حذف PitiSoft.com

Browser Hijacker

PitiSoft.com دیگر بازاریابی پلت فرم، که ممکن است باعث تبلیغات بازشو مستمر بنر تبلیغات بازشو و اعلان های مشابه بر روی کامپیوتر شما است. به طور معمول، این تبلیغات نگه داشتن در این موضوع روی صفحه نمایش ظاهر که مرورگر، اینترنت اکسپلورر گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس توسط کاربر استفاده می شود. اگر PitiSoft.com نفوذ دستگاه شما وجود دارد امکان بزرگ که شما را با ضرب المثل است که نگه داشتن آن را بر روی سیستم درد کل موافقم.

به منظور اجتناب از تغییر مسیر مرورگر برای وب سایت های نا آشنا، سیستم کند فراز و مسائل مشابه شما باید PitiSoft.com را از سیستم خود حذف کنید. افزایش درآمد تبلیغات و فروش برای اشخاص ثالث که آن را به دنبال تنها چیزی – حتما.

چگونه نفوذ PitiSoft.com می توان کامپیوتر من?

شما می توانید بگویید که این برنامه رایانه نفوذ به زودی به عنوان شما شروع به دیدن تبلیغات PitiSoft.com. به منظور جلوگیری از دانلود این برنامه ها بر روی کامپیوتر شما، شما باید جلوگیری از برنامه های جریان ویدئو، مدیران دانلود یا پی دی اف سازندگان. در زمان نگارش آن را با کمک 1ClickDownload، Superfish، Yontoo و FBPhotoZoom گسترش یافته است. با این حال، اگر شما واقعا نیاز چنین برنامه بر روی کامپیوتر شما، شما باید توجه بیشتری به روند نصب و راه اندازی آن پرداخت. به طور معمول، شما باید تیک ها است که می گوید که شما تایید PitiSoft.com را بر روی سیستم نصب کنید. اگر فکر می کنید که این برنامه داخل کامپیوتر شما است زیرا شما به دیدن آن آگهی شما باید بدون اتلاف زمان و این نهاد را از سیستم حذف می کند.

چگونه برای حذف PitiSoft.com

برای حذف تبلیغات PitiSoft.com، این راهنما را دنبال کنید:

 • حذف PitiSoft از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/عزل برنامه دنبال PitiSoft.com، 1ClickDownload، Superfish، Yontoo، FBPhotoZoom و دیگر تازگی برنامه های کاربردی رایگان نصب و عزل آنها.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 • PitiSoft حذف از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, را انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”.
 2. اینجا دنبال DP1815 LyricsSay-1، LyricXeeker پلاس HD 1.3، BetterSurf، LyricsGet، PassShow، LyricsBuddy-1، AlLyrics، ElectroLyrics 1 a2zLyrics 1 Feven 1.8 Websteroids ScorpionSaver HD-Plus 3.5 و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
 • سرانجام, اسکن کامپیوتر خود را با انتشار ضد نرم افزارهای جاسوسی برای اطمینان حاصل کنید که رایانه خود را کاملا امن است. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter

دانلود ابزار حذفبرای حذف PitiSoft.com

پاسخ دهید