حذف Pirrit

دسته‌بندی نشده

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم.گزارش حذف Pirrit

آیا شما تبلیغات مختلف و حتی نمی تواند درک آنچه آنها را تولید می کند؟ شما باید بدانید آن است که بسیار محتمل است که Pirrit بر روی کامپیوتر خود دارید. این نرم افزار به آنها عمدتا مسئول برای تبلیغات مختلف است که شما ممکن است در وب سایت های مختلف، از جمله google.com و پیوست، اما نه محدود است. از آنجا که این ویژگی Pirrit نامیده می شود یک برنامه تبلیغاتی پشتیبانی. ما توصیه نمی نگه داشتن آن بر روی سیستم شما چون شما قادر به مرور در اینترنت آزادانه با همه اکثر محبوب مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم از جمله سازگار است. دیگر اشکالاتی چند مربوط به آن وجود دارد; بنابراین، شما Pirrit از رایانه اسرع باید حذف.

اگرچه اعمال Pirrit به عنوان ابزار قانونی است که به شما نشان می دهد پیشنهادات مربوط به کلمات کلیدی که شما را در کادر جستجو وارد کنید و نتیجه شما اجازه می دهد سریع تر گشت و گذار، زیرا تبلیغات است که نمایش آن در طیف وسیعی از وب سایت ها ممکن است باعث آسیب رساندن به امنیت کامپیوتر شما شما به آن اعتماد باید. این آگهی فعال در کامپیوتر از آن دسته از کاربرانی که در ایتالیا و جنوب اروپا زندگی هستند. با این حال، آن اگر محل متفاوت است که شما نمی آگهی های مختلف را ببینید معنا نیست. اگر شما بر روی سیستم شما Pirrit بنابراین شما احتمالا قادر به جلوگیری از تبلیغات مختلف کوپن و سایر پیام ها حمایت نخواهد. اگر شما می خواهید برای حفظ کامپیوتر شما محافظت شده نیست آنها را در هر مورد روی. Pirrit خود را مسئول این لینک های شخص ثالث نیست. بنابراین, امکان که شما ملاقات نرم افزار مخرب باقی مانده است. این یکی از دلایل اصلی که چرا ما نشان می دهد که شما Pirrit از رایانه شما حذف شده است.

عنوان آگهی های مختلف برای شما مبتنی بر عبارت های جستجوی شما نمایش داده می شود، شما باید بدانید که اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را جمع آوری شده است. اگر شما خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی است که می تواند در suggestor وب سایت رسمی آن یافت می شود.Pirrit. com، شما متوجه خواهد شد که در آن ممکن است جمع آوری اطلاعات درباره سابقه مرور خود و خدمات آنلاین است که شما استفاده کنید. این اطلاعات جمع آوری شده است به منظور بهبود خدمات و ارائه شما با تبلیغات است که خواهد شد مورد علاقه شما بیشتر. شما کاملا در برابر چنین مجموعه اطلاعات غیر شخصی قابل شناسایی است؟ اگر چنین است، شما باید به Pirrit کاملا از سیستم خود حذف کنید. آن را به عنوان یک قطعه بی فایده نرم افزار، شما آن را از دست نمی.

شما می توانید حذف Pirrit با استفاده از دستورالعمل های ما را برای شما در زیر ارائه شده اند; با این حال، شما هنوز هم کامپیوتر خود را با ابزار antimalware قابل اعتماد، به عنوان مثال، SpyHunter زیرا برخی از پرونده ها را نمی توان حذف دستی و یک امکان که شما اقدامات مختلف مزاحم برخورد هنوز وجود دارد اسکن باید.

حذف Pirrit

اینترنت اکسپلورر

 1. راه اندازی مرورگر و سپس Alt + T را همزمان فشار دهید.
 2. افزودنی های مدیریت را از منوی ” ابزار ” انتخاب کنید.
 3. نوار ابزارها و پسوندها تحت انواع افزودنیرا انتخاب کنید.
 4. را انتخاب کنید فرمت که شما می خواهید پاک کنید و سپس دکمه غیر فعال کردن کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. باز خود را مرورگر و سپس فشار دادن Ctrl + Shift + A.
 2. پسوندهای منوی که شما را در سمت چپ را انتخاب کنید.
 3. فرمت ناخواسته در لیست پیدا کنید و سپس دکمه حذف کلیک کنید.

گوگل کروم

 1. راه اندازی مرورگر و شیر Alt + F.
 2. وقتی منو باز می شود، ابزار را انتخاب کنید و سپس به پسوند.
 3. انتخاب فرمت مربوط به Pirrit و سپس سطل زباله دکمهرا کلیک کنید.
 4. حذف دکمه تایید حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pirrit

پاسخ دهید