حذف PlumoWeb

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف PlumoWeb

بر خلاف باور برخی از کاربران فکر که PlumoWeb یک افزونه مرورگر مشروع و قابل اعتماد کارشناسان امنیتی شما این نرم افزار سرزده و غیر قابل اطمینان دهم که می توانید. دلیل آن است که تا حدی عمل شده توسط شخص ثالث برنامه معمولا به عنوان برنامه تبلیغات پشتیبانی شناسایی شده است.

همانطور که محققان کشف کرده اند این احزاب وابسته کوکی ردیابی به شما جاسوسی را نصب کنید. چه تر است, برخی از این اشخاص ممکن است مسئول فعالیت دامنه تبلیغات است که سیستم شما را به متصل می شود. اگر حذف PlumoWeb در حال حاضر، روابط به این دامنه ها قطع خواهد شد، مشکوک، مهاجم کوکی ها حذف خواهد شد و صورت بالقوه نامطمئن تبلیغات لازم خواهد شد.

PlumoWeb حذف PlumoWeb

دانلود ابزار حذفبرای حذف PlumoWeb

PlumoWeb توسط SuperWeb LLC طراحی شده و با توجه به ما تحلیلگران مخرب این شرکت به تازگی مورد بررسی Grassmow و BrowsePro و HasBrowse و مشابه برنامه های تبلیغی منتشر کرده است. توصیه می شود که شما حذف این برنامه اگر آنها بر روی کامپیوتر کاهش یافته شده است. چون نصب کننده رسمی غیر فعال شده اند کاربران کامپیوتر نمی نصب این برنامه ها خود را. نصب در PlumoWeb.net به عنوان غیر فعال است. با این وجود، برنامه فعال است و می توانید آن را بر روی سیستم همراه با برنامه های شخص ثالث دریافت. اگر فکر می کنید بدون اجازه نصب شده است حذف PlumoWeb دریغ نکنید. همچنین، بررسی برنامه های که ممکن است همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نصب. اگر این برنامه ها شهرت خوبی ندارند، شما حق دور حذف آنها باید.

اگر می خواهید به حذف PlumoWeb با استفاده از نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب, شما todeal با ردیابی کوکی ها عفونت علاوه بر نصب شده و یا محافظت در برابر تهدیدات مجازی دیگر لازم نیست. قابل انتخاب، ابزار چند منظوره امنیتی و آن PlumoWeb در هیچ زمان حذف خواهد شد. اگر شما نمی خواهید برای سرمایه گذاری پول در امنیت خود را، شما نیاز به انجام دستی حذف. مراحل ذکر شده در زیر نشان می دهد چگونه می توانید نرم افزار اخلال از سیستم های مختلف ویندوز را حذف کنید. شما بازرسی سیستم پس از آن فقط برای اطمینان که شما هنوز هیچ تهدیدی را پشت سر بگذارید مطمئن شوید. اسکنر تروجان قابل استفاده شود.

چگونگی حذف PlumoWeb از ویندوز

PlumoWeb از ویندوز 8 حذف:

 • کلید ویندوز بر روی صفحه کلید برای دسترسی به منوی مترو UI را ضربه بزنید.
 • راست کلیک بر روی پس زمینه برای باز کردن یک پنجره و تمام برنامه را انتخاب کنید.
 • باز کردن کنترل پنل و کلیک کنید در منوی لغو نصب برنامه.
 • برنامه شما می خواهید به حذف و حذف کنید کلیک راست کنید.

از بین بردن PlumoWeb از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

 • برو به نوار وظیفه و آیکون های ویندوز را برای باز کردن منوی شروع را کلیک کنید.
 • باز کردن کنترل پنل و در منوی ظاهر حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • نامطلوب برنامه راست کلیک کنید و حذف آن را حذف کنید.

خاتمه PlumoWeb از ویندوز ایکس پی:

 • حرکت به سمت چپ نوار وظیفه و شروع دکمه منو را کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 • رفتن به تغییر یا حذف برنامه ها و حذف PlumoWeb.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PlumoWeb

پاسخ دهید