حذف Plus-HD-1.4-codedownloader.exe

دسته‌بندی نشده

Plus-HD-1.4-codedownloader.exe چیست؟

Plus-HD-1.4-codedownloader.exe یک فایل اجرایی است که متعلق به خانواده پلاس HD است. بخشی از برنامه پشتیبانی Hd به همراه است که اغلب به عنوان Adware.Plus HD اشاره ای به نام است. نرم افزار منتشر شده توسط شرکت Kimahri نرم افزار و به عنوان یک ابزار است که اجازه می دهد تا به تماشای ویدیو یوتیوب در بالاترین کیفیت قرار است ترویج.

برنامه سایت رسمی به همراه hd.com است که آن دریافت می شود، با این حال، معمولا همراه با دیگر نرم افزار رایگان وارد. به علاوه HD سازگار با تمام مرورگرهای وب مهم است. خود مضر نیست، اما هنوز هم کاملا امن است. اگر شما یک کاربر کامپیوتر فکر امنیت شما Plus-HD-1.4-codedownloader.exe و پلاس HD از کامپیوتر شما باید حذف.

plus hd 1 4.updatestar.com حذف Plus HD 1.4 codedownloader.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف Plus-HD-1.4-codedownloader.exe

به علاوه HD چگونه کار می کند؟

وقتی شما پلاس HD از صفحه رسمی آن را دانلود و نصب برنامه، آن نیز نوار ابزار SweetPacks به مرورگر خود اضافه کنید. اگر شما بود نه سازمان ملل متحد بررسی جعبه مربوط به این نوار ابزار در طول فرایند نصب پلاس HD است که به همین دلیل است که در حال حاضر تغییر تنظیمات مرورگر خود را. SweetPacks صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را جایگزین. هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود را به شما start.sweetpacks.com می دید. این جعبه جستجو است که طراحی شده توسط بینگ، پارامترهای جستجو و تبلیغات در وسط صفحه است. نوار ابزار Sweetpacks در واقع مانند hijacker مرورگر عمل می کند. به همین دلیل بسیار مهم است که توجه بیشتر در طول فرایند نصب و اجتناب از تغییرات غیر ضروری مثل این یکی است.

Adware.Plus HD نیست باید بر روی یک کامپیوتر نگه داشته به دلایل بسیاری از مهم ترین آن این واقعیت است که مختلف تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها که برنامه شما را با ارائه امن ممکن است. زیر یکی از لینک های خراب می تواند کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب را آلوده. هرگز که تبلیغات مشروع هستند و آن را در از دست دادن اطلاعات شخصی، نصب نرم افزارهای مخرب و عواقب مالی نهایت نتیجه می توانید مطمئن باشید. شما Adware.Plus HD حق دور باید خاتمه و نتیجه خلاص شدن از Plus-HD-1.4-codedownloader.exe.

چگونه به حذف Plus-HD-1.4-codedownloader.exe

به منظور حذف Plus-HD-1.4-codedownloader.exe از کامپیوتر شما، شما نیاز به حذف پلاس HD. این به طور خودکار و یا دستی انجام می شود. توصیه می کنیم گزینه دوم آن را به عنوان قابل اعتماد. اگر می خواهید با این حال، شما Plus-HD-1.4-codedownloader.exe از رایانه خودتان از بین بردن می تواند. همه شما باید انجام دهید این است که Plus-HD-1.4-codedownloader.exe کتابچه راهنمای کاربر حذف راهنمای دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

حذف Plus-HD-1.4-codedownloader.exe

ویندوز ایکس پی

 • شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها پلاس HD-> حذف ->

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه پلاس HD-> حذف

ویندوز 8

 • جستجو (برنده + س) -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه پلاس HD-> حذف

Internet Explorer

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و شیر Alt + T
 2. افزودنی های مدیریت کلیک کنید
 3. حرکت به نوار ابزارها و پسوندها
 4. افزودنی های ناخواسته را حذف کنید

موزیلا Firefox

 1. موزیلا باز کنید و در منو کلیک کنید
 2. افزودنی را انتخاب کرده و به برنامه های افزودنی
 3. حذف افزودنی مشکوک

Google Chrome

 1. راه اندازی Google Chrome و شیر Alt + F
 2. انتخاب تنظیمات و سپس الحاقات
 3. پاک کردن ناخواسته افزودنی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Plus-HD-1.4-codedownloader.exe

پاسخ دهید