PC Speed Maximizer حذف

Fake Antispyware

PC Speed Maximizer چیست؟

PC Speed Maximizer نرم افزارهای مخرب است که صفحه نمایش سیستم جعلی اسکنر به دنبال به بازدید کنندگان خود را به از دست دادن پول است. آن است که توسط وب سایت هایی که از نزدیک مربوط به این برنامه را گمراه کننده ترویج. به محض این که وارد چنین سایت شما یک پنجره نمایش اسکن کامل سیستم و گزارش در مورد صدها تن از انواع مختلف مسائل مربوط به کامپیوتر را مشاهده کنید. در تست ما scamware این موارد 332 است که ظاهرا کامپیوتر ما کاهش شده اند را نشان داد. علاوه بر این، ما برای از بین بردن این مشکلات با کمک PC Speed Maximizer (پرداخت نسخه) ارائه شده است. قبل از اینکه شما به حیله گری همان درگیر، شما باید یاد که Pcspeedplus.com/scan یا دامنه های مشابه برای توزیع نرم افزار خود حمایت، به که هیچ توانایی برای بهینه سازی رایانه تنظیم شده است. علاوه بر این، ابزار بهینه سازی کامپیوتر چنین گزارش تنها در مورد مسائل سیستم معمولی است که به سختی می توان ثابت. لطفا ماندن PC Speed Maximizer و حذف این برنامه غیر قابل استفاده از کامپیوتر خود را با کمک ضد بدافزارها. اگر شما را به سایتی که آن را ترویج هدایت شده، شما همچنین باید اسکن سیستم و حذف فایل های مخرب از کامپیوتر.

چگونه من PC Speed Maximizer آلوده دریافت می کنید؟

PC Speed Maximizer تصادفی می تواند نصب شود. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این کلاهبرداری، شما باید تبلیغات پاپ آپ مزاحم و لینک های گمراه کننده است که به طور معمول مورد استفاده برای ترویج برنامه های چنین به عنوان PC Speed Maximizer در شبکه های اجتماعی و سایت های دیگر بماند. علاوه بر این، شما باید به جلوگیری از ورود اینگونه سایت ها به عنوان Pcspeedplus.com/scan که پر گمراه کننده اسکنر که سعی در متقاعد کردن قربانی است که آنها برای محلی انجام می شود. در واقع، این اسکن آنلاین انجام شده است و ربطی به کامپیوتر شما. مطمئن باشید که PC Speed Maximizer تنها برای swindling پول از کاربران کامپیوتر، بنابراین شما باید اجتناب از این برنامه اختصاص داده شده است. اگر شما را به نصب آن فریب داده شده، توصیه می کنیم پاک آن.

چگونه برای حذف PC Speed Maximizer

اگر شما را به نصب PC Speed Maximizer فریب داده شده، بلافاصله SpyHunter به حذف آن از رایانه خود باید استفاده کنید. اگر شما را به سایت های مخرب است که آن را ترویج هدایت شده و علاوه بر این، شما باید اسکن همان اجرا.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Speed Maximizer

پاسخ دهید