حذف Picexa

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Picexa

Picexa در طبقه بندی شده به عنوان برنامه های ناخواسته است که سیستم خود را خود خسته شده اید می توانید وارد کنید. سایت رسمی که در آن آن است به عنوان موتور تصویر جدید است که می تواند افزایش سرعت نمایش, بهینه سازی تصاویر طولانی ترویج است دکو رابط دانلود، و غیره. همچنین در این سایت که نرم افزار می تواند پشتیبانی فرمت های تصویر 67 از جمله چنین قالب های تخصصی به عنوان مواد خام PSD آمده است. اگر این ابزار بسیار مفید می باشد، یک سؤالی پیش میآید چرا از آن است که غیر ممکن است برای آن را از صفحه رسمی آن دانلود است؟

کلیک بر روی دکمه دانلود در حال حاضر نیست در هر چیزی منجر شود. این دقیقا همان است که چرا Picexa به عنوان توله سگ طبقه بندی شده است: آن را توزیع شده با استفاده از بسته های نرم افزاری نرم افزار رایگان می شود. که هرگز نشانه خوبی است. ما پیشنهاد می کنیم که شما خاتمه Picexa به محض این که شما می توانید.

picexa  حذف Picexa

دانلود ابزار حذفبرای حذف Picexa

Picexa چگونه کار می کند؟

Picexa توسط تایوان شویی مو، اعظم فناوری محدود, توسعه یافته است که برای ایجاد چنین برنامه های مضر به عنوان Qone8، به علاوه Omiga، Winzipper و بدنام. نکته اصلی مربوط در مورد این نرم افزار روش توزیع خود آن در حال حاضر ذکر شده است. سفر برنامه همراه با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه. اغلب همراه با نرم افزار ناخواسته مانند هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر است. Picexa آمد با SuperWeb ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، BoBrowser، کامپیوتر بهینه سازی نرم افزار و نرم افزار های بی فایده دیگر شناخته شده است. است که چرا شما همیشه باید مراقب باشید با برنامه های رایگان است که شما را از نرم افزار شخص ثالث میزبانی وب سایت های دانلود. مطمئن شوید شما حالت نصب پیشرفته را انتخاب کنید, بررسی هر مرحله از ویزارد و رد همه اضافی ارائه می دهد.

یک بار Picexa کامپیوتر خود را وارد، آن شروع یک فرآیند به نام ‘Picexasvc.exe’ در حال اجرا. برنامه کاربردی قادر به اتصال به اینترنت و برقراری ارتباط با سرور از راه دور بدون اجازه شما است. آن می توانید اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را جمع آوری. بدتر از آن، برنامه تروا کیف یا دیگر تهدیدات مخرب بر روی کامپیوتر خود نصب کند. اگر شما به می خواهید مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد، شما باید Picexa را حذف کنید.

چگونه برای حذف Picexa از کامپیوتر من?

اگر شما می خواهید برای بهبود سطح امنیت سایبر خود شما از Picexa و دیگر برنامه های ناخواسته که شما نصب شده خلاص باید. از آنجا که بیش از احتمال دارد که عفونت های دیگر در سیستم خود دارید، توصیه می کنیم که شما استفاده از ابزار حذف تروجان به منظور از بین بردن Picexa همراه با آنها. ابزار اسکن کامپیوتر شما و همه تهدیدات احتمالی را شناسایی خواهد کرد. طوری که شما می توانید رفتن به استفاده از کامپیوتر خود بدون وقفه غیر ضروری آن Picexa و عفونت های دیگر حذف خواهد کرد. ضد تروجان نیز شما را با حفاظت پیشگیرانه در زمان واقعی ارائه. متناوبا، شما می توانید Picexa از طریق کنترل پنل با استفاده از دستورالعمل های زیر را حذف.

Picexa به صورت دستی حذف کنید

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Picexa →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Picexa پاک

ویندوز 8

  • حذف جستجو (برنده + س) → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Picexa

دانلود ابزار حذفبرای حذف Picexa

پاسخ دهید