حذف PicColor Ads

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف PicColor

اگر مرورگر وب خود را نمایش می دهد تن اعلان ‘تبلیغات توسط PicColor’، آن است که احتمال دارد که سیستم خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ربوده شده است. با توجه به این واقعیت است که این عدد با استفاده از روش مشکوک ارتشاح, آن همچنین به عنوان برنامه های ناخواسته (توله سگ) خوانده شده است. پس از نصب، آن را پیاده سازی فعالیت های مختلف است که شما ممکن است آگاه باشند.

آن را در هر یک از مرورگرهای وب، از جمله Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer، و فصل down و ممکن است شروع به ردیابی فعالیت های مرور خود را از همان ابتدا. آن اطلاعات شخصی قابل شناسایی را جمع; با این حال، اطمینان حاصل کنید که صفحات شما خود منطقه جغرافیایی تقریبی، آی پی آدرس، نوع مرورگر، منطقه زمان، سیستم عامل و اطلاعات مشابه ردیابی و با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شود. متاسفانه هرگز دیگر اطلاعات انباشته شده و چه سوم احزاب قادر به رسیدن به آن می توانید مطمئن باشید.

PicColor  حذف PicColor Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف PicColor Ads

علاوه بر این، حتی اگر PicColor ظاهرا مفید خدمات ارائه می دهد, آن به احتمال زیاد است که طراحی شده برای هدف دیگر مراقب باشید. این نرم افزار مشکوک ممکن است شروع به نمایش تن از تبلیغات است که به طور معمول به عنوان “طراحی شده توسط PicColor’، ‘آگهی توسط PicColor’ مشخص شده یا ‘برای شما به ارمغان PicColor برای هدایت شما به وب سایت های شخص ثالث و افزایش پیج رنک خود و یا فروش آورده’. در بدترین سناریو، شما به بازدید از وب سایت نا امن فریب ممکن است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از تغییر مسیر PicColor به صفحات وب که شامل ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دیگری، بنابراین، برنامه ها و یا حتی نرم افزارهای مخرب، که بالقوه ناخواسته این تبلیغات اجتناب از کلیک کردن.

چگونه PicColor می ربودن به کامپیوتر من?

PicColor ممکن است به بسیاری از برنامه های کاربردی رایگان یکپارچه و سفر با اخبار و sharewares مانند مختلف دانلود مدیران نوار ابزار مبدل های ویدئویی و غيره همراه است. این نرم افزار گفته می شود یک کلون از Buy4Less، GoSaveNow، پس انداز خرک، SpeedSave و بسیاری دیگر. همانطور که ما که قبلا ذکر, چنین و برنامه های مشابه نیست برای خوب کاربران، اما به منظور پول برای اشخاص ثالث را توزیع می شوند. بنابراین، انواع روش های فریبنده توزیع به منظور گسترش چنین برنامه های ناخواسته به طور گسترده ای استخدام شده اند. به آنها اجازه می دهد تبلیغات را به رایگان نرم افزار یکپارچه سازی و توزیع آنها در کنار توسعه دهندگان برنامه های رایگان دریافت پول از اشخاص ثالث. مهم نیست که چه منبع دانلود شما می رویم به استفاده از, شما ممکن است پایان تا نصب PicColor یا هر برنامه دیگر ناخواسته اگر ترجیح می دهید نصب سریع توسط به سادگی کلیک کردن بر روی دکمه بعدی. همین دلیل است که شما باید در حین نصب برنامه های رایگان بسیار شود. ما توصیه نمی انتخاب حالت نصب توصیه می شود که مربوط به برنامه های افزودنی مرورگر افزودنی فایرفاکس افزونه ها و نوار ابزار است که همراه با این برنامه شما می خواهید را پنهان می کند. انتخاب گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب در این مورد ممکن است کمک کند. چون آن همه کادر که گزاره برای تغییر صفحه اصلی، موتور جستجو، نصب فرمت plu فهم یا افزودنی ممکن است شامل افشا این گزینه نصب زمان بیشتری نیاز دارد. در نتیجه، شما به راحتی چنین افت ممکن است و گزینه های مشابه و نصب برنامه است که شما نیاز دارید بدون برنامه های اضافی. اگر شما افزودنی PicColor یا سخت مشابه در سیستم خود را تشخیص داده اند، نه کمر زمان انجام و بلافاصله آن را حذف کنید. هر چه زودتر شما از شر آن، کاهش شانس است که دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا حتی مخرب داخل کامپیوتر شما است.

چگونه به حذف PicColor

خوشبختانه، این مشکل PicColor را از سیستم حذف است. که باید گام به گام راهنمای زیر را دنبال و انجام هر مرحله در جهت راست. شما نیز می توانید کامپیوتر خود را با معتبر ضد جاسوس اسکن و این نوع سخت برنامه به طور خودکار حذف.

شما PicColor حذف می تواند به طور خودکار با کمک SpyHunter. زیرا آنها به راحتی حذف بالقوه به آنها ناخواسته برنامه ها و ویروس ها با تمام فایل ها و رجیستری که مرتبط با این نرم افزار توصیه می کنیم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PicColor Ads

پاسخ دهید