حذف PicRec

دسته‌بندی نشده

PicRec حذف دستورالعمل–چگونه برای حذف?

اگر تبلیغاتی مختلف با برچسب “PicRec تبلیغات توسط” مشاهده می کنند آن است که بسیار محتمل است که نرم افزار PicRec بر روی سیستم شما نصب شده است. که آن خودتان انجام داده اید ممکن است یا ممکن است آن را بر روی کامپیوتر شما بدون اجازه شما slithered است. PicRec خود را توسط شرکت PicRec منتشر شده و ادعا می کند که قادر به شناسایی اشیاء در تصویر به طور خودکار و به جستجو برای آنها شما اجازه. همانطور که می بینید، این برنامه بسیار مفید در نگاه اول به نظر می رسد؛ با این حال، بهتر است برای نگه داشتن آن بر روی سیستم به دلیل آن ممکن است باعث شود شما نیست زحمت.

Ads By PicRec حذف PicRec

متخصصان دولت 2-removevirus.com است که شما می توانید سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده ممکن است اگر شما اجازه دهید این برنامه اقامت را بر روی کامپیوتر شما. البته از شما کسی تصمیم می گیرد چه باید بکنید با این نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات است. با این حال، ما اعتقاد داریم که این امر می تواند باهوش PicRec به طور کامل حذف کنید. اگر شما این کار، شما قادر خواهید بود برای خلاص شدن از شر تبلیغات توسط PicRec نیز هست.محققان 2 removevirus.com PicRec را در آزمایشگاه خود آزمایش می کند و متوجه شدم که این نرم افزار قطعا آگهی پس از نصب بر روی کامپیوتر شما ایجاد خواهد کرد. متاسفانه، تبلیغات توسط PicRec هستند بسیار سرزده، که بدان معنی است که آنها نه مرور وب آزادانه اجازه ممکن است. علاوه بر این، امکان چون برنامه PicRec مسئول در هر راه که تبلیغات توسط PicRec شما به وب سایت های پر از نرم افزارهای مخرب مسیر خواهد شد وجود دارد. آن دیده می شود، این جای خطرناک برای نگه داشتن این نرم افزار نامطلوب در سیستم است. بنابراین، شما آن اسرع باید حذف.

PicRec.com سایت رسمی PicRec است; با این حال، شما قادر به دانلود این نرم افزار از آنجا نخواهد. بنابراین، آن است پیشنهاد بود که این درخواست نامطلوب می آید همراه با برنامه های دیگر. علاوه بر این، این که کاربران با کلیک کردن روی تبلیغات است که به صورت جاوا و فلش و انواع دیگر از به روز رسانی ارائه دانلود آن ممکن است یافت شده است. متاسفانه، این تبلیغات جعلی هستند و کاربران کامپیوتر فقط دانلود دسته نرم افزار نامطلوب پس از کلیک بر روی آنها. به منظور نرم افزار نامطلوب در آینده، ما به شما توصیه به remover مخرب قابل اعتماد به دست آوردن و سپس نگه داشتن آن اجتناب از همه زمان را فعال کنید.هنوز هم ممکن است به حذف آن را از طریق کنترل پنل است حتی اگر PicRec طبقه بندی به عنوان نرم افزار مخرب; بنابراین، شما نه باید این روند برای دیگر تعویق. دستورالعمل قرار داده شده در زیر این مقاله کمک خواهد کرد که شما را به خلاص شدن از شر این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و از بین بردن تبلیغات توسط PicRec. با این حال، شما همچنین باید به خاطر داشته باشید که ممکن است دیگر برنامه های نامطلوب، در سیستم خود را مخفی نگه دارید.

چگونه به خلاص شدن از شر تبلیغات توسط PicRec

ویندوز ایکس پی

  1. کلیک کنید شروع را فشار دهید.صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
  2. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
  3. انتخاب نرم افزار مشکوک.کلیک کنید دکمه حذف .

ویندوز 7 و ویستا

  1. باز کردن منوی شروع .صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
  2. حذف یک برنامهکلیک کنید.راست کلیک بر روی PicRec.حذفرا کلیک کنید.

ویندوز 8

  1. شیر کلید Windows.شروع به تایپ کردن کنترل پنل.
  2. Sمنتخب آن است.حذف یک برنامهکلیک کنید.
  3. پیدا کردن e softwar نامطلوبدر لیست.
  4. آن را انتخاب کنید و سپس کلیک کنید پاک.

محققان 2 removevirus.com یافت داده اند که یک پوشه با برخی از پرونده ها نیست پس از حذف دستی PicRec حذف خواهد شد. اگرچه تبلیغات توسط PicRec شما دیگر را خسته خواهد شد، هنوز هم از بین بردن این سخت کاملا توصیه می کنیم. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که سیستم اسکن با اسکنر antimalware قابل اعتماد، به عنوان مثال، SpyHunter.دانلود ابزار حذفبرای حذف PicRec

پاسخ دهید