حذف PC Utilities Pro – Optimizer Pro

Fake Antispyware

آیا می دانید چه PC Utilities Pro – Optimizer Pro

PC Utilities Pro – Optimizer Pro مشکوک بهینه سازی ویندوز است که در اصل برای کمک به نگه داشتن سیستم در حال اجرا در سرعت کامل به معنای است. متاسفانه، این نرم افزار نه تنها امنیت رایانه در حال اجرای آن نیز به طور جدی می تواند آن را مختل نمی تواند تضمین. تحقیقات نشان می دهد، برنامه مشکوک اسکن کامپیوتر و صدها نفر از مسائل بحرانی ظاهرا لیست. ما محققان کشف کرده اند که در برخی موارد ابزار که شما نیاز به حذف فایل ها و رجیستری ویندوز مربوط به معتبر نوشته های برنامه ها و نرم افزار امنیتی پیداست. اگر شما نمی خواهید به تمامیت نظام را به خطر اندازد لذا بیشتر شما PC Utilities Pro – Optimizer Pro بدون تاخیر بیشتر باید حذف. ما اینجا برای کمک به شما انجام این کار با موفقیت.

PC Utilities Pro – Optimizer Pro حذف PC Utilities Pro – Optimizer Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Utilities Pro – Optimizer Pro

PC Utilities Pro – Optimizer Pro ویروس چگونه است؟

بهینه سازی سیستم های مشکوک به عمل در روشی مشابه به عنوان SmartPCFix کیت های بهداشتی کامپیوتر درایور مجری و برنامه های مشابه گزارش شده است. در نگاه اول وجود دارد هیچ چیز مشکوک در مورد این برنامه ها عمدتا به دلیل آنها آینه رابط های معتبر و مفید ابزار. برای مثال، PC Utilities Pro – Optimizer Pro flaunts خدمات از جمله به عنوان پاکسازی رجیستری، ردیابی رجیستری و بهینه سازی حافظه. نیازی به گفتن نیست، اگر شما سعی می کنید برای استفاده از این ابزار شما می توانید برای خرید نسخه کامل نرم افزار مشکوک خواسته می شود و ما که توصیه نمی. شما لازم نیست به صرف 60 دلار فقط به سیستم سرعت در حال اجرا. در واقع توصیه می کنیم که شما این پول را به نرم افزار است که می تواند اطمینان از حفاظت قابل اعتماد در ویندوز و حذف تروجان اعتماد سرمایه گذاری نماید.

چگونه برای حذف PC Utilities Pro – Optimizer Pro

اگر مایلید به بهینه سازی تنظیمات، حذف نرم افزارهای جاسوسی، رفع مشکلات سیستم و افزایش سرعت رایانه شما اولا باید PC Utilities Pro – Optimizer Pro را حذف کنید. هنگامی که این برنامه حذف شده است شما می توانید سپس تحقیق و نصب یک برنامه است که قابل اعتماد سیستم عامل ویندوز خود را محافظت می کند. راهنمای مراحل زیر را غیر قابل اعتماد برنامه حذف شده از کامپیوتر را دنبال کنید.

دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف

از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. شیر کلید Windows برای دسترسی به مترو UI صفحه شروع و در پس زمینه کلیک راست کنید .
  2. انتخاب همه واژهنامه، باز کردن کنترل پنل و کلیک کنید لغونصب یک برنامه،.
  3. راست کلیک بر روی نرم افزار شما می خواهید برای حذف را انتخاب کنید و پاک.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  1. باز کردن شروع منو واقع در سمت چپ نوار وظیفه.
  2. انتخاب کنترل پنل و کلیک کنید لغونصب یک برنامه،.
  3. برنامه نامطلوب – راست را انتخاب کنید و آن را حذف عزل.

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. حرکت به سمت چپ نوار وظیفه و کلیک کنید شروع.
  2. دوبار کلیک کنید و کنترل پنل باز افزودن یا حذف برنامه.
  3. برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و کلیک کنید حذف.

PC Utilities Pro – Optimizer Pro بهینه سازی سیستم غیر قابل اعتماد است که سفر ممکن است همراه با نرم افزار (به عنوان مثال FLV پلیر) و یا می توان آن را از pcutilitiespro.com نصب شده است. اجرای این برنامه توصیه نمی شود و پس از کامپیوتر اسرع حذف باید. شما می توانید دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف بالا ارائه شده استفاده کنید و یا حذف خودکار نرم افزارهای جاسوسی (به عنوان مثال SpyHunter) برای انجام این کار استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Utilities Pro – Optimizer Pro

Incoming search terms:

پاسخ دهید