حذف Play now Radio Ads

دسته‌بندی نشده

Play now Radio Ads چیست؟

اگر شما Play now Radio Ads، شما باید نصب یک افزونه مرورگر نام بازی در حال حاضر رادیو که به رادیو یا موسیقی است که 100 ٪ رایگان و قانونی آگهی است. برنامه Montiera فن آوری های با مسئولیت محدود شرکت مسئول برای برنامه های ناخواسته مختلف شوخ طبعی فروشگاه Bueno جستجو Wizebar و بیشتر ایجاد شده است.

بازی در حال حاضر به عنوان برنامه کاربردی شما را فراهم می کند با محتوای ثالث رادیو نیز می تواند به این گروه اضافه شود. برنامه می تواند در صفحه وب رسمی آن دریافت می شود و یا شما می توانید آن را همراه با دیگر نرم افزار رایگان به دست آوردن. راه هر کدام اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Play now Radio Ads، شما آن را کردم شما باید برنامه را حذف کنید.

playnow radio ads حذف Play now Radio Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Play now Radio Ads

چگونه در حال حاضر کار رادیو بازی می کند؟

اگر بازی را دانلود کرده باشید حالا رادیو از شخص ثالث فایل سایت میزبانی وب شما نیز دیگر برنامه های ناخواسته مانند DealPly, JollyWallet, Offersbar, Superfish و غيره به دست آورد ممکن است. شما باید آن را نیز حذف کنید. بازی در حال حاضر رادیو به عنوان یک ابزار مفید ارائه شده است ممکن است، اما در واقع هدف اصلی نرم افزار این است که سود از کاربران کامپیوتر شکی به آن نداریم. این ارائه به شما با تبلیغات پاپ آپ، آگهی ها و لینک های که با برچسب “paybyads” یا “تبلیغات توسط بازی در حال حاضر رادیو” حمایت. هنگامی که شما بر روی این آگهی کلیک کنید، شما ترافیک صفحه وب خاصی که چگونه توسعه دهندگان این برنامه کسب درآمد تولید. علاوه بر این، بازی در حال حاضر رادیو نیز جزئیات مرور خصوصی خود را مانند چه صفحاتی که شما بازدید می کنید یا چه جستجوهای شما همچنین اطلاعات مانند آی پی شما آدرس، موقعیت جغرافیایی و جمع آوری. این برخی از نگرانی های حریم خصوصی جدی می برد.

مسائل مربوط به حریم خصوصی مشکلات تنها است که با Play now Radio Ads نیست. مطالب شما با معرفی شده اند ممکن است امن. اگر شما روی یک لینک خراب کلیک کنید شما شما سیستم با بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی آلوده می تواند. شما نیز با آگهی های تبلیغاتی برای برنامه های جعلی مثل ابزار بهینه سازی, نرم افزار به روز رسانی, کدک های ویدئویی و غيره ارائه شود می تواند. شما کامپیوتر خود را به چنین ریسک امنیتی را افشا کنند. است که چرا ما توصیه می کنیم شما Play now Radio Ads به خاتمه دادن.

چگونه به حذف Play now Radio Ads

قبل از اینکه برای از بین بردن Play now Radio Ads شما نیاز به حذف adware برنامه آنها را به عهده عنوان آن ذکر شده است. توصیه می کنیم برای دانلود و نصب ابزار حذف تروجان است که به شناسایی تمام برنامه های ناخواسته و Play now Radio Ads همراه با آنها را حذف کنید. به عنوان توابع آن نیز به عنوان ابزار پیشگیری از بدافزارها ضد مخرب که کامپیوتر شما باقی می ماند در آینده تمیز و محافظت حاصل کنید. اگر با این حال، می خواهید پاک کنید Play now Radio Ads دستی شما که توسط دستورالعمل های زیر انجام دهید. نگه دارید در ذهن اگر برنامه های تبلیغی دیگر موجود بر روی سیستم شما هستند که شما آنها را نیز باید حذف.

حذف Play now Radio Ads

ویندوز ایکس پی

  • شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها–> بازی در حال حاضر رادیو -> حذف

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه–> بازی در حال حاضر رادیو -> حذف

ویندوز 8

  • جستجو (برنده + S) -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه–> بازی در حال حاضر رادیو -> حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Play now Radio Ads

پاسخ دهید