حذف Pokki (دستورالعمل در حذف Pokki)

دسته‌بندی نشده

Pokki چیست؟

Pokki برنامه مشروع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تمام سیستم های ویندوز است. این برنامه توسط شرکت SweetLabs توسعه داده شد و کاملا امن است. Pokki در اکتبر 2012 و در عرض سه ماه آن را تبدیل به یک ابزار بسیار محبوب با بیش از 1.5 میلیون کاربر راه اندازی شد. Pokki است به خصوص محبوب در میان کاربران ویندوز 8 به آن اجازه می دهد آنها را به منوی آغاز استفاده از همان روش آن بر روی دیگر سیستم عامل ویندوز استفاده می شود. این واقعیت است که Pokki برنامه مشروع همچنین بدان معنی است که شما می توانید آن را در سایت رسمی خود Pokki. comدانلود.

هیچ مشکل در تکمیل حذف Pokki اگر شما دیگر نیاز به برنامه وجود دارد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pokki

چگونه Pokki کار می کند؟

بیشترین تعداد کاربرانی که سیستم عامل ویندوز 8 دوست نداشتن واقعیت منوی شروع از محیط حذف شده است. اگر شما یکی از آنها شما می توانید دانلود Pokki آن را پیاده سازی آن به سیستم خود را. پس از دانلود و نصب Pokki شما قادر خواهید بود برای دسترسی به منوی شروع و سایر برنامه های کاربردی با فشار دادن کلید ویندوز. اگر شما نوع در نام یک برنامه خاص آن در کنار برنامه های کاربردی سفارشی ارائه شده توسط Pokki ظاهر می شود.

pokki حذف Pokki (دستورالعمل در حذف Pokki)

اگرچه Pokki یک ابزار بسیار مفید است که راحت تر به استفاده از ویندوز 8 وجود دارد چند معایب آن نیز باعث می شود. یکی از مضرات این است که Pokki با استفاده از اینترنت به منظور جستجو برای برنامه است. همچنین، Pokki در نرم افزار می توانید نمی شود همراه با فایل هایی که بر روی هارد دیسک شما ذخیره می شود. نقطه ضعف دیگر این است که شما نمی تواند استفاده از Pokki به منظور جستجو برای یک صفحه وب خاص است. با این حال، این همه جزئیات جزئی و معمولا کاربران کامپیوتر تمایل به کاملا شاد با این برنامه.

نگه داشتن در ذهن که Pokki تنها از وب سایت رسمی آن دریافت شود باید. این تنها راه برای مطمئن شوید که شما ابزار مشروع نصب خواهد شد و نه با برنامه های اضافی ناخواسته گیر است. اگر با این حال، برای برخی از دلیل دیگر در این برنامه علاقه مند هستید می توانید از Pokki از کامپیوتر خود را حذف کنید. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه.

نحوه حذف Pokki

اگرچه Pokki یک برنامه کاملا امن شما هنوز هم ممکن است می خواهم آن را از کامپیوتر خود حذف کنید. خوشبختانه، شما هر گونه مشکلات در حالی که تکمیل فرضيه Pokki آن را به عنوان ممکن است به لغو نصب برنامه از طریق کنترل پنل است باید. اول، شما باید باز کردن منوی شروع و سپس به کنترل پنل بروید. یک بار وجود دارد، شما نیاز به انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها اگر شما با استفاده از ویندوز ایکس پی و یا اگر شما با استفاده از هر سیستم ویندوز برنامه حذف. در نهایت، شما می توانید این برنامه را انتخاب کنید و Pokki را از کامپیوتر خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pokki

پاسخ دهید