حذف PC Health Boost

Fake Antispyware

کامپیوتر HealthBoost دستورالعمل حذف

کامپیوتر HealthBoost جعلی سیستم ابزار بهینه سازی است که با نرم افزار آزاد توزیع شده است. معمولا کاربر حتی نصب و راه اندازی آن توجه نمی کند. یک بار داخل, برنامه اسکن سیستم و ادعا می کند برای تشخیص بسیاری از مسائل است که کامپیوتر شما عملکرد مؤثر هستند اجرا میشود. این نیز ارائه می دهد خرید نسخه کامل کامپیوتر HealthBoost و وعده که می توانید این مشکلات را حل کند.

PC Health Boost (شما نیز نام آن را به عنوان کامپیوتر HealthBoot یا PCHealthBoost می توانید) نرم افزار ناخواسته، که با استفاده از تکنیک های بازور برای ساخت آن مجوز خرید کاربران است. به طور معمول، آن نسخه آزمایشی مداوم آگهي که ادعا می کنند که آن شناسایی مشکلات مختلف که مربوط به سرعت و عملکرد رایانه را نشان می دهد. سپس برای خرید نسخه مجوز آن را ارائه می دهد و وعده داده که این همه چیز را حل کنند. مراقب باشید چون آنها ظاهر می شود که کاربران ادامه نصب و حذف نصب برنامه های مختلف که بسیاری از این خطاهای رجیستری به راحتی بر روی تقریبا در هر کامپیوتر قابل تشخیص است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر PC Health Boost در تبلیغات، شما باید یک سیستم با انتشار ضد جاسوس اسکن و حذف این برنامه.

pc health boost حذف PC Health Boostدانلود ابزار حذفبرای حذف PC Health Boost

چگونه می توان دریافت PC Health Boost در داخل کامپیوتر من?

PC Health Boost معمولا از طریق مزاحم پاپ آپ تبلیغاتی است که به نظر می رسد که در حال مشاهده در اینترنت توزیع شده است. در واقع، شما می توانید آنها را همه جا ملاقات، پس ماندن این تبلیغات که ارائه چک کردن کامپیوتر به صورت رایگان و رفع مسائل سیستم. هنگامی که شما در چنین اعلان کلیک کنید، شما را به دانلود PC Health Boost و یا برنامه های مشابه فریب. است به زودی به عنوان PC Health Boost به زودی به عنوان کاربر ری بوت او/مخصوص اوست نصب شده است، آن کار خود را شروع کامپیوتر. همانطور که قبلا ذکر, این نشان می دهد پیوسته هشدار و اعلان ها که همه برای تنها چیزی که استفاده می شود–پروانه را به مردم خرید PC Health Boost است. ما صرف پول خود را در این نرم افزار توصیه نمی. برای بیشتر معتبر PC tools defremantation در اینترنت نگاه کنید.

سه برنامه در نظر گرفته شده است به یک ویروس، با این حال، راه آن را به کامپیوتر و عواقب آن باعث ارتشاح این نرم افزار برنامه ناخواسته باعث می شود. بهترین راه برای جلوگیری از نفوذ چنین ابزار بیشتر مراقب باشید در هنگام دانلود ابزار رایگان از اینترنت است. تمام مراحل نصب را دنبال کنید و اگر شما یکی از آنها لیست ابزارهای اضافی، شما گزینه های ارائه شده برای نصب برنامه های کاربردی ناشناخته بردارید مطمئن.

اگر کامپیوتر HealthBoost در حال حاضر به رایانه شما نفوذ کرده اند، شما آن اسکن سیستم شما را ببینید. اسکن بدون اجازه شما اجرا خواهد شد و در واقع آن حتی تشخیص هر چیزی نمی تواند. در واقع، آن اسکن رجیستری خود را برای برخی از ورودی ها منسوخ شده و از بین بردن آنها، ارائه دهد که در واقع هر گونه تغییر در سیستم شما را ندارد. آن نیز اتفاق می افتد که کامپیوتر HealthBoost برخی از مطالب مفید از رجیستری شما حذف خواهد شد و که ممکن است باعث شما مشکلات بعد.

چگونه برای حذف PC Health Boost

بسیار توصیه می شود برای PC HealthBoost را از رایانه خود حذف به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص. همانطور که شما تنها صرف پول خود را برای چیزی بی فایده شما هرگز باید برای آن پرداخت.  اگر نحوه نصب این نرم افزار به رایانه نمی فهمم ما توصیه به اسکن سیستم شما با Spyhunter یا دیگر ابزار مشروع. شما همچنین ممکن است بخواهید آن را از کنترل پنل ویندوز خود را پاک کنید.

اگر PC Health Boost را در رایانه خود نصب و حالا شما می خواهید به آن را پاک کنید، شما می توانید این را توسط مراحل زیر انجام دهید:

  • شروع کلیک کنید -> همه برنامه ها و قرار دادن آیکون PC Health Boost وجود دارد
  • حذف این تغییرات را ذخیره کنید.

علاوه بر این، ما همچنین توصیه چک کردن سیستم با بروز SpyHunter که از آن حاصل didin’t می آیند در داخل کامپیوتر خود را در یک بسته نرم افزاری با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا دیگر برنامه های ناخواسته (توله سگ).دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Health Boost

پاسخ دهید