حذف PicRec

دسته‌بندی نشده

PicRec چیست؟

PicRec برنامه پشتیبانی از تبلیغات است که شما ارائه با پاپ آپ و آگهی های مختلف است. نرم افزار به عنوان یک ابزار است که می تواند کمک به یک شی در یک عکس را شناسایی و سپس جستجو برای آن تبلیغ می شود. اگر شما نرم افزار نصب شده، متاسفانه، شما نیز آن است که برای پر کردن مرورگر شما با آگهی باید بدانید. PicRec همراه با دیگر نرم افزار رایگان می آید.

یک بار در سیستم، گسترش به مرورگر خود نام پیش فرض فرمت 1.0 نصب آن. بعضی از تبلیغات ممکن است برچسب ‘آگهی توسط PicRec’، ممکن است برخی، اما همه آنها متعلق به نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. اگر می خواهید برای رفتن به مرور وب امن و بدون وقفه به زودی به عنوان شما می توانید شما PicRec باید حذف.

PicRec  حذف PicRec

دانلود ابزار حذفبرای حذف PicRec

PicRec چگونه کار می کند؟

هدف اصلی PicRec به ترویج وب سایت حامیان خود است. این برنامه بسیار بیش از آن نمی کند. صفحه وب که بازدید می کنید مهم نیست, شما هنوز هم در معرض به تجاری داده باشد. Adverts مطلقا هیچ چیز مشترکی با سایت شما ممکن است. علاوه بر این، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ممکن است غیرقابل اعتماد داده ها نمایش داده و کلیک بر روی آن در همه هزینه باید اجتناب شود. آگهی های جعلی شما ممکن است منجر به سایت خراب شده که در آن شما می تواند کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب و یا آلوده قربانی بار مشاهده شده است تا برخی از کلاهبرداری آنلاین. تا زمانی که شما PicRec به خاتمه دادن باید از تمام محتویات بازرگانی باقی بماند.

دلیل آن نیز خود غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری برای خلاص شدن از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به اسرع وقت، مهم است. آن آهنگ کوکی ها و سابقه مرور شما را ثبت. این است که برای شخصی سازی تبلیغات شما انجام می شود. علاوه بر این، نرم افزار اتصال اینترنت خود را بدن افت می کند. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه در آینده، شما باید توجه بیشتری در نصب نرم افزار و شاخه پرداخت.

چگونه برای حذف PicRec از کامپیوتر من?

شما می توانید PicRec از سیستم شما در هیچ زمان بین بردن. همه شما باید انجام دهید نصب ابزار حذف تروجان است. برنامه ضد تروجان می تواند شما را با حفاظت کامل سیستم ارائه و حذف PicRec نیز به عنوان دیگر تهدید ممکن است بدون هیچ گونه مشکل. با نرم افزار قابل اعتماد شما خواهد بود قادر بلوک غیر مجاز تغییرات به مرورگر خود و سپر سیستم خود را از عفونت های مختلف مبتنی بر اینترنت است. آن است، با این حال، نیز ممکن است به PicRec از رایانه خود حذف دستی. اگر شما می خواهید برای تکمیل دستي، باید دستورالعمل های ارائه شده در زیر را دنبال کنید. پس از آن، شما اسکنر تروجان برای بررسی اینکه آیا برنامه با موفقیت حذف شد استفاده کنید.

راهنمایی در مورد حذف PicRec

حذف PicRec از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

پاک کردن PicRec از ویندوز 8

  • پیروزی + C تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • در PicRec راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

حذف PicRec از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • سخت را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PicRec

پاسخ دهید