حذف PCTuto

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف PCTuto

شما به دنبال یک برنامه است که می تواند به شما نحوه کار نرم افزار? دلیل آن را ارائه می دهد آموزش رایگان برای استفاده از ادوبی iTunes Firefox موزیلا و دیگر برنامه های PCTuto مانند یک انتخاب بزرگ به نظر می رسد ممکن است. اگرچه PCTuto مثل یک ابزار بزرگ به نظر می رسد ممکن است، ما توصیه می کنیم PCTuto را حذف آن از مرورگر شما. به محض نصب این برنامه از سایت رسمی خود PCTuto.comشما به صورت تن تبلیغات مشکوک موظف هستند.

اگر می خواهید از بین بردن آنها شما باید PCTuto را از سیستم عامل خود را حذف. اگر شما چگونه برای انجام حذف این برنامه پشتیبانی مطمئن نیست، ما مطمئن شوید که پس از این گزارش را بخوانید که این عملیات واضح تر تبدیل خواهد شد است.

pctuto  حذف PCTuto

دانلود ابزار حذفبرای حذف PCTuto

زیرا آن را در فرانسه صحبت کاربران با IPs فرانسه هدف محققان ما شناسایی PCTuto به عنوان سخت فرانسه. البته غیر ممکن است برای پیش بینی چگونه این برنامه تحول خواهد شد و که آن بعدی هدفمند شود خواهد شد است. بسیاری از کاربران از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این نیست بلافاصله دلیل آن را ارائه می دهد خدمات واقعا جذاب است که آن را غیر قابل اعتماد, درک نمی کنند. با این حال، پس از نصب، PCTuto به سادگی مرورگر با آگهی های تبلیغاتی پاپ آپ بدون ارائه خدمات مفید دیگر که نشان می دهد که این برنامه نیاز به حذف سیل. اگر PCTuto حذف تبلیغات مرورگر خود جاری شدن سیل خواهد شد و این بدان معنی است که شما به تهدیدات امنیتی بیشتر و بیشتر خواهد شد در معرض. اگرچه تبلیغات ارائه شده توسط این سخت بی ضرر و شاید حتی مفید به نظر می رسد ممکن است, ما شما آن است که بهترین آنها را حذف کنید اطمینان می تواند. همه آگهی های PCTuto را می توان به عنوان درب پشتی امنیتی شناسایی و شما نمی دانید چه ممکن است تهدید پشت آنها بایستد.

حذف PCTuto نیست که اگر شما حداقل تجربه کمی پیچیده است. همه شما باید انجام دهید این است که حذف این برنامه با استفاده از راهنمای حذف ما در زیر. اگرچه ما پژوهشگران بدافزارها را پیدا کرده اند سفر همراه با نرم افزارهای مخرب این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، ممکن است که کاربران آن با بعضی از برنامه ها نصب است. شما لازم نیست به PCTuto حذف شود؟ اگر شما مطمئن هستید که در این مورد، عاقلانه برای نصب اسکنر تروجان و حذف خودکار نرم افزارهای مخرب است. لطفا نصب برنامه دومی برای محافظت از سیستم عامل خود را در آینده.

PCTuto را از ویندوز حذف کنید

PCTuto از ویندوز 8 یا ویندوز 8.1 حذف:

  • باز کردن نوار جذابیت و جستجو را کلیک کنید
  • دسترسی برنامه حذف و پیدا کردن PCTuto.
  • برنامه شما می خواهید به حذف و حذف کنید کلیک راست کنید.

خاتمه PCTuto از ویندوز ویستا یا ویندوز 7:

  • لوگوی ویندوز بر روی نوار وظیفه برای باز کردن منوی “آغاز” را کلیک کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
  • برنامه حذف و حذف را انتخاب کنید می خواهید راست کلیک کنید.

پاک کردن PCTuto از ویندوز ایکس پی:

  • شروع را کلیک کنید در نوار وظیفه برای باز کردن یک منو.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
  • را انتخاب کنید و حذف برنامه های نامطلوب.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PCTuto

پاسخ دهید