حذف PC Mechanic 2015

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف PC Mechanic 2015

PC Mechanic 2015 نرم افزار ناخواسته، ایجاد شده توسط Uniblue سیستم های آموزشی ویبولیتین است هدف از این برنامه به کاربر را متقاعد کند که کامپیوتر خود را آلوده است و که او باید در نظر خرید نسخه کامل نرم افزار به منظور مقابله با مشکلات است. در حالی که این ابزار مفید و حرفه ای به نظر می رسد ممکن است، ما می خواهیم شما آن را به طور کامل اعتماد.

کارشناسان رایانه متوجه شده که این نرم افزار نه همیشه کاربر با نتایج دقیق در حال حاضر ممکن است. اگر شما گمان می برند که کامپیوتر شما نوعی از عفونت یا پر است از نرم افزار ناخواسته, شما باید برخی از ابزار را نصب کنید. توصیه می کنیم به PC Mechanic 2015 را از سیستم خود حذف کنید.

PC Mechanic 2015 حذف PC Mechanic 2015

دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Mechanic 2015

PC Mechanic 2015 چکار می کند؟

تا زمانی که ساکن این نرم افزار در سیستم خود شما را به زبانه های متعدد در حالی که شما در فهرست ظاهر مجبور. همه آنها اطلاع کاربر در مورد برنامه های ناخواسته و یا خطاهای رجیستری است که ظاهرا در رایانه های خود را پنهان. به این ترتیب نرم افزار تلاش می کند تا کاربر را متقاعد کند که او باید نسخه کامل آن به منظور رفع مشکل سیستم خرید. از آنجا که برخی از آنها قطعا تقلبی این هشدار را باور. این برنامه فقط تا کاربر احساس کمتر امن و آسان تر برای خرید نرم افزار با اعتقاد به غلو مشکلات شناخته شده است. با این حال، یک بار دیگر شما را به نگاه به این مسائل با چشم حساس توصیه می کنیم. اگر فکر می کنید که کامپیوتر شما آلوده است در واقع این امر می تواند بهتر به خلاص شدن از شر PC Mechanic 2015 و در عوض برای نصب بیشتر برنامه های قابل اعتماد و برخی از آزاد دیگر.

یکی دیگر از دلایل به کارآيى این برنامه این واقعیت که آن ممکن است وارد کامپیوتر شما بدون اجازه است. حتی اگر کاربران به طور مستقیم دانلود آن می توانید این یک واقعیت شناخته شده که این برنامه در اغلب رایانه صورت مخفی وارد است. این امر منجر به دزدکی حرکت کردن در با رایگان نرم افزار شارژ. اگر شما اغلب دانلود نرم افزار رایگان یا شاخه از وب سایت های مشکوک، آن را بسیار محتمل است که PC Mechanic 2015 وارد کامپیوتر شما همراه با یکی از آنها است. که جلوگیری از این اتفاق دوباره در آینده باید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و تمامی مراحل کار از نزدیک نظارت بر. پس از شما هشدار جعلی است که پیشنهاد برای اسکن کامپیوتر شما رایگان کلیک با این حال، این برنامه همچنین کامپیوتر شما وارد کرده اید ممکن است. احتیاط باشد و بهتر است مراقبت از رایانه شما را در آینده. حذف PC Mechanic 2015 و انتخاب یک برنامه قابل اعتماد است.

چگونه به حذف PC Mechanic 2015

این سخت است برای از بین بردن PC Mechanic 2015 است. شما می توانید یا اسکن کامپیوتر خود را با یک ابزار امنیتی قابل اعتماد و اجازه دهید آن را PC Mechanic 2015 به خاتمه دادن و یا شما می توانید آن را دستی انجام دهید. شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد نحوه پاک کردن PC Mechanic 2015 زیر این مقاله پیدا کنید. آنها را دنبال و حذف PC Mechanic 2015.

حذف PC Mechanic 2015

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • با کلیک روی لوگوی ویندوز بر روی نوار وظیفه برای باز کردن منوی شروع.
 • صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 • برنامه شما می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
 • عزل را انتخاب کنید و PC Mechanic 2015 را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 • دکمه Start در نوار وظیفه برای دسترسی به منوی ضربه بزنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 • در منوی تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
 • را انتخاب کنید و خلاص شدن از شر PC Mechanic 2015.

ویندوز 8

 • راست کلیک بر روی صفحه نمایش مترو UI.
 • تمام برنامه های برای باز کردن منو و شیر کنترل پنل کلیک کنید.
 • برای لغونصب یک برنامه، و راست PC Mechanic 2015 حرکت می کند.
 • حذف برای از بین بردن PC Mechanic 2015 کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Mechanic 2015

پاسخ دهید