PlurPush حذف

دسته‌بندی نشده

PlurPush چیست؟

PlurPush برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که توسط سوپر وب LLC، مسئول چند برنامه های مشابه است که توسعه یافته است. این یک مرورگر پلاگین است که می تواند به اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم اضافه شده است. این برنامه ادعا می کند برای بهبود تجربه را با اضافه کردن ویژگی های مختلف جستجو. برنامه انجمن های منفی است با این حال، کاربران کامپیوتر آن را خیلی مزاحم پیدا.

اول از همه، PlurPush با استفاده از روش های ناعادلانه برای نفوذ به کامپیوتر. آن معمولا بدون اعلام به درستی درباره آن با دانلود رایگان همراه است. معمولا، شما می توانید جلوگیری از آن. شما فقط باید مراحل نصب را دنبال کنید هر زمان که شما برخی از ابزارهای رایگان دانلود و نصب برنامه های اضافی مانند PlurPush رد. در غیر این صورت، آن بسیار شبیه است که آنها به طور خودکار نصب خواهد شد است.

remove plurpush1 PlurPush حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف PlurPush

آن ویروس را نظر گرفته نشده است اما با وجود آن هنوز هم هنوز بسیاری از مشکلات آوردن آن به سیستم شما می توانید. PlurPush می تواند اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را جمع آوری و استفاده از آن برای اهداف بازاریابی. به این ترتیب آن نقض حریم خصوصی شما. همچنین می تواند عملکرد رایانه شما را کند می کند. به محض این که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم داخل می شود به طور کلی، شما به زودی تغییر در سیستم شما متوجه خواهد شد.

چگونه می توانید PlurPush در کامپیوتر شما ظاهر می شود؟

PlurPush از وب سایت های مختلف می توان دریافت. با این حال، شما همچنین باید توجه داشته که این برنامه ممکن است رایانه شما بدون آگاهی خود را نفوذ. در این صورت، آن نزدیک متکی به نهاد و شاخه، و داخل کامپیوتر به عنوان علاوه بر رایگان میشود. به منظور اجتناب از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، شما باید پرداخت توجه بیشتر به فرآیند نصب نرم افزار رایگان. به طور معمول، شما باید روش نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و گزینه agress که با نصب PlurPush را پاک کنید. البته مهم نیست که این پنهان از کاربر وقتی که آن را تلاش می کند به او/مخصوص اوست نفوذ کامپیوتر، به محض این که آن را داخل آن می شود نمایش آن شروع می شود. اگر شما خرید تراشه تبلیغات، شما باید توجه داشته باشید که این ممکن است غیرقابل اعتماد اطلاعات ارائه. ما توصیه می کنیم با استفاده از این برنامه نیست.

چگونه برای حذف PlurPush

اگر Plur Push تبلیغات می بینید و می خواهید به خلاص شدن از شر آنها، این راهنما را دنبال کنید:

1. کلیک بر روی دکمه شروع، انتخاب کنترل پنل
2. بر روی لغو نصب کلیک کنید برنامه. (اضافه کردن/حذف برنامه ها برای ویندوز ایکس پی)
3. جستجو و PlurPush برنامه را از رایانه خود حذف.

علاوه بر این, شما باید افزودنی های آن از هر مرورگر بر روی کامپیوتر خود نصب کرده اید حذف کنید:

IE:

  1. راه اندازی اینترنت اکسپلورر و شیر Alt + T.
  2. پس از دیدن منوی “ابزار” رفتن به افزودنی های مدیریت –>نوارهای ابزارو فرمت.
  3. حالا افزونه شما می خواهید PlurPush را حذف و غیر فعال کردن را انتخاب کنید را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس:

  1. راه اندازی موزیلا و Ctrl + Shift + A را همزمان ضربه بزنید. شما باید افزودنی فایرفاکس مدیر وجود دارد.
  2. نگاهی به برنامه های افزودنی PlurPush و آیتم های مرتبط و آنها را حذف کنید بروید.

گوگل کروم:

  1. راه اندازی گوگل کروم و شیر Alt + F
  2. هنگامی که شما شروع به دیدن منوی را انتخاب کنید ابزار –> پسوند.
  3. افزودنی را حذف کرده و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می خواهید را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PlurPush

پاسخ دهید