی و یا سی دی ساده قرار دهید.
  3. در عین حال، راه اندازی مجدد دستگاه شما آلوده به حالت ایمن با خط فرمان و استیک USB درایو در آن.
  4. راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده به ویروس پل CIBS یک بار دیگر و اجرای کامل اسکن سیستم.

2. چگونگی حذف Paysafecard Virus

removal instructions en Paysafecard Virus حذف

پاسخ دهید