Please fill in the survey in order to close this application حذف

Malware

چه شده است Please fill in the survey in order to close this application – Ukash ویروس

‘ هشدار! Please fill in the survey in order to close this application “ اطلاع رسانی جعلی، که بخشی در توزیع ransomware ویروس ها است. این کلاهبرداری ها اطراف گسترش نگه داشتن و فریب کاربران کامپیوتر به تفکر که آنها را یک مشکل جدی با برخی از مقامات دولتی مانند پلیس، واحد e-جرم یا حتی اف بی آی. به محض دریافت آنها را داخل سیستم، آنها بلوک دسکتاپ کامپیوتر و یک هشدار بزرگ، قابل اعتماد به دنبال که گزارش مورد مختلف الکترونیکی جرایم شناسایی نشان می دهد. این کلاهبرداری ها به طور معمول مورد استفاده از حق کپی رایت مطالب و مشابه جنایات گزارش و علاوه بر این به پرداخت جریمه نقدی برای آن بپرسید. به منظور اجتناب از چنین ویروس، شما باید همه تبلیغات پاپ آپ است که شما برای شرکت در نظرسنجی فشار را نادیده گرفت. در صورت مشاهده چنین هشدار فقط آن را بدون تلاش برای ‘باز’ هشدار بررسی و اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار معتبر کلیک کنید.

چگونه من با “Please fill in the survey in order to close this application” آلوده می تواند?

شما می توانید مورد حمله توسط “Please fill in the survey in order to close this application” یا ‘لطفا کامل بررسی سریع برای ادامه’ هشدار هنگام بازدید از سایت های غیر قانونی و بالقوه پرخطر. اینگونه سایت ها معمولا برای توزیع نرم افزار رایگان shareware و برنامه های مشابه استفاده می شود. با این حال، آنها نیز با adwares و پنجره های بازشویی که کمک به گسترش ویروس های مختلف پر شود ممکن است. این پیام گمراه کننده می گوید:

لطفا, هرگز سقوط برای این جعلی پاپ آپ، که شما را در یک نظرسنجی در fileice.net را پر کنید و یک کد تأیید صحت را ارائه می دهد. اگر شما هشدار “Please fill in the survey in order to close this application”، از آنجا که شما ممکن است آلوده شدن با ویروس ها جدی تر شما آن را نادیده بگیرد باید.

چگونه برای حذف “Please fill in the survey in order to close this application”

به منظور حذف ویروس “Please fill in the survey in order to close this application”, شما باید برای اجرای یک اسکن کامل سیستم با برنامه معتبر ضد بدافزارها. به عنوان مثال، اسکن کامپیوتر شما با SpyHunter را امتحان کنید. گاهی اوقات این ویروس غیر فعال می کند نرم افزار مشروع، اگر برنامه های خود را غیر فعال می شوند، بنابراین سعی کنید راه اندازی مجدد رایانه شما به حالت ایمن با شبکه اول. فقط راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و به محض این که کامپیوتر شما فعال می شود، شروع به ضربه زدن F8. در حال حاضر حالت ایمن با شبکه گزینه با استفاده از صفحه کلید خود را انتخاب کنید.

اگر این کار نمی کند، این مراحل را دنبال کنید: removal instructions en Please fill in the survey in order to close this application حذف

پاسخ دهید