Perk Redirect Virus حذف

Browser Hijacker

Perk Redirect Virus چیست؟

Perk Redirect Virus hijacker مرورگر است که به اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس نسخه برداری برخی از برنامه های دیگر اضافه شده است. معمولا آن وارد سیستم شما هنگامی که شما از نصب بازیکنان آزاد، سازندگان پی دی اف، و غیره. این برنامه ها اغلب اضافه کردن برنامه های اضافی را به کامپیوتر خود را نشان می دهد و اگر شما هنوز به این مرحله در طول نصب، آنها به کامپیوتر شما به طور خودکار دریافت خواهد شد. هنگامی که داخل Perk Redirect Virus باعث تغییر مسیر متعدد جایگزین آن خود صفحه اصلی و موتور های جستجو به search.perk.com

جوشیدن ادعا کند که به یک برنامه است که شما به امتیاز هنگامی که شما خرید آنلاین و یا فقط در حال دیدن سایت اینترنت کمک می کند و سپس امتیاز خود را تبدیل به کارت هدیه یا حتی پول. نرم افزار توسط آزمایشگاه های Jutera طراحی شده است و توسط Blekko شده. با وجود همه وعده های خوب که می شود این برنامه عمدتا به کامپیوتر با استفاده از روش های ناعادلانه و به همین دلیل آن را به عنوان نرم افزار ناخواسته فهرست توجه.

Perk Redirect Virus 300x130 Perk Redirect Virus حذف

چگونه کار Perk Redirect Virus؟

Perk Redirect Virus رایانه خود را به طور مستقیم آسیب. عمدتا باعث تاییدیه به برخی از وب سایت های تحت حمایت و search.perk.com. همانگونه که قبلا ذکر آن شما صفحه اصلی و موتور های جستجو بدون اجازه شما تغییر می کند. شما درک این فعالیت ها کار خود را بسیار مشکل تر را که: آن وقت خود را مصرف و به عنوان شما سیستم خود را بدون عاطفى کاری نمی تواند بسیار آزار دهنده می شود. شما همچنین باید بدانید که Perk Redirect Virus می تواند هدایت به برخی از وب سایت های آلوده که در آن شما دسترسی به برنامه های مخرب برای نفوذ به سیستم شما می دهد.

Perk Redirect Virus حذف

Perk Redirect Virus بلافاصله پس از تشخیص آن اثری بر روی کامپیوتر خود حذف کنید. پس از حذف تمام نوشته های آن برای رفع تنظیمات مرورگر خود را فراموش نکنید که دستی. به منظور حذف این hijacker مرورگر, رفتن به شروع -> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در منطقه برنامه کلیک کنید. به دنبال هر گونه قطعات Perk Redirect Virus در لیست برنامه ها و آنها را حذف کنید. بسته به چه مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

تغییر مسیر خود را گرفتن Rmove از اینترنت اکسپلورر:

-باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.’
–انتخاب ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و همه چیز مربوط به Perk Redirect Virus از لیست حذف کنید.
-انتخاب ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
-”ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

تغییر مسیر خود را گرفتن Rmove از فایرفاکس :

-باز موزیلا فایرفاکس، “ابزار” “افزودنی”.
–انتخاب “پسوند” Perk Redirect Virus و “حذف برنامه” کلیک کنید.
-برو “ابزار” ‘گزینه’. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

تغییر مسیر خود را گرفتن Rmove از کروم گوگل :

-بر روی آیکون سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم’، کلیک کنید را انتخاب کنید ‘گزینه’.

-’پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.’گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

شما نیز به اسکن رایانه شما با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter توصیه می شود. فراموش نکنید که این به روز رسانی به آخرین نسخه آن را تضمین که همه تهدیدها می خواهد رفت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Perk Redirect Virus

پاسخ دهید