حذف PirritSuggestor

دسته‌بندی نشده

PirritSuggestor چیست؟

PirritSuggestor برنامه ای است که به عنوان یک افزونه مرورگر است که کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در زمان در حالی که جستجو برای چیز آنلاین و فراهم کردن شما با نتایج بهبود ترویج است. که ممکن است صدای بسیار خوب، اما متاسفانه به دور از حقیقت است. PirritSuggestor است چیزی بیش از یک برنامه تبلیغاتی مزاحم شما فراهم می کند که با کاملا بی فایده است و در برخی موارد حتی اطلاعات غلط است. برنامه پشتیبانی از آگهی معمولا همراه با نرم افزار آمده و سازگار با تمام مرورگرهای اینترنتی.

هیچ دلیلی برای شما به نگه داشتن سخت بر روی کامپیوتر شما و است که چرا ما توصیه می کنیم شما را به حذف PirritSuggestor از سیستم کامپیوتر شما وجود دارد.

PirritSuggestor چگونه کار می کند؟

PirritSuggestor با این نسخهها کار در روشی مشابه به برنامه های تبلیغی دیگر مانند Yula Feven Offerswizard و بیشتر. هنگامی که آن را وارد سیستم های کامپیوتری خود شما قادر به استفاده از هر یک از مرورگرهای خود را بدون دائما قطع توسط پاپ آپ، آگهی ها، تبلیغات، لینک ها و حمایت. این برنامه همچنین به صفحات مختلف تغییر مسیر ممکن است. تمام این فعالیت های ناخواسته به آهسته اینترنت شما و در نهایت سرعت سیستم شما خواهد شد. چه بدتر, با این حال، ارائه آگهی شما صفحات خراب شده که در آن شما به دانلود نرم افزارهای مخرب بود فریب می تواند ممکن است منجر به. از صفحات غیر رسمی و مشکوک نیست شما باید نرم افزار را دانلود کنید. همچنین، ما ورود هر قرعه کشی و یا تکمیل نظرسنجی آنلاین ارائه شده به عنوان کسانی که ممکن است فقط ترفندها برای به دست آوردن اطلاعات خصوصی خود را به شما توسط PirritSuggestor توصیه نمی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PirritSuggestor

pirrit حذف PirritSuggestor

PirritSuggestor همچنین کوکی ها برای ردیابی و ضبط چه سایت بازدید می کنید، چه جستجوهای شما را، و غیره شناخته شده است. بنابراین اگر تبلیغات ناگهان شروع به شبیه به چیزی است که شما ممکن است علاقه مند در شگفت زده نباشد. اطلاعات جمع آوری شده به آنها را برای شما مفید به نظر می رسد. آن نیز می تواند به شخص ثالث فروخته شود. اگر شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خصوصی خود را با هر کسی و به کامپیوتر خود را به خطرات امنیتی غیر ضروری شما باید PirritSuggestor را از سیستم خود حذف کنید.

چگونه به حذف PirritSuggestor است؟

برای از بین بردن PirritSuggestor از کامپیوتر شما شما می توانید یکی از دو گزینه زیر استفاده کنید. راه حل قابل اعتماد تر به حذف PirritSuggestor است را به استفاده از ابزار حذف تروجان قدرتمند. برنامه امنیت کامپیوتر خود را اسکن، تشخیص تهدید و خاتمه PirritSuggestor. آن نیز اطمینان حاصل کنید که سیستم شما باقی می ماند توسط حفاظت از آن را از برنامه های ناخواسته مشابه تمیز و امن است. گزینه دوم این است که PirritSuggestor را به صورت دستی پاک کنید. اگر این گزینه را انتخاب می کنید شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید. ما همچنین توصیه برای بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را پس از برداشتن کامل است.

حذف PirritSuggestor

حذف PirritSuggestor از ویندوز ایکس پی

شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها -> PirritSuggestor -> حذف

پاک کردن PirritSuggestor از ویندوز 7 و ویستا

شروع -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه PirritSuggestor -> حذف

خلاص شدن از شر PirritSuggestor از ویندوز 8

جستجو -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه PirritSuggestor -> حذف

تنظیم مجدد مرورگر

تنظیم مجدد Internet Explorer

Alt + T -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

به اطلاعات عیب یابی alt + H -> -> تنظیم مجدد Firefox–> بازنشاندن Firefox–> پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

Alt + F–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PirritSuggestor

پاسخ دهید