حذف Police Fédérale Belge virus

Malware

Police Fédérale Belge virus چیست؟

Police Fédérale Belge virus ransomware خطرناک است که برای ترساندن مردم به تفکر که آنها متوجه شدند که در حال مشاهده مواد جنسی، استفاده از مطالب کپی رایت و انجام فعالیت های غیر قانونی دیگر است. همین دلیل است که آن بلوک کل سیستم کامپیوتر و هشدار، که لیست این جنایات و سپس می پرسد به پرداخت جریمه نقدی از 100 یورو برای اجتناب از عواقب جدی تر نشان می دهد. این اخطار به طور معمول جزئیات مختلف روی حیله و تزویر مانند آدرس آی پی کامپیوتر, محل, نسخه سیستم عامل پر است و مشابه.

زیرا چنین مقامات دولتی به عنوان پلیس فدرال بلژیک نمی مسدود کردن کامپیوتر یا اعمال روش مشابه برای جمع آوری پول از آنها مجرمان البته، مهم نیست که آن قابل اعتماد می رسد شما هرگز این نکته باور باید. اگر می خواهید به پول خود را ذخیره و بازیابی کار عادی کامپیوتر شما باید فایل های مخرب از سیستم از بین بردن.belgique police federale scam حذف Police Fédérale Belge virus

چگونه می توانم دریافت آلوده Police Fédérale Belge virus

درست مانند نام آن پیداست، Police Fédérale Belge virus حملات تنها کسانی که کاربران کامپیوتر است که در بلژیک، اگر در این کشور زندگی می کنند شما باید به خصوص مراقب باشید در هنگام مرور در اینترنت است. به طور معمول، حملات این ویروس در رایانه از طریق غیر قانونی وب سایت های اسپم نرم افزار بدون مجوز و روش های مشابه از توزیع. هنگامی که داخل سیستم Police Fédérale Belge virus اشغال سیستم کامپیوتر: کامپیوتر را از اینترنت قطع می کند، آن را قفل کردن و جایگزین دسکتاپ با آن هشدار جعلی. اگر شما آن را بر روی کامپیوتر خود ببینید چون ربطی به پلیس یا دیگر مقامات دولتی از بلژیک لطفاً این هشدار را نادیده گرفت. ما به شدت توصیه پس از این مراحل و Police Fédérale Belge virus را از سیستم حذف.دانلود ابزار حذفبرای حذف Police Fédérale Belge virus

چگونه برای حذف Police Fédérale Belge virus

یاد داشته باشید که اگر شما از Police Fédérale Belge virus هشدار، شما باید به آن را نادیده بگیرد چون آن متعلق به ransomware. علاوه بر این، اسکن کامپیوتر خود را با ضد بدافزارها معتبر و Politiets Sikkerhetstjeneste ویروس را از سیستم حذف:

1. نگاهی به ماشین دیگر و استفاده از آن دانلود SpyHunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب.
2. به روز رسانی برنامه و به درایو یواس بی و یا سی دی ساده قرار دهید.
3. در عین حال، راه اندازی مجدد دستگاه شما آلوده به حالت ایمن با خط فرمان و چوب USB درایو در آن.
4. راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده یک بار دیگر Police Fédérale Belge virus و اجرای کامل اسکن سیستم.

* کاربران آلوده Police Fédérale Belge virus مجاز به دسترسی به حساب های دیگر بر روی سیستم های ویندوز خود را. اگر یکی از حساب های حقوق مدیر، شما باید قادر به راه اندازی برنامه ضد مخرب.

حذف دستی Police Fédérale Belge virus:

  1. راه اندازی مجدد سیستم شما آلوده به کامپیوتر به ‘حالت ایمن با خط فرمان’ برای غیر فعال کردن ویروس شما (این باید کار با تمام نسخه های این تهدید)
  2. Regedit را اجرا کنید
  3. برای ورود به سیستم جستجو و نوشتن تمام فایل هایی که explorer.exe یا خالی نیست. آنها با explorer.exe جایگزین.
  4. جستجوی رجیستری این فایل شما نوشته شده است و کلید های رجیستری ارجاع پرونده ها را حذف کنید.
  5. راه اندازی مجدد و اجرا اسکن کامل سیستم با SpyHunter به روز شده برای حذف ویروس فایل های باقی مانده است.

Police Fédérale Belge virus

removal instructions en حذف Police Fédérale Belge virus

پاسخ دهید