حذف Police virus

Malware

Police virus چیست؟

اگر سیستم کامپیوتر تمام شما مسدود شده است و اعلان جعلی از پلیس است که به اطلاع شما در مورد ارتکاب هر عمل غیر قانونی است که با فعالیت های مرور خود را متصل می توانید کاملا مطمئن باشید که کامپیوتر شما توسط اب زیر کاه Police virus آلوده می بینید. شما باید بدانید که Police virus با ویروس های مشابه دیگر که متعلق به گروه ویروس Ukash بسیار مرتبط است. مجرمان اینترنتی است که دائما ایجاد ویروس های مشابه، سعی کنید برای مخفی کردن تحت نامهای مختلف نهادهای قانونی (به عنوان مثال، گروه تحقیق کانادایی، اف بی آی و دیگر).

دانلود ابزار حذفبرای حذف Police virus

ایده اصلی این عمل این است که مردم همیشه ترس از موسسات مختلف تمایل دارند و واقعا نمی خواهید به هر گونه مشکلی با پلیس است. بنابراین، هنگامی که شما یک اعلان از جمله ارائه، احتمالا شما را وحشت زده و اطاعت به سفارشات زیر. اگر شما این کار، با این حال، شما دچار مشکل واقعی از دست دادن تمام پول خود را خواهد شد. در تمام موارد، باید حذف Police virus از سیستم عامل ویندوز.

چه کند Police virus به نفوذ به سیستم مدیریت?

یکی از راه های اصلی در که Police virus می توانید کامپیوتر خود را وارد کنید از طریق نامه های آلوده و هرزنامه است. علاوه بر آن، شما به راحتی کامپیوتر خود را با این ویروس اب زیر کاه در حالی که بازدید از وب سایت غیر قابل اعتماد و از طریق نرم افزار رایگان یا شاخه می تواند آلوده. از آنجا که شما همیشه باید به بررسی پرونده ها یا برنامه هایی که می خواهید به دانلود و نصب به کامپیوتر شما. علاوه بر این، بهتر از هر گونه برنامه های غیر قابل اعتماد و مشکوک به دنبال فایل یا وب سایت راه باقی می ماند. به خاطر داشته باشید که مجرمان اینترنتی بسیار هوشمند و آنها مقدار زیادی را ایجاد کرده اند راه هایی که در آن آنها می توانند آلوده رایانه. بنابراین، تنها ثابت احتياط شما برای محافظت از کامپیوتر شما و خود از بودن قربانی دیگری از جمله عفونت های خطرناک رایانه کمک خواهد کرد. یک بار آن را در سیستم خود، لازم است به حذف Police virus است.

چگونه Police virus رایانه تاثیر می گذارد?

تمام ویروس ها که با قانون گروه Ukash ویروس بسیار مشابه متصل و Police virus بدون استثنا است. وقتی تروجان اب زیر کاه وارد رایانه Police virus را نصب می کند و از آن لحظه تمام سیستم تا مسدود شده است. تنها چیزی که می بینید یک پیام هشدار بزرگ جعلی که به نظر می رسد به ارسال شده از ایستگاه پلیس است. پیام ممکن است به شما که شما متعهد اقدام غیر قانونی (بازدید صفحه غیر قانونی دریافت نرم افزار غیر قابل اعتماد یا دیگر) و اگر می خواهید برای باز کردن کامپیوتر شما و جلوگیری از مسئولیت قانونی در حال حاضر شما مجبور به پرداخت جریمه اطلاع.

police حذف Police virus

اگر شما توافق می کنید برای اجرای این عمل البته خیلی زود شما حساب های بانکی خود کاملا خالی پیدا کنید. بنابراین، خود را به توسط مجرمان اینترنتی مختلف فریب خورده می شود و قبل از آن خیلی دیر بهتر این ویروس اب زیر کاه از رایانه خود حذف اجازه ندهید.

چگونه برای حذف Police virus

همانطور که می بینید این تروجان بسیار خطرناک است و شما می توانید بسیاری از مشکلات می شود. به همین دلیل شما نباید دریغ کنه و Police virus از رایانه خود حذف اسرع. ما یکی از بهترین راه برای خلاص شدن از شر این عفونت های خطرناک را دانلود و نصب نرم افزار ضد تروجان قابل اعتماد مانند SpyHunter اطمینان دهم که می توانید. با کمک این ضد ویروس ابزار شما قادر خواهید بود برای از بین بردن بدافزارها و حفاظت از کامپیوتر خود را از عفونت های بالقوه مخرب اینترنت دیگر.

دستورالعمل حذف:

1. اول از همه، راه اندازی مجدد رایانه آلوده.
2. دکمه F8 شیر و سپس انتخاب ‘حالت ایمن با شبکه’ (با کمک کلید های arrow)
3. در حال حاضر بر روی منوی “آغاز” کلیک کنید و سپس راه اندازی ‘Run’.
4. در اینجا شما باید به نوع ‘msconfig’ و ‘تأیید’ کلیک کنید.
5. در حال حاضر را انتخاب کنید ‘راه اندازی’ سربرگ و بررسی همه راه اندازی برنامه.
6 گام-دیگر برای دانلود SpyHunter است.
7. در حال حاضر راه اندازی مجدد رایانه خود را دوباره و اجازه دهید SpyHunter اسکن کامل سیستم را اجرا.دانلود ابزار حذفبرای حذف Police virus

پاسخ دهید