حذف PepperZip

دسته‌بندی نشده

PepperZip چیست؟

PepperZip ناخواسته برنامه که معمولا همراه با سایر برنامه های رایگان مانند مدیران دانلود یا پخش کننده رسانه است. از آنجا که اکثر اخبار برنامه های اضافی درستی آشکار نمی، اغلب این افزودنی مرورگر مشکوک داخل یک کامپیوتر بدون اینکه متوجه می شود. اولین نشانه نشان می دهد که آن را در حال حاضر به رایانه شما نفوذ است PepperZip تبلیغات در هر مرورگر وب است. با توجه به این واقعیت است که قادر به ربودن Google Chrome موزیلا Firefox و Internet Explorer در همان زمان و سیل آنها را با پاپ آپ، بنر، در متن، ویدئو و سایر انواع تبلیغات مجاز شوی این برنامه به عنوان سخت است. نمی تواند به تأکید است که مخرب، اما شما باید مراقب باشید که آن ممکن است باعث ناراحتی های مختلف بر روی کامپیوتر شما. این پسوند مرورگر عمدتا به ترویج وب سایت های شخص ثالث و ایجاد ترافیک آنها را دنبال. برای این منظور آن ممکن است استفاده از منابع کامپیوتر شما سیستم آهسته مسدود کردن وب سایت خاص، اتصال به اینترنت پشت سر خود، هر یک از مرورگر وب خود و ربودن. راه، به منظور نمایش تبلیغات جذاب و فریب شما را به کلیک بر روی آنها PepperZip ویروس ممکن است پیگیری فعالیت های خود را مرور و جمع آوری اطلاعات غیر شخصی به طور عمده. مهم نیست که به نظر می رسد ‘تبلیغات توسط PepperZip’ زیرا آنها همواره شما را به وب سایت های ناشناخته هدایت ممکن است کلیک بر روی آنها برای جلوگیری از جذاب برای شما. متاسفانه بزرگترین مشکل که مجرمان اینترنتی مختلف به راحتی می تواند تاثیر برنامه های اسپای نوع و دسترسی به کامپیوتر خود را با کمک آنها. در این مورد تغییر مسیر PepperZip مخرب و reroute شما را به وب سایت های آلوده به نظر می رسد ممکن است در اینجا شما را در نصب برنامه های مخرب خار ممکن است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این وضعیت، شما باید برای از بین بردن تمام برنامه های ناخواسته را از کامپیوتر خود را بدون هر گونه تاخیر. برای آن، بسیار با استفاده از SpyHunter توصیه می کنیم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PepperZip

remove pepperzip حذف PepperZip

PepperZip چگونه کار می کند؟

PepperZip است که به طور معمول از طریق نرم افزار آزاد توزیع شده است. این نرم افزار مشکوک ممکن است در هر یک از مرورگر وب خود را بلافاصله پس از نصب نرم افزار همراه، به عنوان مثال مدیریت دانلود مدیا پلیر سازندگان پی دی اف یا هر نرم افزار دیگر که همراه است با نرم افزار رایگان ظاهر می شود. اگر چه فرایند نصب معمولا یادداشت در مورد آزاد پیوست که ممکن است به یکی از برنامه های دیگر اضافه شده، به خصوص اگر شما انتخاب می کنید گزینه نصب سریع یا اساسی این یادداشت ها، پنهان شده است. همین دلیل است که صدها نفر از برنامه های افزودنی مرورگر افزودنی های افزونه نوار ابزارها و برنامه های دیگر مشکوک است که ربودن مردم کامپیوتر بدون دانش خود را وجود دارد. اگر نمی خواهید PepperZip ویروس یا هر سخت دیگر بی فایده به سیستم کامپیوتر شما را اضافه کنید، بنابراین، شما باید به گرفتن برخی از زمان اضافی و بررسی روند کل نصب هر نرم افزار. ما توصیه می کنیم خواندن توافقنامه مجوز کاربر نهایی و سپس انتخاب گزینه نصب سفارشی و یا پیشرفته به دلیل آن اجازه می دهد تا مردم را به کاهش نصب و راه اندازی برنامه های اضافی. مراقب باشید که توزیع کنندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم باهوش و روش های دیگر ممکن است برای گسترش برنامه های ناخواسته خود را پیدا کنید. بنابراین، همیشه نصب برنامه ضد جاسوس افزار قابل اعتماد است که نصب PepperZip و دیگر برنامه های ناخواسته جلوگیری می كنيم.

چگونه برای حذف ویروس PepperZip?

PepperZip یکی از آن برنامه هایی است که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های مزاحم بر روی سیستم می باشد. این ممکن است به رایانه شما کم کردن سرعت با تغییر مسیر و نمایش تبلیغات آزار دهنده شروع. همین دلیل است که شما باید به دنبال دستورالعمل که پایین زیر داده می شود و تعمیر رایانه در حال حاضر.دانلود ابزار حذفبرای حذف PepperZip

حذف PepperZip نرم افزار مربوط:

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل
 • به افزودن یا حذف برنامه
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 • لغو نصب برنامه بر روی
 • راست کلیک بر روی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم
 • عزل را انتخاب کنید

ویندوز 8

 • شیر پیروزی + تحقیق، تایپ در ‘کنترل’ و تأیید را کلیک کنید
 • برای حذف برنامه برو
 • انتخاب برنامه مشکوک
 • دکمه حذف نصب را کلیک کنید

پاسخ دهید